23.09.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Michal Raška

Tipsport: 1.55 5.4 3.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely: 12:17
Vyloučení: 2:5
Bodyčeky: 14:24
Vyhrané buly: 25
Je konec. Sibir Novosibirsk zvítězil na ledě Petrohradu poměrem 4:1. V poslední třetině byla k vidění pouze jedna branka, kterou vstřelil v 55. minutě Puustinen.
Novosibirsk tak zaslouženě vyhrál, ovšem je třeba připomenout, že hned 11 hráčů si odbylo v dnešním utkání za Petrohrad svou premiéru.

59:52

Těsně před koncem utkání se ještě Petrohrad dostal ke střele, ovšem ta neskončila brankou.

59:19

58:19

Nakonec se to domácím sice podařilo, ale střela se Nikitu Zorkinovi nepovedla.

57:58

Petrohrad se v přesilovce nemůže dostat do útočné třetiny, jelikož obrana Novosibirsku je hodně vysunutá.

57:19

Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nikolaj Timašov – 2 min., podrážení).

56:39

Posléze musel Harri Säteri znovu zasahovat, což se mu opět povedlo.

56:06

Vasilij Podkolzin se prodral obranou ke střele, ovšem s tou si poradil bez problémů gólman Harri Säteri.

55:43

Tentokrát se sice domácí dostali dopředu, ale ke střele už ne.

54:50

54:50 Juuso PUUSTINEN - 1:4

54:50

Sibir právě vstřelil branku!
Tak nyní je vše rozhodnuto, neboť Novosibirsk vede na ledě Petrohradu už 4:1! Konstantin Alexejev vyslal poloviční střelu na bránu, kterou cíleně a skvěle tečoval JUUSO PUUSTINEN. Asistence: Konstantin Alexejev, Mikael Ruohomaa.

53:59

53:20

Opět se Sibir prokombinoval ke střele, ovšem ta ani tentokrát neskončila v síti Petrohradu.

52:54

Jyrki Jokipakka vypálil nepříjemnou střelu k pravé tyči, ovšem tam se skvěle natáhl gólman Berdin.

52:19

Hostující hráč to zkusil zpoza modré čáry, ale jeho pokus letěl nad bránu.

1:4

Branky a nahrávky: 11. Ivan Morozov (TS) – 7. Gurkin (Šaškov, Česalin), 26. Česalin (Gurkin, Šaškov), 38. Puustinen, 55. Puustinen (K. Alexejev, Ruohomaa)

SKA Petrohrad: Berdin (Brinkman) – Kirsanov, Brinkman, Grjaznov, Vaščenko, Zorkin, Koromyslov, Zelenov, Spiridonov – Ivan Morozov, Tkačjov (A), Nikolajev – Glotov, M. Aaltonen (A), Kuzmenko – Chusnutdinov, Timkin (C), Podkolzin – Ivanov, Čibrikov, Krovjakov.

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Ilja Morozov, Jokipakka, K. Alexejev, Gurkin, J. Chabarov, Timašov, Pastuchov, Naumov – Ruohomaa, Sannikov (C), Puustinen – Sajustov (A), Milovzorov, O. Li – V. Komarov, Česalin (A), Šaškov – Šarov, Romancev, Romajev.

Rozhodčí: Vasiljev, Ovčinikov – Sivov, Šalagin

06:58 SIB 0:1 Gurkin (Šaškov, Česalin)
10:28 PET 2 Tkačjov, zdržování hry / porušení postupu vhazování
10:55 SIB TS Ruohomaa, hákování
10:55 PET 1:1 Ivan Morozov (TS)
15:21 SIB 2 Gurkin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo