Tipsport: 1.83 3.73 4.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To jsou věci, také střídající Chazrí musí předčasně do kabiny! Hostující ofenzivní hráč naprosto nepochopitelně vletěl kopačkou napřed do Gradita, který stále leží na zemi.

Žlutou kartu dostává Yvann Maçon (AS Saint-Étienne).

14

14. Červená karta

14

Kolodziejczak nejprve za penaltový zákrok vyfasoval žlutou kartu, nicméně sudí se běžel podívat na video, podle kterého usoudil, že z toho bude červená.

2:0

konec (1:0)

Branky: 15. G. Kakuta (pen.), 82. Sotoca (Mauricio)

Karty:   67. G. Kakuta (LNS) – 64. Maçon (SET)   14. Kolodziejczak (SET), 65. Chazrí (SET)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 22:10.

Racing Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss, Cahuzac, Doucouré (83. Perez), Haidara (83. Boura) – G. Kakuta (70. Mauricio), Sotoca (84. Jean) – Ganago (15. Banza).
Náhradníci: Faríñez – Fortes, Bayala, Perez, Banza, Mauricio, Jean, da Costa, Boura.

AS Saint-Étienne: Moulin – Sissoko, Moukoudi, Kolodziejczak, Maçon – Bouanga (71. Hamouma), Neyou (85. Douath), M. Camara, Aouchiche (46. Chazrí) – Rivera (16. Sow), Nordin (71. Youssouf).
Náhradníci: Bajič – Monnet-Paquet, Sow, Chazrí, Moueffek, Douath, Hamouma, Krasso, Youssouf.

Rozhodčí: Dechepy – Drouet, Lombard