konec (1:1, 2:1, 0:0)

12.10.2020, 18:00 • Nagornyj Arena, Nižnij Novgorod • Jiří Sameš

Tipsport: 2.11 4.15 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká a slovenská stopa

Do dnešního utkání bohužel nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista. (20:23:11)
Dnešní utkání sledovalo 1 650 diváků.
Statistické okénko

Střely na bránu: 27 – 31; Trestné minuty: 8 – 10; Vhazování: 29 – 31; Útočné pásmo: 13:18 – 14:02
Dnešní utkání Torpedo Nižnij Novgorod vs. Sibir Novosibirsk právě skončilo. Hokejisté domácího celku se nakonec mohou radovat z těsného úspěchu 3:2.

Blýskl se především brankář Alexej Melničuk, který předvedl celkem 29 úspěšných zákroků. Rozdílovou branku obstaral v čase 36:23 útočník Kirill Urakov.

Hostující Novosibirsk se ve třetí třetině pochopitelně snažil vyrovnat a dvakrát byl opravdu blízko. Ale na výsledkové tabuli se už nic nezměnilo.

59:30

Zakázané uvolnění Nižného Novgorodu, důležité vhazování po levé ruce Melničuka.

58:43

Novosibirsk se už radoval z vyrovnávací branky, ovšem Melničuk nakonec podržel své mužstvo. 77 vteřin do konce třetí třetiny.

58:34

Domácí mužstvo vyhodilo kotouč na icing a hlavní trenér si bere oddechový čas.

58:26

Krasikov zamířil na střídačku, hosté jsou na ledě v šesti!

57:20

Dobrá zpráva pro fanoušky Nižného Novgorodu, protože závěrečná perioda se opravdu velmi rychle blíží ke svému konci a Sibiru se nedaří prosadit v útočném pásmu.

55:45

Tým Sibir Novosibirsk hraje v plném počtu.

55:11

Necelých pět minut do konce třetí periody. Domácí Torpedo se zatím na přesilovce poněkud trápí. Naopak soupeř zahrozil při vlastním oslabení.

53:45

Nepříjemnost pro Sibir, který bude hrát příští dvě minuty v oslabení. Vhazuje se po pravé ruce Krasikova.

53:45

Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nikolaj Timašov – 2 min., hákování).

53:31

Střely na bránu: 24 – 26

53:07

Tým Torpedo Nižnij Novgorod hraje v plném počtu.

52:11

Začala už druhá minuta z trestu Urakova, hostům se přesilovka zatím moc nedaří...

51:07

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., hákování).

51:07

Domácí gólman má kotouč ve svém držení a před námi je poslední reklamní přestávka.

3:2

Branky a nahrávky: 9. Žafjarov (Kloos), 36. Žafjarov (Szwarz), 37. Urakov (D. Iljin, Šenfeld) – 18. Timašov (Milovzorov, O. Li), 32. Ruohomaa (Chochlov, Milovzorov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Tichomirov) – Pajgin, Ch. Wideman, Aljajev, Orlov, Austin, Mišarin, Bobrjašov – Szwarz, Kloos, Žafjarov (A) – Varnakov, D. Iljin, Šenfeld (C) – Urakov (A), Belevič, Vojevodin – Vengrižanovskij, Drobin, Michasjonok.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Ilja Morozov, Gurkin, Chochlov, K. Alexejev, Timašov, Jermakov, Pastuchov – O. Li, Ruohomaa, Milovzorov – Česalin (A), Sajustov (A), Puustinen – Šaškov, V. Komarov, Sannikov (C) – N. Korotkov, Romancev, Romajev.

Rozhodčí: Bondar, Kočetov – Galimov, Stroganov

Diváci: 1 650

00:30 SIB 2 Ilja Morozov, krosček
07:43 NNO 2 Aljajev, podrážení
08:05 NNO 1:0 Žafjarov (Kloos)
11:29 NNO 2 Varnakov, držení
17:47 SIB 1:1 Timašov (Milovzorov, O. Li)