konec (3:0, 0:0, 2:1)

23.09.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 4. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 1.55 4.8 4.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše, hezký zbytek dne! (20:25:21)
V tomto zápasu byli lepší domácí, kteří porazili Havířov 5:1. Kladno poslední třetinu začalo velice aktivně, ale nevytěžilo z toho žádné střely. Po skončení přesilové hry ale padl gól. Antonín Melka dostal puk křížem k prostější tyči od Pituleho a navýšil na 4:0. Po necelé minutě se opět radovali domácí, když Nicolas Hlava trefil puk do odkryté klece. Ale i hosté se dočkali gólu! V poslední minutě utkání dorazil puk do sítě Jakub Kotala, který stanovil konečné skóre zápasu 5:1.

59:58

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Hajný – 2 min., hrubost).

59:01

59:01 Jakub KOTALA - 5:1

59:01

Havířov právě vstřelil branku!
Havířov se dočkal v poslední minutě! JAKUB KOTALA dostal puk od Rašnera před brankoviště, položil si Košarišťana a přehodil přes něj kotouč do sítě. Asistence: Ondřej Procházka, Alex Rašner.

57:20

Plekanec mohl navýšit v oslabení, sám ale nevystřelil a přihrál jen na brusle Adamu Kubíkovi, kterému se nepodařilo zakončit.

56:30

Přesilové hry Havířovským dnes příliš nejdou, domácí se úspěšně brání a nedovolí Havířovu zaútočit.

55:31

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Marek Račuk – 2 min., vysoká hůl).

54:40

Kotala mohl sám ujíždět na branku, počkal si však na svého spoluhráče, kterému chtěl puk předat do jízdy. Byl ale obrán o kotouč jedním z domácích hráčů.

54:04

Hra ale byla přerušena po zahrátí puku vysokou holí.

54:00

I po uplynutí přesilové hry zůstali Havířovští v pásmu Kladna.

53:10

Havířov se usazuje v útočném pásmu a zkouší upravit skóre zápasu.

51:42

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Štochl – 2 min., vysoká hůl).

51:21

51:21 Nicolas HLAVA - 5:0

51:21

Kladno právě vstřelilo branku!
Stezka po jednom ze zákraků zůstal před brankovištěm a NICOLAS HLAVA po necelé minutě dává do prázdné klece na 5:0. Asistence: Tomáš Guman, Matyáš Šapovaliv.

50:43

50:43 Antonín MELKA - 4:0

50:43

ANTONÍN MELKA dostal puk křížem k protější tyči od Pituleho a navyšuje skóre na 4:0. Asistence: Tomáš Pitule, Zachary Frye.

49:50

Hostům se však nedaří ani tato přesilová hra a Kladno se úspěšně brání.

5:1

Branky a nahrávky: 7. Melka (Račuk), 8. Guman (Plekanec, Hlava), 19. Hlava (Šapovaliv), 51. Melka (Pitule, Frye), 52. Hlava (Guman, Šapovaliv) – 60. Kotala (O. Procházka, Rašner)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Ticháček, Zelingr, L. Doudera, Štochl, Mikliš – Kubík, Plekanec (C), Š. Jelínek – Filip, Račuk (A), Melka (A) – Hajný, Pitule, Š. Bláha – Hlava, Šapovaliv, Guman.

AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – L. Rutar, Kachyňa, Rašner, Lytvynov, Chroboček, Ševěček, Kočí – Kotala (A), F. Seman, O. Procházka – Fridrich (C), Maruna, L. Bednář – Horváth, Mastič, Petriska – Doktor, Cihlář, D. Sklenář.

Rozhodčí: Souček, Čáp – Hnát, Dědek

03:18 KLA 2 Šapovaliv, podrážení
06:35 KLA 1:0 Melka (Račuk)
07:52 KLA 2:0 Guman (Plekanec, Hlava)
18:16 KLA 3:0 Hlava (Šapovaliv)
23:17 KLA 2 Ticháček, nedovolené bránění