Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Lille OSC

1:1

konec (1:0)

29.11.2020, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 12. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 3.78 3.42 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65

65. Jonathan IKONÉ - 1:1

65

Lille právě vstřelilo branku!
A je tu vyrovnávací branka, která od úvodu druhého poločasu doslova visela ve vzduchu. Po centru z levé strany sklepl ve vápně svou hrudí míč Yilmaz a JONATHAN IKONÉ poslal míč k pravé tyčce. Asistence: Burak Yılmaz.

33

33. Vahbí CHAZRÍ - 1:0

33

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je VAHBÍ CHAZRÍ, který poslal míč přízemní střelou přesně k levé tyčce.

1:1

konec (1:0)

Branky: 33. Chazrí (pen.) – 65. Ikoné (B. Yılmaz)

Karty:   16. Neyou (SET), 38. M. Camara (SET), 52. Debuchy (SET), 67. Kolodziejczak (SET) – 29. D. Bradarić (LIL)

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:13.

AS Saint-Étienne: Moulin – Trauco, Kolodziejczak, Moukoudi, Debuchy (C) (90+1. Sissoko) – Bouanga, Neyou, M. Camara, Youssouf (90+1. Douath) – Chazrí (66. Nordin), Hamouma (74. Boudebouz).
Náhradníci: Bajič – Abi, Aouchiche, Boudebouz, Douath, Nordin, Rivera, Sissoko, Sow.

Lille OSC: Maignan – Djaló, J. Fonte (C), Botman, D. Bradarić (68. Reinildo) – Ikoné (68. Yazıcı), Soumaré, André (86. Xeka), Araújo (86. David) – Lihadji (68. Bamba), B. Yılmaz.
Náhradníci: Karnezis – Bamba, Xeka, David, Reinildo, Niasse, Soumaoro, Weah, Yazıcı.

Rozhodčí: B. Bastien