konec (1:0, 3:2, 0:0)

29.09.2020, 18:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Milan Huppert

Tipsport: 4.42 4.7 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:27:30)
Nižnij Novgorod se na domácím stadiónu postaral o obrovské překvapení, když porazil druhý tým Východní konferenci Kazaň 4:2. Domácí v dnešním utkání předvedli parádní organizovaný výkon, především pak v defenzivě. Svěřence kouče Nemirovského určitě nakopla vedoucí branka, stejně tak reakce dokonce v podobě dvou gólů na vyrovnání Kazaně. Ta se dokázala ještě jednou dostat na kontakt, avšak v závěru prostřdní části vrátil Torpedu dvoubrankové vedení Semjon Ručkin, ve třetí třetině se již skóre nezměnilo.

59:50

Zápas se dohrává za brankou Novgorodu, kde puk drží na hokejce Semjon Ručkin. Hosté vzdali veškeré snahy o presink, smířili se s porážkou.

59:06

Je rozhodnuto. Ve středovém kruhu totiž Albert Jarullin zřejmě pod vlnou frustrace sestřelil nic netušícího Šenfelda. Dvě minuty za hrubost.

58:36

Buly v útočném pásmu Da Costa prohrál, proto mohl Wideman jemným obloučkem zažehnat bezprostřední nebezpečí vlastní svatyně, to však může brzy zase přijít.

58:15

Trenér Kvartalnov povolává Biljalova na střídačku, Kazaň zkouší powerplay!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:54

To také udělal a právě on dokázal vybojovat puk v souboji s Lukojanovem, jemuž v rámci pravidel přizvedl hůl a kopnutím poslal černou gumu přes obrannou modrou.

56:44

Domácí v plném počtu, Kirill Urakov si může oddechnout, dvě minuty strávil na trestné lavici celé. Teď může spolihráčům pomoci s bráněním.

55:38

Jediné, na co se hráči Kazaně zmůžou, jsou nahození od modré čáry. Na ty většinou Serebrjakov dobře vidí a chytá je bez zaváhání.

55:16

Ani početní převaha zatím nepřináší hostům zvlášť velkou výhodu. Soupeř má dobře rozestavenou svou obrannou čtveřici.

54:59

Střelu od modré dokázal Serebrjakov levým betonem vykopnout před sebe. S dorážkou přispěchal Fisenko, avšak pokus mu vůbec nesedl.

54:44

Šance pro Kazaň, která si zahraje druhou přesilovou hru v rámci třetí třetiny. Vyloučeným hráčem je Urakov za držení hole.

53:40

Za brankou získal kotouč v souboji proti Mišarinovi útočník Lukojanov. Rychlý pas před bránu zachytil v lapačce Serebrjakov.

53:16

Hokejisté v bílých dresech vyvíjí snahu, jež zatím přichází vniveč. Novgorod brání opravdu skvěle, jen těžko se dostává do jeho obranného pásma.

52:34

Velký souboj o touš se strhl za brankou Kazaně. Ta využila většíh poštu hráčů v souboji, černou gumu vydoloval z pod hokejek a bruslí Bogatov.

52:01

Utkání opět přerušeno, tentokráte kvůli ofsajdu jednoho z hostujících hráčů. Puk šikovně zpomalil Marin, to byla hlavní příčina postavení mimo hru.

4:2

Branky a nahrávky: 14. Varnakov (Miele, Pajgin), 23. Gončaruk (D. Iljin, Ručkin), 26. Šenfeld (Kloos), 39. Ručkin (Pereskokov, Drobin) – 22. S. Da Costa (Cormier, Dawes), 28. Dawes (S. Da Costa)

Torpedo Nižnij Novgorod: Serebrjakov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Ručkin, Orlov, Pajgin, Mišarin, Marin, Bobrjašov – Žafjarov (A), Miele, Szwarz – Kloos, Belevič, Šenfeld (C) – Gončaruk, D. Iljin (A), Urakov – Pereskokov, Drobin, Varnakov – Vengrižanovskij.

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin (A), Judin, Ljamkin, Bogatov, Fazylzjanov, Ljubčič – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – Burmistrov, A. Galimov, Galijev (A) – Fisenko, M. Gluchov (C), Lukojanov – K. Petrov, Cormier, Dyňak – Kuvardin.

Rozhodčí: Gašilov, Oskirko – Sadovnikov, Černyšjov

07:52 KZN 2 Dyňak, hákování
13:06 NNO 1:0 Varnakov (Miele, Pajgin)
19:17 NNO 2 Pajgin, sekání
20:17 NNO 2 Urakov, podrážení
21:17 KZN 1:1 S. Da Costa (Cormier, Dawes)
22:58 NNO 2:1 Gončaruk (D. Iljin, Ručkin)