Moravskoslezská fotbalová liga

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě – FC Baník Ostrava B

3:2

konec (1:1)

03.10.2020, 15:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • 9. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 3.34 4.3 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

Konec zápasu. (16:53:05)

90+3

90+3. Lukáš MICHAL - 3:2

90+3

Vrchovina právě vstřelila branku!
Neuvěřitelný obrat je dokonán! Domácí LUKÁŠ MICHAL penaltu proměnil a vypadá to, že Vrchovina dnes získá všechny tři body!

90+3

90+3. Penaltový zákrok

90+3

Pokutový kop pro Vrchovinu!

90

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník, přichází Bača.

89

89. David ŠTEFFL - 2:2

89

Minutku před koncem se domácím podařilo vyrovnat na 2:2! Střelcem branky je DAVID ŠTEFFL.

86

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hakerle, přichází Batelka.

83

Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Martišiak, přichází Žák.

80

Žlutou kartu dostává Duba (SFK Vrchovina).
Žlutou kartu dostává Mooc (FC Baník Ostrava B).

78

78. Jarmil BLAHUTA - 1:2

78

Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Dvanáct minutek před koncem se rezerva Baníku dostává do vedení 2:1, když se prosadil JARMIL BLAHUTA.

77

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Holman, přichází Feik.

71

Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Martiník, přichází Jaroň.

69

Žlutou kartu dostává Tulajdan (SFK Vrchovina).

67

Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).

64

Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Chvěja, přichází Lokša.

55

Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Macej, přichází Barkov.

3:2

konec (1:1)

Branky: 33. Skalník, 89. Šteffl, 90+3. Michal (pen.) – 44. Martišiak, 78. Blahuta

Karty:   43. Holman (VRC), 67. Smetana (VRC), 69. Tulajdan (VRC), 80. Duba (VRC) – 24. Blahuta (OVB), 80. Mooc (OVB)

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída – J. Švanda, Hekerle (86. Batelka), Smetana, Michal (C), Holman (77. Feik), Skalník (91. Bača), Tulajdan, Duba, Šteffl, Vašíček
Náhradníci: Bača, Veselý, Batelka, Chloupek, T. Švanda, Feik, Skryja

FC Baník Ostrava B: Murin – Zálešák, Blahuta, Velner, Drozd, Martiník (71. Jaroň), Martišiak (83. Žák), Macej (55. Barkov), Fulnek, Mooc (C), Chvěja (64. Lokša)
Náhradníci: Jílovec, Hasala, Jaroň, Lokša, Kulig, Barkov, Žák

Rozhodčí: Zaoral – Kolář, Marek