5:2
konec (3:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
18.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Kateřina Glogarová
Tipsport: 1.3 5.8 5.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 5.8 - 5.9
DRACI PARS ŠUMPERK – HK Opava
5:2
konec (3:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Krejčiřík (Kučera, Král), 9. Potočný (Milfait), 18. Milfait (Gewiese), 25. Milfait (Gewiese), 47. Horký (Scheuter) – 15. Vaněk (Kovářík), 56. Vaněk (Slavík)
Karty:
Neproměněná penalta:
DRACI PARS ŠUMPERK:
Altrichter (Venouš) – Gewiese, Švec, Kabelka, Dosek, Řezáč, Věntus, Spálovský, Dudycha – Uhlík, Milfait, Potočný – Kučera, Král, Krejčiřík – Vacín, Spratek, Hroch – Haluza, Scheuter, Horký
Náhradníci:
Trenér:
HK Opava:
Piták (Hasala) – Kunc, Zouhar, Gulda P., Mladenka, Šindelář, Slavík, Ševěček – Buršík, Gulda D., Vaněk, Žídek, Seidler, Štindl, Kadula, Urban, Peterka, Horný, Kovářík, Malina
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
00:44 | SUM | 1:0 | Krejčiřík (Kučera, Král) | |
05:50 | SUM | 2 | Altrichter, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Haluza | |
08:56 | SUM | 2:0 | Potočný (Milfait) | |
11:39 | SUM | 2 | Vacín, hákování | |
13:48 | OPA | 2 | Slavík, hrubost | |
14:28 | OPA | 2:1 | Vaněk (Kovářík) | |
14:47 | SUM | 2 | Kabelka, podrážení | |
17:45 | SUM | 3:1 | Milfait (Gewiese) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:18 | SUM | 4:1 | Milfait (Gewiese) | |
26:59 | OPA | 2+2 | Ševěček, faul loktem | |
31:42 | OPA | 2 | Mladenka, hákování | |
36:12 | SUM | 2 | Scheuter, držení | |
37:40 | OPA | 2 | Seidler, podrážení | |
39:15 | SUM | 2 | Scheuter, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:52 | SUM | 2 | Kučera, faul loktem | |
46:35 | SUM | 5:1 | Horký (Scheuter) | |
54:33 | SUM | 2 | Věntus, sekání | |
55:03 | OPA | 5:2 | Vaněk (Slavík) | |
57:08 | SUM | 2 | Spálovský, sekání | |
Prodloužení | ||||
64:36 | OPA | 2 | Ševěček, vysoká hůl | |
Samostatné nájezdy | ||||
po s.n. |
Havířov – Frýdek-M. 17:30 4:2
MOSTEČTÍ LVI – Stadion Cheb 18:00 5:2
Levice – Banská Bystrica • po s.n. (0:1) 18:00 2:3
Zvolen – Bratislava Capitals 18:00 4:2
Žďár n/S – Trutnov 18:00 4:2
Šumperk – Opava 18:00 5:2
Ústí n/L – Kadaň 18:00 6:2
Litoměřice – Slavia 18:00 3:2
Vrchlabí – Benátky n/J 18:00 4:0
Kolín – Tábor 18:00 6:0
Vsetín – Kopřivnice 18:00 3:0
Havlíčkův Brod – Velké Meziříčí 18:00 8:3
Nitra – MAC Budapešť 18:00 5:0
Val.Meziříčí – Nový Jičín 18:00 3:5
3. série 0:2
3. série 0:2
2. série 0:2
2. série 0:2
1. série 0:1
1. série 0:1
64:40
64:36
64:31
63:32
62:14
62:05
61:57
60:01
59:59
59:32