2:3
po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
08.09.2020, 16:00 • Ledová aréna Traktor • Denisa Józsová
Tipsport: 1.72 4.52 3.88 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.72 - 4.52 - 3.88
Traktor Čeljabinsk – HK Soči
2:3
po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Kalinin (Manuchov, Pilut), 43. Sedlák (Äberg, Hyka) – 26. Kolgotin (Miromanov, A. Galimov), 34. Soljannikov (Šmeljov, Točickij), 64. Petkov (J. Alexandrov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Will (Fedotov) – Bailen, Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák, Hyka, Äberg – Byvalcev, Kalinin, Kravcov – Polygalov, Osnovin, Avcin – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Lassinantti (Treťjak) – Pogorišnyj, Rundblad, Soljannikov, J. Alexandrov, Miromanov, Klimontov, Gordějev – Rubcov, Nilsson, Karjalainen – Ruděnkov, Točickij, Šmeljov – Padakin, Kolgotin, A. Galimov – Ogirčuk, Garajev, Kukštel – Petkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Naumov, Sergejev – Gordenko, Sjusujev
Diváci: 2302
1. třetina | ||||
09:58 | CLJ | 2 | Byvalcev, krosček | |
13:19 | CLJ | 2 | Byvalcev, vysoká hůl | |
17:20 | CLJ | 1:0 | Kalinin (Manuchov, Pilut) | |
18:37 | SOC | 2 | Soljannikov, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:06 | SOC | 1:1 | Kolgotin (Miromanov, A. Galimov) | |
33:06 | SOC | 1:2 | Soljannikov (Šmeljov, Točickij) | |
37:54 | SOC | 2 | Petkov, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:43 | SOC | 2 | Nilsson, vysoká hůl | |
42:18 | CLJ | 2:2 | Sedlák (Äberg, Hyka) | |
48:24 | SOC | 2+10 | J. Alexandrov, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Petkov | |
53:59 | CLJ | 2 | Bailen, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:05 | SOC | 2:3 | Petkov (J. Alexandrov) | |
po prodl. |
Třebíč – Velké Meziříčí 17:30 3:1
Vítkovice – Kometa Brno • zrušeno 17:30 0:0
Val.Meziříčí – Opava 18:00 2:3
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 6:5
Vsetín – Poruba 2011 18:00 3:2
Tábor – Slavia 18:00 2:6
Kopřivnice – Nový Jičín • po s.n. (0:1) 18:00 4:5
Klatovy – Kadaň • zrušeno 18:00 0:0
Frýdek-M. – Třinec • zrušeno 18:00 0:0
Jihlava – Znojmo • zrušeno 18:00 0:0
Litoměřice – MOSTEČTÍ LVI 18:00 5:1
Děčín – Jablonec 18:00 8:1
Stadion Cheb – EHC Chemnitz • zrušeno 19:30 0:0
Roman Will (CLJ) odchytal celý zápas, prohra, obdržené branky – 3, úspěšnost 81,25%
Lukáš Sedlák (CLJ) 1+0, 5 střel na branku, 18/25 vyhraných vhazování, 2 hity, čas na ledě – 22:10.
Tomáš Hyka (CLJ) 0+1, 1 střela na branku, čas na ledě – 21:08.
Střely na branku: 34 – 15
Trestné minuty: 6 – 18
Vhazování: 37 – 28
Zblokované střely: 14 – 18
Hity: 11 – 13
63:05
63:05 Kirill PETKOV - 2:3
63:05
62:07
61:40
61:17
60:39
60:01
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
60:00
59:14
59:00
58:08