5:1

konec (1:0, 1:1, 3:0)

18.08.2020, 18:00 • enteria arena • Skupina C • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.2 4.4 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání vidělo v enteria areně 1458 diváků. S konstatováním, že domácí hokejisté přehráli soupeře poměrně jasně, se s vámi loučím a děkuji za pozornost. Přeji hezký zbytek dne. (20:26:21)
Je konec. Hokejisté Pardubic skvělou třetí třetinou rozhodli o svém vysokém vítězství 5:1. To se rodilo již v první třetině, kdy Dynamo otevřelo skóre v 18. minutě, konkrétně to byl Radoslav Tybor. Kometě se sice po přestávce povedlo srovnat krok, když přesilovou hru využil Peter Schneider, jenže zbytek duelu už byl gólově v režii domácích. Nejprve ještě do konce druhé dvacetiminutovky strhl opět vedení na stranu domácích Ondřej Vála, na kterého v polovině třetí třetiny navázal opět Radoslav Tybor. Poslední dvě tečky za výsledkem udělal obránce Juraj Mikuš.

Dynamo doma dokázalo porazit Kometu Brno 5:1, pro kterou je to pátá porážka z pěti duelů Generali Česká Cup.

59:32

Domácí v poklidném tempu kombinují, o třech bodech do tabulky Generali Česká Cup je rozhodnuto.

59:07

Ještě jedno zakázané uvolnění domácích po špatné přihrávce Tybora. Vhazovat se bude před Kloučkem, oprávněně jedním z nejlepších hráčů dnešního duelu.

58:18

58:18 MIKUŠ - 5:1

58:18

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácím se to přeci jen povedlo, halou zní písnička Pátá. JURAJ MIKUŠ byl na konci pohledné akce, kdy z prostoru mezi kruhy uklízel puk po přihrávce Kusého do odkryté branky – 5:1! Asistence: Denis Kusý, Valentin Claireaux.

58:04

Další zakázané uvolnění Pardubic.

57:50

Mueller se na první pokus do útočného pásma nedostal, takže musel udělat další oblouček. A čas plyne dál...

57:05

Domácí předvedli v útočném pásmu pěknou kombinaci, která byla zakončená střelou do prostoru, kde byl připravený Klimeš. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

56:32

Hosté se s výsledkem stále snaží něco udělat, ale je to z jejich pohledu v posledních minutách mizérie.

56:06

Hra se přesune před Kloučka, protože se domácí provinili zakázaným uvolněním.

55:48

Svačina vyvezl puk z obranného pásma, kde jej před Andělovi. Ten neměl dostatek sil na útok, tak jej pouze poslal do pásma Komety.

55:01

Fanoušci Dynama směřují svůj tým k tomu, aby vsítil nepopulárního bůra, dočkáme se jej?

54:30

54:30 MIKUŠ - 4:1

54:30

JURAJ MIKUŠ nejspíš definitivně rozhoduje o třech bodech. Obránce Dynama přebral na modré čáře puk, dlouho se nerozmýšlel a svižnou střelou překonal Klimeše – 4:1! Asistence: Vladimír Svačina.

54:06

Mikušova střela od modré čáry byla sražená do ochranné sítě. Vhazuje se v útočném pásmu Dynama.

53:58

Horký (KOM) se provinil držením a domácí budou mít přesilovku. Ta se jim rozhodně hodí.

5:1

Branky a nahrávky: 18. Tybor (Poulíček), 39. Vála (Kousal), 50. Tybor (Claireaux, Kousal), 55. Mikuš (Svačina), 59. Mikuš (Kusý, Claireaux) – 34. Schneider (Mueller, Freibergs)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Nečas) – Kolář, Nakládal, Mikuš, Hrádek, Vála, Holland, Jelínek – Blümel, Kousal, Tybor – Mandát, Poulíček, Svačina – Vondrka, Claireaux, Kusý – Machala, Anděl, Zeman.

HC Kometa Brno: Klimeš (Vejmelka) – Gulaši, Freibergs, Pyrochta, Zábranský, Mikyska, Němec, Bartejs – Zaťovič, Holík, Mueller – Vincour, Rákos, Schneider – Plášek, Střondala, Horký – Kunc, Kusko, Šoustal.

Rozhodčí: Lacina, Pilný – Klouček, Ganger