Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Kobra Praha

5:1

konec (0:0, 2:1, 3:0)

10.10.2020, 13:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Petr Pavlík)

To je pro dnešek ode mě vše, přeji Vám příjemný víkend a u dalších online přenosů se budu těšit, na počtenou! (15:17:48)
Utkání je u konce! Sparťané ve třetí třetině potvrdili svoje vedení dalšími třemi brankami, když se prosadili Andrej Fábry, Bogdan Stepanchuk a gólový čet zápasu uzavřel svou trefou Tomáš Bartoň. Pražané získávají cenné tři body, Kobra zůstává bez bodů.

59:02

V čase 59:02 se trenéři rozhodli protočit své brankáře a místo ve svém pracovišti zaujme brankářka hostí Julie Pejšová. Kobře se čas na případné drama rychle krátí.

56:24

Malá naděje pro hostující Kobru. Autor hattricku Bogdan Stepanchuk (SPA) míří na lavici hanby za nebezpečnou hru vysokou holí a oslabuje svůj tým na dvě minuty.

55:36

Sparta právě vstřelila branku!
S góly se nám teď trochu roztrhl pytel a sparťané ještě navyšují svůj luxusní náskok! Po Senčákově pasu se dobře zorientoval TOMÁŠ BARTOŇ, který vsítil již pátou branku Sparty v tomto utkání. O vítězi je rozhodnuto. Asistence: David Senčák.

53:18

Sparťané přetavili svoji početní výhodu v další vstřelený gól a Kobra už to bude mít těžké. Po Fábryho přihrávce skóroval útočník BOGDAN STEPANCHUK, který zkompletoval hattrick! Asistence: Andrej Fábry, Lukáš Kalný.

51:31

Sparťané budou mít velkou šanci navýšit svoje vedení. Na trestnou lavici totiž putuje útočník Kobry Jan Halfar (KOB), který dostává dvouminutový trest za sekání.

49:41

Domácí celek odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek! ANDREJ FÁBRY si počínal velmi zkušeně a svým premiérovým gólem v dresu Sparty dává svému týmu luxusní dvoubrankový náskok. Asistence: Petr Křišťan, Martin Vašíček.

48:50

Přesilová hra Kobry vydržela jen chvíli, jelikož Dzabrail Kalajev (KOB) se provinil nedovoleným bráněním a následující okamžiky stráví po boku časoměřičů.

47:27

Po necelých osmi minutách třetí třetiny je tu další nedovolený prohřešek na straně domácích. Christián Menzel (SPA) usedá na trestnou lavici za hákování.

40:01

Hráči už jsou nažhaveni na pokračování tohoto duelu, třetí část startuje.
Druhá perioda už nabídla první vstřelené branky. O úvodní gól dnešního utkání se postaral Max Šrámek, ale posléze se trefovali jen domácí. Gólový stav zápasu nejprve vyrovnal Bogdan Stepanchuk a stejný hráč ve čtyřicáté minutě dokonal obrat. Sparťané půjdou do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem, jelikož vedou 2:1.

40:00

39:16

Kobra svoji nabídnutou početní výhodu nevyužila a naopak sparťané udeřili! Svoje počínání dovedl do úspěšného konce BOGDAN STEPANCHUK, pro kterého se jedná o druhý vstřelený gól v dnešním duelu. Sparta vede 2:1. Asistence: Petr Křišťan.

36:20

Sparťané se budou muset počtvrté v tomto utkání bránit. Obránce Jan Ludvík (SPA) oslabuje svůj tým, jelikož inkasoval dvě trestné minuty za faul loktem.

28:48

Sparťané dlouho neotáleli a po necelých dvou minutách od obdrženého gólu hned vyrovnávají! Přesnou přihrávku Fábryho usměrnil do hostující klece BOGDAN STEPANCHUK. Začínáme znovu od začátku. Asistence: Andrej Fábry, Lukáš Kalný.

26:55

Kobra právě vstřelila branku!
Hosté krátce před polovinou zápasu využívají přesilovou hru a otevírají gólový účet utkání! Po přihrávce Bauera se dostal k puku MAX ŠRÁMEK a branický útočník nedal Hrabalovi šanci zasáhnout. Asistence: Patrik Bauer.

5:1

Branky a nahrávky: 29. Stepanchuk (Fábry, Kalný), 40. Stepanchuk (Křišťan), 50. Fábry (Křišťan, Vašíček), 54. Stepanchuk (Fábry, Kalný), 56. Bartoň (Senčák) – 27. Šrámek (Bauer)

HC Sparta Praha: Hrabal (Dlouhý) – Klička, Nistribenko, Ludvík, Bartoň, Menzel, Port – Novák, Bareš (A), Vašíček – Odehnal, Červenka, Fábry – Křišťan, Kalný (C), Valach – Höll (A), Stepanchuk, Senčák.

HC Kobra Praha: Iliev (60. Pejšová) – Novák, Frydrych (C), Šeba, Kalajev, Chytil, Nácovský, Seidler – Šrámek, Kovář, Halfar (A) – Bauer (A), Judiak, Příhoda – Uhlík, Lederer, Čečetka.

Rozhodčí: Hrdlička – Ganger, Kovář

02:19 KOB 2 Čečetka, pozdní dohrání
06:48 KOB 2 Bauer, sekání
09:34 KOB 2 Čečetka, faul loktem
09:53 SPA 2 Höll, nedovolené bránění
19:09 SPA 2 Stenpanchuk, sekání