MOL Cup

SK Slaný – TJ Sokol Hostouň

1:2

po prodl. (0:0)

15.08.2020, 10:15 • Stadion Za Nádražím, Slaný • 1. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.75 4.1 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé straně vše. Ze Slaného přeji krásně prožitou sobotu! (12:43:14)
Fotbalisté Slaného podlehli po statečném boji Hostouni 1:2 v prodloužení. Hosté se ujali vedení v 51. minutě po střele Huga Čakurdy a zdálo se, že už budou mít duel pod kontrolou. V závěrečné čtvrthodině ale ze sebe Slaňáci vydali zbytek sil a Filip Hansl jim pár minut před koncem řádné hrací doby zajistil prodloužení. V 97. minutě ovšem vrátil Hostouni náskok Radek Smékal. Ve druhém poločase prodloužení se domácí ještě kousli a několikrát soupeři zatopili, vyrovnat už ale nedokázali.

120+1

120

Musí ale pospíchat zpátky. Hráč na přední tyči hlavičkoval hodně nepřesně.

120

Roh, do šestnáctky jde i domácí brankář Sedlák...

119

Michal Jaráb to zkusil a ne úplně špatně, zamířil ale tak metr a půl nad břevno!

118

Ještě přímý kop Slaného z poměrně zajímavé pozice. Tohle už je i na střelu...

117

Hosté se ale ubránili.

116

Domácí ze sebe vydávají poslední zbytky sil. Vybojovali další roh.

116

Filip Hansl málem zaskočil Tetoura! Z pravé strany to zkusil místo centru přímo a balón, který padal pod břevno, s námahou vytáhl brankář Hostouně na roh!

115

Hned dva hráči Hostouně byli v ofsajdu. Sedlák se chystá k dlouhému nákopu...

114

Petr Danda chtěl zřejmě centrovat, míč ale poslal za bránu Hostouně.

113

Vegricht byl v ofsajdu. Sudí tak vzápětí odpískal faul na Hovorku, po kterém dával hostům výhodu.

111

Mohlo být srovnáno! Na pravé straně šestnáctky se dostal k balónu Michal Obrtlík, který z poměrně ostrého úhlu pálil na vzdálenější tyč. Hostouň podržel David Tetour!

110

Další standardní situace pro domácí. Faulován byl Mareš...

109

Standardní situace Jarába. Domácí hráč centr přetáhl a míč skončil až za brankovou čárou.

108

Obrovský závar před bránou Hostouně! Domácí dokonce reklamují, že bránící hráč zabránil gólu rukou, ale rozhodčí nechává hru pokračovat!

107

Rohový kop pro Slaný...

106

Sedlák si pohlídal přihrávku za obranu. Vyběhl na hranici šestnáctky, kde míč chytil.