po prodl. (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)

12.10.2020, 13:30 • Ufa Arena, Ufa • Michal Raška

Tipsport: 2.0 4.25 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:47:13)
Je konec. Barys Nur-Sultan nakonec předvedl skvělý obrat na ledě Salavatu Julajev Ufy, kde zvítězil 3:2 po prodloužení. O rozhodující branku se postaral po pětadvaceti vteřinách prodloužení Roman Starčenko.

60:25

60:25 Roman STARČENKO - 2:3

60:25

Barys právě vstřelil branku!
Je konec! Hosté v prodloužení využívají přesilovou hru už po pětadvaceti vteřinách! ROMAN STARČENKO se z pravé strany dostal s kotoučem do mezikruží a následně skvěle vystřelil do levé šibenice. Asistence: Linus Videll a Darren Dietz.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli velký comeback Barysu, když ve 42. minutě snížil Musorov a ve 49. minutě dokázal srovnat Dietz. Posléze už ale gól nepadl a následuje tak prodloužení, ve kterém budou mít hosté přes minutu přesilové hry.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35

Hosté sice drželi puk v útočném pásmu, ale domácí jej posléze dokázali vyhodit.

59:04

Oddechový čas pro hosty.

59:04

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Alexejev – 2 min., držení).

58:46

Barys tentokrát dostal kotouč do útočného pásma, ale tam se zatím bojuje jen za bránou.

57:58

Přihrávka hostujícího hráče z pravé strany byla zblokována a Ufa se opět dostala k puku.

56:23

Opět je hra přerušená, protože střela Ilji Baranova byla zblokována do ochranné sítě.

56:02

Nakonec se domácí celek dostal do zakončení, které ale skončilo v moci brankáře.

55:36

Salavat Julajev Ufa drží kotouč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

54:41

Momentálně se hra a tempo zápasu uklidnilo a pomalu se tak schyluje k prodloužení.

53:52

Viktor Svedberg velice dobře zblokoval střelu soupeře z pravé strany a stav je tak i nadále srovnaný.

2:3

Branky a nahrávky: 24. Muchamadullin (Kugryšev, M. Vorobjov), 33. Alexejev (Manninen) – 42. Musorov (Grenc), 49. Dietz (Videll, Valk), 61. R. Starčenko (Videll, Dietz)

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Skrynnik) – Alexejev, Larsen, Muchamadullin, Koledov, J. Birjukov, A. Semjonov (A), Korobov – Kugryšev, M. Vorobjov, Amirov – Sošnikov, Manninen, Hartikainen (C) – Baranov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Baškirov, Kartajev, Soloduchin – Alalykin.

Barys Nur-Sultan: Ortio (Karatajev) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Svedberg, Metalnikov (A), Orechov, Gajtamirov – Frattin, Videll, R. Starčenko (A) – Lilja, Valk, Michajlis – Ševčenko, Grenc, Sagadejev – Petuchov, Gurkov, Asetov – Musorov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Kulakov – Lazarev, Parikov

00:25 UFA 2 Amirov, hákování
23:35 UFA 1:0 Muchamadullin (Kugryšev, M. Vorobjov)
27:25 AST 5+20 OK Michajlis, sekání+sekání
32:31 UFA 2:0 Alexejev (Manninen)
36:22 AST 2 Makljukov, držení