Česká fotbalová liga (B)

FK Jablonec B – FK Mladá Boleslav B

2:1

konec (0:1)

03.10.2020, 10:15 • Areál Břízky • 7. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.4 4.65 4.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek soboty. (12:35:21)
Je dobojováno. Béčko Jablonce nakonec potvrdilo roli favorita a Mladou Boleslav B bez zraněného kanonýra Angelozziho doma porazilo 2:1, když o vítězství domácího výběru rozhodla v nastaveném čase druhého poločasu střídající posila z Ghany Ali–Abubakar.

90+2

90+1

90+1. Torfiq ALI-ABUBAKAR - 2:1

90+1

Jablonec B právě vstřelil branku!
Obrat je dokonán! V první nastavené minutě se domácí prosazují a je jasné, že dnes získají všechny tři body. O vítěznou branku se postaral TORFIQ ALI-ABUBAKAR.

87

Žlutou kartu dostává Šimek (FK Mladá Boleslav B).

84

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Langhamer, přichází Tvaroh.

75

Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Munzar, přichází Štěpánek.

74

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Mašek, přichází Havlina.

65

Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Velich, přichází Vošahlík.
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Jovović, přichází Ali – Abubakar.

65

Žlutou kartu dostává Podzimek (FK Jablonec B).

63

Žlutou kartu dostává Jovović (FK Jablonec B).

62

Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Moravčík, přichází Alhassan.

59

59. Nikolas DANÍČEK - 1:1

59

Po téměř hodině hry se domácí celek dočkal vyrovnávací branky, když se prosadil NIKOLAS DANÍČEK.

52

Žlutou kartu dostává Kopa (FK Mladá Boleslav B).

46

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Glöckner, přichází Pech.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:21 hodin.
První poločas je za námi. Ve vyrovnaném utkání jsme zatím viděli jednu branku. Tu vstřelili hosté, kteří tak v Jablonci vedou nejtěsnějším možným rozdílem.

45+1

13

13. Lukáš GLÖCKNER - 0:1

13

Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
O úvodní branku tohoto utkání se postaral LUKÁŠ GLÖCKNER.

1

FK Jablonec B: Vajner – Maigini, Hamalainen, Munzar, Rozkovec, Velich, Kinčl, Daníček, Jovović, Macháček, Skuhravý (C)
Náhradníci: Klement – Koblížek, Vošahlík, Ali – Abubakar, Podzimek, Štěpánek, Coufal

FK Mladá Boleslav B: Šeda – Šimek, Mašek, Langhamer, Majer, Douděra, Rudzan, Kopa (C), Komárek, Moravčík, Glöckner

FK Mladá Boleslav B

Hostující celek je na tom o poznání lépe. Mladá Boleslav totiž zatím získala 15 bodů a nachází se na druhém místě, když na vedoucí Zápy ztrácí pouze jeden bod. V posledním kole hostila Mladá Boleslav béčko Bohemians a byla z toho těsná výhra 1:0 zásluhou italského kanonýra Alessandra Angelozziho, který se 7 góly vede pořadí střelců ČFL.
FK Jablonec B

Béčko Jablonce zatím odehrálo šest utkání a získalo v nich devět bodů. Domácí se tak nachází na sedmé pozici. V posledním kole hrál Jablonec ve Zbuzanech, kde po boji prohrál 0:2, takže dnes by potřeboval tohle zaváhání napravit.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Česká fotbalová liga má na programu zajímavý souboj dvou ligových rezerv, Jablonec totiž hostí Mladou Boleslav. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.