4:3
konec (2:1, 2:2, 0:0)
01.10.2020, 18:00 • Arena 2000, Jaroslavl • Karel Jedlička
Tipsport: 3.84 4.2 1.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.84 - 4.2 - 1.7
Lokomotiv Jaroslavl – Ak Bars Kazaň
4:3
konec (2:1, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Tkačjov (Berjozkin, Rafikov), 15. M. Osipov (Korškov), 26. Kajumov (Pääjärvi, Korškov), 26. Iljenko (J. Averin, Ivanov) – 19. Galijev (Judin, Ljamkin), 29. Galijev (A. Galimov), 30. S. Da Costa (Dyňak, Judin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Lokomotiv Jaroslavl:
Konovalov (Isajev) – Čerepanov, A. Marčenko, M. Osipov, Rafikov, Savčenko, Malyšev, Misjul – Korškov, Tkačjov, Pääjärvi – Kraskovskij, Kudrjavcev, Alexejev – Ivanov, Kajumov, J. Averin – Iljenko, Beljajev, Berjozkin – Tesanov.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň:
Biljalov (26. Reideborn) – Ljamkin, Judin, Wikstrand, Pedan, Fazylzjanov, Ljubčič – Dawes, S. Da Costa, V. Tichonov – Azevedo, Galijev, A. Galimov – Dyňak, Fisenko, Lukojanov – K. Petrov, M. Gluchov, Cormier – Burmistrov, Safonov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Vasiljev – Sadovnikov, Streľcov
Diváci: 1629
1. třetina | ||||
12:48 | JAR | 1:0 | Tkačjov (Berjozkin, Rafikov) | |
14:39 | JAR | 2:0 | M. Osipov (Korškov) | |
18:15 | KZN | 2:1 | Galijev (Judin, Ljamkin) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:14 | JAR | 2 | Savčenko, hákování | |
24:17 | KZN | 2 | Fazylzjanov, hákování | |
25:06 | JAR | 3:1 | Kajumov (Pääjärvi, Korškov) | |
25:21 | JAR | 4:1 | Iljenko (J. Averin, Ivanov) | |
25:21 | KZN | -Biljalov +Reideborn (Střídání) | ||
28:09 | KZN | 4:2 | Galijev (A. Galimov) | |
29:43 | KZN | 4:3 | S. Da Costa (Dyňak, Judin) | |
31:07 | JAR | 2 | M. Osipov, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
57:07 | KZN | 2 | Judin, faul loktem | |
Konec |
Hvězda Praha – Liberec • odloženo 15:00 0:0
Kladno – Chomutov • odloženo 16:00 0:0
Vítkovice – Havířov 17:00 3:0
Plzeň – HC Litvínov • odloženo 17:00 0:0
Třemošná – PZ Kladno • odloženo 17:00 0:0
Madeta Motor ČB – Pardubice • odloženo 17:00 0:0
Vsetín – Kometa Brno 18:00 2:5
Poruba – Přerov 18:00 2:4
Olomouc – Třinec 18:00 4:6
Mladá Boleslav – K. Vary 18:00 2:5
Sparta – Havlíčkův Brod 18:00 4:0
HK MD Šumperk – Zlín • po s.n. (0:1) 18:15 4:5
Tábor – Slavia 18:15 1:8
Technika Brno – Kobra 19:00 6:4
Střely na bránu 28:27, vhazování 25:34, hity 15:20, čas v útoku 6:59 – 9:30, vyloučení 2:2, využití 1:0. (20:17:51)
59:32
59:07
58:39
58:13
57:19
57:07
56:31
55:44
55:20
53:28
53:11
52:40
50:35
49:43
49:15