HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba

2:5

konec (1:2, 1:1, 0:2)

19.09.2020, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Kristýna Nováková

Utkání mezi Olomoucí a Porubou nabídlo celkem 7 gólů. Do poslední třetiny odcházeli hosté s jednobrankovým náskokem. Ten v čase 41:04 zvýšil Lev Viktorovič Stasiuk, na konečných 2:5 pak ve 49.minutě zvýšil Daniel Janeček.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a loučím se s vámi z plecharény. (14:13:48)

59:00

Do konce zápasu zbývá poslední minuta.

58:36

Při útočné akci Poruby došlo ke sražení domácího gólmana, který vypadá otřeseně, ale zápas už dochytá.

58:10

Olomouc je v plném počtu.

58:00

Kotouč teď nebezpečně prolétl brankovištěm na odkrytou stranu domácí brány, naštěstí pro domácí tam ale nebyl žádný hráč v domácím dresu.

56:44

Kotouč je pod kontrolou Kubíka, který přerušuje hru.

56:20

Hosté rozestavěli přesilovkový zámek.

56:06

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Sedláček – 2 min., vysoká hůl).

55:36

Vhazuje se před Drabčíkem.

54:36

Hanáci jsou kompletní.

53:35

Poruba je kompletní a začíná její přesilovka.

53:26

Moravec předvedl samostatný únik, kotouč ale vyslal jen na mantinel.

52:36

55 vteřin před vypršením Kelnarova trestu na trestnou lavici usedá Šenk (OLO).

52:30

Stodůlka nedokázal obejít obranu hostů.

52:13

Domácí jsou kompletní.

52:08

Koudelného střela Kubíkovi sice vypadla, kotouč se ale naštěstí pro něj odrazil na čepel Mudráka.

51:31

A přesilová hra Ostravanů je minulostí, nyní se bude 37 vteřin hrát ve čtyřech a pak si zkrácenou hru v početní výhodě zahrají zase domácí.

2:5

Branky a nahrávky: 9. Stodůlka (Miškovský), 37. Šulgan (Neoral) – 13. Vehovský (Fišara, Moravec), 14. Hradil (Pasek), 40. Kovalčík (Fišara, Kelnar), 42. Stasiuk (Pasek, Drabčík), 49. Janeček (Šrubař)

HC Olomouc: Kubík (Weiss) – Němec, Polýnek, Mudrák, Tlach, Vrána, Galvas, Sedláček (A) – Šulgan, Szabó, Šenk, Miškovský, Stodůlka, Pastrnek, Unzeitig, Neoral, Ševčík (C)

HC RT TORAX Poruba: Drabčík (Smolka) – Pasek, Fišara, Janeček, Michalčík, Chudoba, Borkovec, Kelnar (C) – Vizváry, Stasiuk, Koudelný (A), Hradil, Moravec (A), Šrubař, Kovalčík, T. Kalužík, Vehovský

Rozhodčí: Ilona Novotná – Radek Šimčík, Marek Bubela

04:19 POM 2 Michalčík, faul kolenem
05:53 OLO 2 Miškovský, hákování
09:00 OLO 1:0 Stodůlka (Miškovský)
12:21 POM 1:1 Vehovský (Fišara, Moravec)
13:52 POM 1:2 Hradil (Pasek)
14:37 POM 2 Drabčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Vehovský
24:00 POM 2 Vehovský, podrážení
33:52 POM 2 Kelnar, podrážení
36:33 OLO 2:2 Šulgan (Neoral)
39:06 POM 2 Chudoba, hrubost