MOL Cup

SK Kladno – FK Benešov

5:6

konec (1:6)

15.08.2020, 10:15 • Stadion Františka Kloze, Kladno • 1. kolo • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 2.68 3.8 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, Kladno velkolepý obrat nedokonalo.
Přestože to vypadalo po prvních 45 minutách, že je hotovo, domácí zbraně nesložili a čtyřmi brankami závěr utkání zdramatizovali. Kladeňáci využili svoje smrtící standardky a až do závěru sahali po srovnání. V posledních minutách už se ale příliš k balonu nedostali a nakonec prohráli jednogólovým rozdílem. Proti týmu z vyšší soutěže ale domácí rozhodně ostudu neudělali. (12:08:59)

90+4

90+3

Kladno už je v křeči a nic se mu nedaří. Jedna akce by ale ještě mohla vše změnit.

90+2

Kladeňáci se ne a ne dostat k míči a do tlaku. Naopak hosté, kteří mají času dost, rozehrávají standardku.

90+1

Sudí nastavuje čtyři minuty, hosté zatím hrají v deseti, protože Jakub Vosáhlo odešel na ošetření.

88

Po dalším rohovém kopu zůstává v pokutovém území ležet jeden z hostí. Kladno tak přišlo o další zajímavou možnost.

87

Kladenské standardky jsou dnes smrtící! Čížek rozehrál další nebezpečný roh, Rotbauer ale se štěstím vyboxoval.

86

Další ostrý zákrok a žlutá pro Miroslava Tomka (BNS).

84

A z další standardky mohlo být srovnáno! Čížek načechral do vápna krásný balón, který trefil skvěle hlavou Hanzlík. Kladenský stoper však mířil těsně vedle vzdálenější tyče!

84

Přitvrdilo se i z druhé strany. Žlutou dostává Jakub Vosáhlo (BNS).

83

Štěpán Hanzlík (KLA) se snažil zastavit rychlý útok soupeře ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.

82

Meszároš se krásně uvolnil ke střele, Kindl ale vytáhl dobrý a důležitý zákrok! Následuje rohový kop Benešova.

79

Hosté se prokombinovali do zajímavé šance, nakonec se zbytečnými přihrávkami ale vyhnali z dobré pozice. Následuje jejich roh.

78

Dejčmar vypálil ze střední vzdálenosti, míč ale letěl vysoko nad. Je každopádně sympatické, jakou proměnou prošel kladenský tým přes přestávku.

77

Hosté se z vlastního přímého kopu neprosadili a začínají jim hodně téct nervy.

75

Kladno právě vstřelilo branku!
A máme tu drama! DAVID ČÍŽEK rozehrál standardní situaci z dobrých čtyřiceti metrů, jeho centr ale nikdo netrefil a míč proskákal až do brány! Kladnu už stačí na vyrovnání jediný gól!

73

Přerušení hry, které následovalo po Pedrově zranění, tempu hry hodně uškodilo.

72

Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Tadeáš Pospíšil, přichází Filip Dejčmar.

71

Rozeběhnutého Meszárose museli domácí zastavit faulem.

5:6

konec (1:6)

Branky: 31. Holub, 47. Stříška, 49. Holub, 64. Hanzlík (pen.), 75. Čížek – 1. Kalod, 3. J. Vosáhlo, 14. Kalod, 20. Dufek, 32. Lička, 45. Vrňák (pen.)

Karty:   8. Holub (KLA), 11. Pospíšil (KLA), 83. Hanzlík (KLA) – 84. Vosáhlo (BNS), 86. Tomek (BNS)

SK Kladno: Kindl – Nosek (46. Stříška), Janda, Hanzlík, Ježdík, Holub (C), Říha (46. Donát), Tóth (46. Procházka), Pospíšil (72. Dejčmar), Šnobl (46. Šíma), Čížek
Náhradníci: Tesař – Donát, Procházka, Růžička, Stříška, Šíma, Dejčmar

FK Benešov: Rotbauer – Lupač, J. Vosáhlo, Filip, Pedro (68. Krunert), Lička, Dufek, Kalod (C) (60. Tomek), Vrňák, Srb (60. Meszáros), Brokeš
Náhradníci: Schummer – O. Vosáhlo, Meszáros, Tomek, Krunert

Rozhodčí: Mudra – Hodek, Fencl