4:2
konec (1:0, 2:0, 1:2)
19.09.2020, 14:15 • ZS Domažlice • 3. kolo
HC Domažlice – HC Spartak Žebrák
4:2
konec (1:0, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 11. Toupal (Hruška), 33. Wolf (Jelínek), 36. Wolf (Toupal, Jelínek), 46. Toupal (Horský) – 48. Komínek (Staněk), 56. Vostárek (Lev)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Domažlice:
D. Jílek — D. Hruška, T. Lenárd, P. Buzinkay, M. Koranda — J. Toupal, S. Wolf, T. Jelínek, T. Horský, M. Kazda, T. Schröpfer, M. Lohr, D. Weber, D. Špaček
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Žebrák:
J. Simon — F. Staněk, A. Vaníčková, J. Pokorný, J. Vaníček, M. Vitásek — M. Vostárek, V. Komínek, M. Lev, T. Bodinger, D. Sojka, D. Albl, O. Michal, F. Vlasjuk
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Kaiser — Jan Brtník, Denis Turhobr
Diváci: 50
1. třetina | ||||
10:47 | DOM | 1:0 | Toupal (Hruška) | |
17:38 | ZEB | 2 | Vostárek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:58 | DOM | 2 | Buzinkay, podrážení | |
31:48 | ZEB | 2 | Pokorný, hákování | |
32:40 | DOM | 2:0 | Wolf (Jelínek) | |
35:03 | DOM | 3:0 | Wolf (Toupal, Jelínek) | |
37:05 | ZEB | 2 | Albl, podrážení | |
38:50 | DOM | 2 | Koranda, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:50 | DOM | 2 | Toupal, hrubost | |
40:50 | ZEB | 2 | Vitásek, hrubost | |
45:52 | DOM | 4:0 | Toupal (Horský) | |
47:29 | ZEB | 4:1 | Komínek (Staněk) | |
48:50 | DOM | 2 | Hruška, faul kolenem, odpyká Lohr | |
48:50 | DOM | 10 | Hruška, nesportovní chování | |
48:50 | ZEB | 2 | Albl, napadení | |
49:46 | ZEB | 2 | Pokorný, krosček | |
52:50 | ZEB | 2 | Lev, faul kolenem | |
53:20 | DOM | 2 | Toupal, hrubost | |
53:20 | ZEB | 2 | Vitásek, hrubost | |
55:25 | ZEB | 4:2 | Vostárek (Lev) | |
55:53 | DOM | 2 | Toupal, napadení | |
55:53 | DOM | 2 | Buzinkay, napadení, odpyká Lohr | |
55:53 | ZEB | 2 | Vostárek, napadení | |
55:53 | ZEB | 2 | Albl, napadení | |
56:29 | DOM | 2 | Lenárd, podrážení | |
Konec |
Třemošná – Hvězda Praha 11:45 0:0
Olomouc – Poruba 12:00 2:5
Přerov – Kometa Brno 12:00 2:3
Havlíčkův Brod – Madeta Motor ČB 12:00 3:4
Třinec – Vsetín 13:00 6:4
K. Vary – Plzeň • po prodl. 13:00 5:4
Liberec – Chomutov 13:00 5:1
Pardubice – Sparta 13:00 6:3
Tábor – Mountfield HK 13:00 2:5
Havířov – HK MD Šumperk 13:30 5:1
Slavia – Technika Brno 13:45 6:2
PZ Kladno – Kladno • odloženo 15:30 0:0
HC Litvínov – Mladá Boleslav • po prodl. 16:00 3:4
56:29
55:53
55:53
55:53
55:53
53:20
53:20
52:50
49:46
48:50
48:50
48:50
40:50
40:50
38:50
37:05
31:48
27:58
17:38