4:2

konec (0:1, 2:0, 2:1)

10.10.2020, 17:00 • 24. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 2.75 4.6 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mdlého startu se domácí hokejisté oklepali a od druhé třetiny začali podávat lepší výkon, díky němuž si vybojovali tři body do tabulky. Hattrickem se blýskl Vlastimil Dostálek. Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím, u dalšího přenosu snad brzy na počtenou! (19:20:13)

59:36

O dnešním vítězi je téměř rozhodnuto.

58:50

Slavia se dere za snížením, přerovská obrana je ale pevná.

58:04

58:04 Vlastimil DOSTÁLEK - 4:2

58:04

Přerov právě vstřelil branku!
Hattrick VLASTIMILA DOSTÁLKA! Ten se nemýlil do prázdné branky Slavie a dvě minuty před koncem třetí třetiny zvyšuje na 4:2! Se Slavií to už nevypadá dobře. Asistence: Filip Král.

57:49

Jan Novák pálil rychle po buly, Kacetl měl ale na jeho střelu dobrý výhled.

57:37

Slavia to zkouší v šesti bez brankáře.

57:24

Oddechový čas pro hosty.

57:05

Kuťák nebyl od srovnání dorážkou daleko, Kacetl na něj po vyražení puku ale vytáhl skvělý zákrok!

56:50

Rychlé tempo hry pokračuje i nadále, hra se přelévá ze strany na stranu.

55:30

55:30 Vlastimil DOSTÁLEK - 3:2

55:30

Zubři si čtyři a půl minuty před třetí sirénou berou vedení zpátky! Ve svižném tempu Filip Král přesunul hru do útočné třetiny, kde byli Slávisté znovu pokořeni v předbrankovém prostoru! Druhou branku zapsal VLASTIMIL DOSTÁLEK, který se po Králově přihrávce trefil pod horní tyč Michajlovovy branky! Asistence: Filip Král, Jan Süss.

54:25

Vampola je zpátky na ledě, Slavia hraje v plném počtu.

54:09

Duda inkasoval ve vlastním pásmu pukem do tváře, brzy se ale oklepal a hra může pokračovat.

53:49

Ofsajd domácího celku.

53:35

Slavia 50 vteřin před koncem Vampolova trestu vyhazuje puk z obranného pásma.

53:05

Už se hraje klasická přesilovka pěti proti čtyřem, Zubři se vrací do útočné třetiny.

52:30

Zubři na buly uspěli, puk ale přeskočil čepel Královy hokejky a utekl za modrou čáru.

4:2

Branky a nahrávky: 23. T. Doležal (F. Král, Pšurný), 33. Dostálek (Pšurný, Hrabal), 56. Dostálek (F. Král, Süss), 59. Dostálek (F. Král) – 4. Kafka (Vampola, Šmerha), 46. Buchta (Šmerha)

HC ZUBR Přerov: Kacetl (Holík) – F. Král, Zbořil (A), Kubeš, R. Černý, Krisl, Kučeřík – T. Doležal (C), Pšurný (A), Dostálek – Süss, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Hajšman, Štefka – Hrabal.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Buchta, J. Novák (C), Gaspar, Hejda, D. Krejčí, Antoš, T. Duda – Kafka, Vampola, Šmerha – Tomica, Jaroslav Bednář, Šteiner – J. Doležal (A), Kuťák, Kružík – M. Ondráček, Vlček, Jar. Brož.

Rozhodčí: Cabák, Vrba – Vašíček, Kučera

03:08 SLA 0:1 Kafka (Vampola, Šmerha)
19:16 SLA 2 Kružík, držení
22:02 SLA 2 Šmerha, sekání
22:23 PRE 1:1 T. Doležal (F. Král, Pšurný)
22:42 PRE 2 Hejcman, nedovolené bránění