HC MIKRON Nové Zámky – HK Nitra

2:4

konec (1:0, 1:2, 0:2)

08.09.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Dávid Švec sk

S konštatovaním, že HC Nové Zámky v zápase Kaufland Tipsport Cupu prehrali na domácom ľade s Nitrou 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:58:20)

59:15

Nitra pevne kráča k výhre na ľade Nových Zámkov, tie dnes však takisto podali sympatický výkon.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:58

Hostia v plnom počte.

58:22

Domáci sa v týchto chvíľach nedokážu usadiť v útočnom pásme, Pupákovi sa podarilo dostať puk von z obranného pásma Nitry.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:33

Hain sa v kombinácii k puku nedostal, hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

57:13

Domáci hokejisti okamžite kombinujú v útočnom pásme, na ľade je prvá formácia Býkov.

56:58

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Mezei – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

56:47

Vhadzovanie po ľavej ruke brankára hostí.

56:14

Aj po skončení presilovej hry ostávajú hokejisti Nitry v útočnom pásme.

56:01

Domáci v plnom počte.

55:19

Andrej Šťastný sa dostal do dobrej streleckej pozície, v poslednom momente mu však hokejku do strely vložil Patrik Rogoň.

55:01

Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky na domácom ľade prehrávajú s Nitrou zatiaľ 2:4.

54:42

Domácim sa podarilo poslať puk cez všetky čiary.

54:33

Závar pred domácou bránkou, po strele Romana Žitného musel zasahovať pozorný Christián Pavlas.

54:01

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Västilä – 2 min., sekanie).

53:22

Hra sa prelieva zo strany na stranu, po aktivite Lantošiho a Šťastného však prichádza faul a hostia budú hrať presilovú hru.

2:4

Branky a nahrávky: 11. Seppänen (Hämälainen, Obdržálek), 23. Seppänen (Hämälainen, Obdržálek) – 21. Slovák (Žitný, Hrnka), 25. Šťastný (Lantoši), 42. Štastný (Dauda), 51. Žitný (Lantoši)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Lackovič) – Holenda, Hain, Mikuš, Fereta, Västilä, Šeliga, Drtina, Ordzovenský – Obdržálek, Seppänen, Hämälainen – Štrauch, Holovič, Jurík (C) – Zahradník, Embrich, Rogoň – Andrisík, St-Cyr, Väyrynen

HK Nitra: Cowley (Nagy) – Mezei, Bodák, Švarný, Nemec, Pupák, Cardwell, Vitáloš, Knižka – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Žitný, Kollár, Lantoši – Šťastný, Dauda, Holešinský – Šiška, Čaládi, Minárik

Rozhodčí: Baluška, Hronský – Jedlička, Konc ml.