HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha

6:3

konec (2:0, 1:2, 3:1)

19.09.2020, 13:00 • enteria arena • Skupina Střed • Lukáš Hrdina

Pardubice zvládli skvěle třetí třetinu, hlavně díky třem gólům Formánka. (15:05:59)

58:52

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jáša – 2 min., sekání).

57:50

Sparta ve třech hráčích dokázala ubránit Pardubice.Aktuálně hrají již v plném počtu.

57:00

Hrabal má dost práce s šancemi Pardubic, zatím však úspěšně.

55:39

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tomov – 2 min., hrubost).

55:03

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Kalný – 2 min., sekání).

54:54

Dynamo právě vstřelilo branku!
Po chybě v obraně Sparty se k puku dostal FORMÁNEK který po necelých dvou minutách střelil již svůj třetí gól.

53:19

Pardubice dokázali prokombinovat puk do středu útočného pásma kde byl připravený FORMÁNEK který zakončil puk do brány!

53:01

Červinka se vyznamenal, potom co musel čelit střele z velké blízkosti, tu ale za své záda nepustil.

51:44

Ani Pardubice nezaostávají, a z přečíslení se snaží ohrožovat branku soupeře.

50:09

Sparta poslední minutu, dominuje na hřišti, a vytváří si poměrně velké množství střel.

48:36

Oba dva gólmani nemají moc práce, jelikož se ani jeden z týmu do střel nepouští.

46:05

Po souboji v brankovišti Sparty se k puku dostal FORMÁNEK, který dokázal puk zavěsit do pravého horního rohu Hrabalovi branky.

45:26

Sparta po kombinaci dokázala vystřelit na branku, tam byl ale připravený Červinka.

44:30

Pardubice se dostali do přečíslení avšak po skvělé přihrávce před branku dokázal Hrabal střelu vytěsnit mimo tři tyče.

43:24

Pardubice i přes gól Sparty aktivnější , skóre zatím stejné.

41:05

Sparta právě vstřelila branku!
Po chybě Pardubic v obraně se k puku dostal Odehnal který nekompromisně zakončil a srovnal skóre na 3:3!

40:38

Hemský vypálil střelu od modré, Hrabal ale dokázal střelu odrazit.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Jaša (Kubíček), 14. Burda (Kubíček), 21. Pavalta (Formánek), 47. Formánek (Pavlata), 54. Formánek (Koudelka), 55. Formánek (asistence) – 35. Odehnal (Bareš), 38. Odehnal (asistence), 42. Odehnal (asistence)

HC Dynamo Pardubice: Červinka (Marossy) – Šmerda, Pazdera, Svoboda, Maštalíř, Vaníček, Pražan – Pavlata, Gromadzki, Macas, Formánek, Pilař, Panchartek, Burda, Jaša, Hiemer, Vrba, Pirner.

HC Sparta Praha: Hrabal (Dlouhý) – Tomov, David, Ludvík, Bartoň, Menzel, Port – Bareš, Vašíček, Odehnal, Červenka, Fábry, Křišťan, Kalný, Valach, Pražák, Höll, Novák, Senčak.

00:57 PCE 1:0 Jaša (Kubíček)
13:20 PCE 2:0 Burda (Kubíček)
15:00 SPA 2 Port, sekání
17:17 SPA 2 Hrabal, podrážení
20:09 PCE 3:0 Pavalta (Formánek)
25:57 PCE 2 Vaníček, hrubost