2. liga skupina Jih (ČR)

HC Tábor – BK Havlíčkův Brod

4:5

po prodl. (0:1, 2:0, 2:3 - 0:1)

23.09.2020, 18:00 • Zímní Stadion Tábor • 2. kolo • Štěpán Ondráček, František Kalina

Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám pěkný zbytek dnešního večera! (20:09:34)

60:26

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Je dobojováno, dva body putují do Havlíčkova Brodu. Kryštof Hrala v rohu skvěle vybojoval puk, a namazal osamocenému RICHARDU CACHNÍNOVI, který nezazmatkoval, a ranou do víka rozhodl dnešní klání. Asistence: Kryštof Hrala.

60:11

Buly vyhrává Tábor.

60:01

3. třetina je minulostí. Tábor si na jejím úvodu zařídil vedení 4:1, o které ale v rozmezí sedmi minut přišel. Bude tedy následovat prodlužování. To začne cca ve 20:06

60:00

59:15

Do dobré šance si nabruslil Košťál, skvěle mu pod nohy skočil Havelka!

58:40

Před hostujícím brankovištěm byl velký zmatek, nejlépe se v něm zorientoval jeho strážce, který puk schoval do lapačky a přerušil hru.

58:26

Od modré to zkusil Kamil Černý, Nedvěd vyráží do rohu.

58:22

Příklep Matiáška kryje pozorný Nedvěd.

57:52

Rána Tomáše Ludvíka z mezikruží sražena těsně nad domácí branku!

56:42

Po mantinelu se snažil projet Radim Heřman, nedostal se přes Matěje Válu.

56:10

Rána Matěje Krejčího z mezikruží putuje do dobře postaveného Matějky.

55:21

Tábor u své branky buly vyhrává, jejich následný útok ale střelecký pokus na branku nepřinesl.

55:16

Zakázané uvolnění HC Tábor.

54:06

Pařízek poslal nepřesnou přihrávku po mantinelu, jeho chybu ale hned napravil Matiášek.

53:26

Dudycha se snažil dostat do útoku, neměl ale komu puk předat a tak raději nadhazuje za branku Tábora.

52:43

A máme vyrovnáno! Tomáš Mlynář od modré našel ALEŠE PADĚLKA, který se trefil přesně do víka. Asistence: Tomáš Mlynář, Kryštof Hrala.

4:5

Branky a nahrávky: 22. Matušík (Šulek, Havelka), 30. Bárta (Doktor, Šulek), 42. Dančišin (Havelka), 43. Kříž – 10. Cachín (Tecl, Holenda), 46. Hrala (Košťál), 47. Mlynař (Kliment, Kalač), 53. Padělek (Mlynář, Hrala), 61. Cachnín (Hrala)

HC Tábor: Kolář (Novák) – Pařízek, Radoš, Černý (A), Havelka, Kříž, Doktor, Bouška – Matiášek, Škoda (A), Přibyl, Šulek, Matušík, Bárta, Dančišin, Zayml, Tejko, Šedivý, Heřman (C)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Vála, Kliment, Smutný, Dudycha, Dvořák, Krejčí, Benák – Mlynař, Čejka, Voříšek, Valenta, Cachín, Tecl, Hrala, Padělek, Košťál, J. Ludvík, T. Ludvík, Kalač

Rozhodčí: Daniel Kraval – Erik Hlinka, Daniel Horažďovský

00:30 TAB 2 Přibyl, příliš mnoho hráčů
03:30 HBR 2 Dudycha, podrážení
09:43 HBR 0:1 Cachín (Tecl, Holenda)
18:22 HBR 2 Smutný, podrážení
20:52 HBR 2 Cachín, nedovolené bránění