29.09.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

Tipsport: 2.59 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na viděnou u dalších textových přenosů. (17:33:22)
Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (CZE) – VTZ, 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:19
Je konec! Hosté z Kazachstánu si domů odvážejí dva body za výhru po prodloužení. V první třetině jsme viděli tři branky. Nejprve v sedmé minutě utkání otevřel skóre Alexandr Sjomin. Za 130 vteřin bylo vyrovnáno. Postaral se o to Linus Videll. Ve čtrnácté minutě šli domácí znovu do vedení. Justin Danforth využil přesilovku a stanovil tak stav 2:1 pro Viťaz. Ve druhé dvacetiminutovce jsme viděli rychlý obrat Nur-Sultanu. Nejprve skóroval Valerij Orechov a za 21 vteřin otočil vývoj zápasu Nikita Michajlis. Ve třicáté minutě bylo opět vyrovnáno. Za Viťaz se prosadil Justin Danforth. Nakonec jsme viděli strhující závěr utkání dvě minuty a sedm sekund před koncem třetí třetiny vrátil Viťazu vedení Zachar Bardakov . Ale ani to nestačilo na vítězství. Minutu a dvacet sekund před koncem poslední části jsme viděli další vyrovnávací gól. Nikita Michajlis dostal parádní přihrávku a poslal puk do sítě. V prodloužení rozhodl o výhře Nur-Sultanu Jesse Blacker .

60:39

60:39 Jesse BLACKER - 4:5

60:39

Barys právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Barys vítězí a z Viťazu si odveze dva body! Linus Videll přihrál na hůl JESEEHO BLACKERA a ten poslal puk mezi betony domácího brankáře. Asistence: Linus Videll.

60:01

60:00

59:34

Barys nyní vytlačil domácí tým z útočné třetiny. Vypadá to, že se bude prodlužovat.

58:40

58:40 Nikita MICHAJLIS - 4:4

58:40

Neskutečný závěr zápasu! Je opět vyrovnáno! Curtis Valk zajel do útočného pásma přihrál rozjetému Jakobu Liljovi, který si sjel až k brankovišti a přihrál přesně na hůl NIKITY MICHAJLISE, který měl před sebou poloprázdnou bránu. 4:4! Asistence: Jakob Lilja a Curtis Valk.

57:53

57:53 Zachar BARDAKOV - 4:3

57:53

Viťaz právě vstřelil branku!
A pozor! Domácí jdou do vedení! ZACHAR BARDAKOV se dostal s pukem před brankáře a dostává domácí družstvo blíže ke dvoum bodům.

57:02

Buly v útočném pásmu Barysu vyhráli hosté. Přesto se k puku dostávají domácí a zakládají protiútok.

56:40

Střelu Daniila Pylenkova pokryl Karlsson. Hra je přerušena. Bude se vhazovat po pravici švédského brankáře.

56:14

Barys usazen v útočném pásmu.

55:37

U touše jsou hokejisté Viťazu, kteří se pokusili dostat k zakončení, neúspěšně.

54:57

Jakob Lilja se hnal do útoku. Jenže neměl potřebnou podporu spoluhráčů a byl v útočném pásmu sám, proto pouze nahodil puk na zadní mantinel.

54:09

Hosté kombinují na své polovině kluziště a vyčkávají na mezírku v obraně Viťazu.