3:0
konec (2:0)
15.08.2020, 16:00 • Allianz Stadium • Ondřej Černý
Tipsport: 1.82 3.75 3.81 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.82 - 3.75 - 3.81
SK Rapid Vídeň – FC Slovan Liberec
3:0
konec (2:0)
Branky: 9. Kara, 20. Greiml, 59. Fontas
Karty: 89. Savić (RVI) – 16. Mosquera (LIB)
Neproměněná penalta:
SK Rapid Vídeň:
Strebinger – Stojkovič, Hofmann, Greiml, Ullmann (81. Velimirović) – Petrovič, Ljubič – Murg, Kara (61 Kitagawa), Arase (81. Savić) – Fontas
Náhradníci: Velimirović, Savić, Kitagawa
Trenér:
FC Slovan Liberec:
Knobloch (46. Nguyen) – Koscelník, Tijani, Kačaraba, Mikula (46. Fukala) – Pešek (58. Kosek), Mara (75. Rondić), Hromada, Mosquera (70. Šulc) – Júsuf (40. Rabušic), Matoušek (66. Černický)
Náhradníci: Nguyen – Barac, Csano, Černický, Fukala, Chaluš, Kosek, Michal, Rabušic, Rondić, Šulc
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Libiš – Vltavín 10:15 0:6
Motorlet – Meteor 10:15 1:0
Brandýs n/L – Domažlice 10:15 2:4
Kladno – Benešov 10:15 5:6
Dvůr Králové – Ústí n/O 10:15 0:3
Libčany – Chlumec n/C 10:15 0:7
Slaný – Hostouň • po prodl. 10:15 1:2
Kolín – Pardubice • po penal. (4:3) 10:15 1:1
Mar. Lázně – K. Vary 10:30 0:6
Kosmonosy – Aritma • odloženo 10:30 0:0
Chomutov – Povltavská 14:35 1:3
Březová – Zbuzany 16:00 3:2
Letohrad – Chrudim • odloženo 17:00 0:0
Velvary – Dobříš 17:00 5:1
Velké Hamry – Vlašim 17:00 0:2
Beroun – Žižkov 17:00 0:4
Náchod – Hr. Králové 17:00 0:6
Vysoké Mýto – Zápy • po prodl. 17:00 4:3
Srbice – Sokolov 17:00 3:0
Most/Souš – Králův Dvůr 17:00 2:0
Český Brod – Písek • po penal. (5:4) 17:00 1:1
Karviná – Třinec 10:00 1:1
Adm. Praha – Ústí n. L. • odloženo 11:00 0:0
Hartberg – Ostrava 16:00 1:4
Sturm Graz – Opava 16:00 1:1
Rapid – Liberec 16:00 3:0
Jablonec – Jihlava 16:30 2:1
Admira – Slovácko 17:00 3:2
Bohemians 1905 – Teplice 17:00 1:1
Příbram – Dukla Praha 17:00 1:3
Olomouc – Prostějov 17:00 3:0
Zlín – Brno 17:00 1:2
90
90
89
88
86
85
84
83
82
81
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Ullmann, přichází Velimirović.
80
79
78
77
76
75