03.10.2020, 17:00 • Pod Dubňom, Žilina • 9. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 3.45 3.7 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (18:52:24)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 1:9. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:11.
Je tady konec tohoto utkání! Domácí Žilina jako první tým slovenské Fortuna ligy obírá o body Dunajskou Stedu, která doposud neztratila ani bod. Hosté měli v druhém poločase mnoho šancí, které ale nedokázali proměnit. Naopak domácí dnes byli v koncovce neomylní a připisují si tři body do tabulky.

90+1

90

V druhém poločase bude hlavní rozhodčí nastavovat minimálně jednu minutu.

88

Domácí už v závěru zápasu získávají cenné sekundy. Žilina vede nad DAC 4:1 a tři body má na dosah.

87

Útok Žiliny tentokrát vymyslel Patrik Myslovic, jeho centr byl odvrácen na rohový kop.

86

Sluka u levé čáry tvrdě bojoval o míč, nakonec však neuspěl.

85

Ramirez fauloval jednoho z domácích hráčů, karta to však tentokrát nebude.

84

K míči se dostává brankář hostí Martin Jedlička, který ho dlouhým výkopem posílá na žilinskou polovinu trávníku.

83

Domácí se po delším čase dostali k míči, sami si však následně v kombinaci zkomplikovali situaci.

82

Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Jannik Müller, přichází Sainey Njie.

82

Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází András Schafer, přichází Danylo Beskorovajnyj.

81

Vypadá to, že hosté tedy poprvé v letošní sezóně ztratí body. Doposud totiž Dunajská Streda zvítězila ve všech ligových utkáních.

80

Do konce řádné hrací doby zbývá necelých 10 minut, Žilina vede nad Dunajskou Stredou 4:1.

79

Kalmár se všemožně snaží o střelu, další jeho pokus zastavila žilinská defenziva.

78

Míč je ve druhém poločase jednoznačně více v moci hostů, ti jsou však směrem dopředu velmi nepřesní.

77

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dawid Kurminowski, přichází Martin Gamboš.

77

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Patrik Iľko, přichází Ján Bernát.

4:1

konec (3:1)

Branky: 10. Iľko, 23. Kurminowski, 34. Bičachčjan, 70. Kružliak (vla.) – 33. A. Balić

Karty:   11. Iľko (ZIL), 38. Kiwior (ZIL) – 35. Müller (DUN)

MŠK Žilina: Petráš – Anang, Minárik (C), Kiwior, Sluka – Gono, Fazlagić, Bičachčjan (64. Kopas) – Rusnák, Kurminowski (77. Gamboš), Iľko (77. Bernát).
Náhradníci: Volešák – Javorček, Kopas, Myslovič, Bernát, Gamboš, Ďuriš.

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Rodolfo, Müller (82. Njie), Kružliak, Davis – Fábry (46. Andzouana), Schafer (82. Beskorovajnyj), A. Balić (74. Friede) – Divković (65. Nicolaescu), Ramírez, Kalmár (C).
Náhradníci: Száraz – Beskorovajnyj, Friede, Njie, Andzouana, Nicolaescu, Sommer.

Rozhodčí: Kráľovič – Hrčka, Pozor