Extraliga dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC Kometa Brno

2:5

konec (2:1, 0:2, 0:2)

01.10.2020, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina Východ • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

58:03

Vsetín si ještě zkusí přesilovou hru, dvě minuty za napadení fasuje Martin Pigl.

49:34

Komplikace pro Vsetín, dvě minuty za sekání obdržel Josef Machů.

39:37

Kometa v závěru ještě zatopila vsetínské obraně, střelu Němce likvidoval Růžička jen s velkými problémy, ale s aktivitou na brankovišti to přehnal Ondřej Kos, jenž fasuje dvě minuty za sekání.

33:45

Vsetín se nyní bude muset bránit, menší trest za hákování nafasoval Matyáš Adámek.

28:30

Poprvé v utkání si přesilovou hru v utkání vyzkouší hosté z Brna, dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo ledovou plochu obdržel Tomáš Herman.

25:26

Nápor Brna zbrzdí vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Roman Otava.

13:22

Vsetín si zkusí další přesilovou hru, na dvě minuty za podrážení putuje na trestnou lavici Adam Horký.

08:06

Vsetín si zahraje první přesilovou hru, dvě minuty za sekání obdržel brněnský útočník Tomáš Šantora.

2:5

Branky a nahrávky: 7. Turek (Dědek), 11. Koláček (Mikula, Matějíček) – 18. Horký (Otava), 24. Kos (J., V.), 34. Boltvan (Němec, Otava), 46. Bělohlav, 58. Boltvan (Horký)

VHK ROBE Vsetín: Růžička (Čada) – Herman, Mikula, Fojtík (C), Machů (A), Valda, Maršálek – Koláček, Rigo, Adámek, Matějíček, Dědek (A), Turek, Hrdý, Čajanová, Vaněk, Tomek

HC Kometa Brno: Schnattinger (Kavan) – Svoboda, Šedlbauer, Máša, Ulbricht, Barčák, Němec (C), Eich – Pigl, Linka, Šantora, Nekvapil, Otava, Rakus, Horký, J. Nesvadba, Boltvan, V. Nesvadba

Rozhodčí: Goňa – Poláček, Wesley

06:05 VSE 1:0 Turek (Dědek)
08:06 KOM 2 Šantora, sekání
10:31 VSE 2:0 Koláček (Mikula, Matějíček)
13:22 KOM 2 Horký, podrážení
17:13 KOM 2:1 Horký (Otava)