Liga národů UEFA - Liga C

Moldavsko – Kosovo

1:1

konec (1:0)

03.09.2020, 20:45 • Stadio Ennio Tardini (Parma, Itálie) • Skupina 3 • Adam Dořák

Tipsport: 9.97 4.41 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Moldavsko doslova ubojovalo remízu! Povětšinou zápasu hrálo druhé housle a Kosovo je přehrávalo, hlavně v držení míče a v počtu střel na branku. Mimo branku Kosovo mělo celkem 11 pokusů, pět pokusů pak mířilo přímo na branku. Jeden z nich však znamenal vyrovnávací branku. Hosté měli rozhodně možnosti, jak dosáhnout na více branek, ale museli by mít lepší mušku. (22:50:04)
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:11. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 18:18.

90+6

90+5

Běží nám poslední nastavená minuta, dá se předpokládat, že ještě jedna, dvě přibudou. Za ošetřování moldavského brankáře.

90+4

Ze středu vápna se dostal k hlavičce Elba Rašani, ale jeho pokus končí vysoko nad branku. Hráči Kosova se po celé utkání potýkají s lepším a přesnějším zakončení.

90+3

Ta jim však nyní netrvala dlouho a po nedovoleném zákroku musí přenechat míč soupeři.

90+3

Již se hraje a Kosovo rozjíždí jednu z posledních kombinačních souher.

90+2

Avšak již druhou minutu v nastaveném čase dochází k ošetřování brankáře Moldavska. Koncovka zápasu se nám nejspíše protáhne o něco více, než avizovaných pět minut.

90

Rovných pět minut ještě nastavuje hlavní arbitr. No, to je ještě dost času k tomu, aby se některý z týmů dokázal prosadit.

89

Florent Hadergjonaj měl doslova na hlavičce vedoucí branku! Ten dokázal hlavičkovat centr z levé strany a míč poslal jen kousek vedle pravé tyče!

87

32:68% je aktuální držení míče, což stále značí, že Kosovo drží míč častěji, nicméně stav skóre zatím plně neodpovídá jejich aktivitě.

86

Florent Hadergjonaj nyní svým pohybem znemožnil soupeři, aby se dostal do zakončení. Následně proti míči vyběhl Muric a bere jej do svých rukavic.

85

... ale tento centr na přední tyč byl hodně špatně zahraný a první hráč Kosova odráží míč do bezpečí.

84

Možná šance pro Moldavsko, které nyní je na polovině soupeře a vybojovalo si rohový kop...

83

Časomíra odpočítává poslední desetiminutovku zápasu. Moldavský celek se již jen prakticky brání a touží vybojovat alespoň bod z tohoto zápasu.

81

Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Rață, přichází Denis Marandici.

80

Prudký centr z pravé strany musel jeden z obránců hlavičkou vyrážet mimo šestnáctku.

79

A rozjíždí se nám další postupná kombinace Kosova. Ta je většinou pohledná, ale ne pokaždé končí nějakým zdárným zakončením.

78

Kosovo stále má více ze hry a domácí budou chtít nejspíše udržet remízový stav až dokonce dnešního zápasu.