12.10.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.36 5.78 6.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:56:53)
Střely na branku: 31 – 21.
Kunlun nevstoupil do zápasu špatně, ale kvůli třem inkasovaným gólům v rozmezí několika minut přišel o takřka veškerou naději na dobrý výsledek. Ta se oživila až v samotném závěru třetí třetiny, kterou Spartak dost podcenil. Lockhart v čase 58:54 snížil na rozdíl jediné trefy, ovšem Juňkov svou ranou do prázdné klece jakékoliv další drama odmítl.

59:09

59:09 Michail JUŇKOV - 6:4

59:09

Spartak právě vstřelil branku!
Naděje Kunlunu ale vydržela jen pár vteřin! Lockart ve středovém kruhu neprošel přes Robina Hanzla a MICHAIL JUŇKOV pak neomylně trefil nikým nehlídanou branku v útočném pásmu Spartaku. Bez asistence.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:54

58:54 Luke LOCKHART - 5:4

58:54

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Zbytečný icing Lehteräho může přijít Spartak ještě draho! LUKE LOCKHART vyhrál důležité vhazování a po Lofquistově ráně od modré čáry dorazil puk za záda Alexandra Truškova. Rázem je tady velké drama! Asistence: Sam Lofquist, Ruslan Pedan.

58:49

Jori Lehterä se ze středního pásma do prázdné branky netrefil. Navíc tím zavinil zakázané uvolnění.

58:24

Hrubec se přidal k Šikinovi na kraji střídačky. Kunlun to ještě zkusí v šesti proti čtyřem.

58:24

Truškov podržel Spartak i po bekhendové střele, která předcházela hostujícímu oddechovému času.

58:06

Werek centroval z pravého křídla. Před brankou byl Shinkaruk, ale nastavenou hokejkou se mezi tři tyče netrefil.

57:41

Hanzl rozdal puk na pravou stranu, ale tam byl Cyplakov rychle odzbrojen. Kunlunu se však nepovedlo usadit před Truškovem.

57:03

Zase jenom nahození Red Staru a vyvezení puku ze strany moskevského týmu. Ten to s blížícím se koncem třetiny zvládá stále jistěji.

56:15

Jegor Kruženkov vedl puk v přečíslení dvou na jednoho, ale střelou švihem z levého kruhu Šimona Hrubce nepřekonal! Na vině byla orazítkovaná tyč.

55:46

Baldajev stihl jenom nahodit z půlky hřiště. Puk sebral Musin a poslal ho co nejdál od brankáře Alexandra Truškova.

55:07

Teď už se icing Spartaku pískat musí.

54:29

Situaci uklidňuje až Truškov, který neměl problém se střelou z poměrně velké vzdálenosti. Hra je přerušena a domácí si mohou odfrknout.

6:4

Branky a nahrávky: 5. Talalujev (D. Musin, Juňkov), 10. D. Višněvskij (Širokov, Zubov), 11. Talalujev (M. Cyplakov, Juňkov), 22. Nikišin (Talalujev), 28. Zubov (Širokov), 60. Juňkov – 3. Werek (Shinkaruk, Wellman), 33. Fram (Foo), 51. Lofquist (Werek), 59. Lockhart (Lofquist, Pedan)

Spartak Moskva: Truškov (Bespalov) – D. Višněvskij, Djuse, Pivcakin, Rylov (A), D. Musin, Zubarev, Nikišin, Kulik – Radil, Lehterä (A), Širokov (C) – M. Cyplakov, Zubov, Šablovskij – Novruzov, R. Hanzl, Bakoš – Kruženkov, Juňkov, Talalujev.

Red Star Kunlun: Šikin (11. Hrubec) – Pedan, Fram, Lofquist, Baldajev, Sidorov, Starikov – Shinkaruk, Wellman (A), Bakanov – Monachov, Nikolišin (A), Kručinin – Foo, Lockhart (C), Foo – Werek, Kane, Larionov – Šaporev, Zyrjanov.

Rozhodčí: Morozov, Sidorenko – Maximovskij, Osipov

Diváci: 2 285

01:13 SPM 2 Šablovskij, vysoká hůl
02:59 KUN 0:1 Werek (Shinkaruk, Wellman)
04:56 SPM 1:1 Talalujev (D. Musin, Juňkov)
08:25 KUN 2 Shinkaruk, nedovolené bránění
09:45 SPM 2:1 D. Višněvskij (Širokov, Zubov)
10:10 SPM 3:1 Talalujev (M. Cyplakov, Juňkov)