0:4
konec (0:2)
15.08.2020, 17:00 • MS Na Ostrově • 1. kolo • Info o změnách stavu (Štěpán Beránek)
Tipsport: 15.43 8.0 1.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 15.43 - 8.0 - 1.1
Český Lev-Union Beroun – FK Viktoria Žižkov
0:4
konec (0:2)
Branky: 12. Súkenník (pen.), 19. Nabijev, 88. Auer, 90+1. Pudil
Karty: 65. Lacina (BER)
Neproměněná penalta:
Český Lev-Union Beroun:
Šebek (46. Hůla) – Počt, J. Počta (C), Lacina (78. Král), Krůta, Novák (78. Soukup), Břížďala, Štrougal, Lhotka, Pelikán, Bednárik (54. Poslední)
Náhradníci: Poslední, Král, Tlamsa, Pipiška, Hůla, Soukup
Trenér:
FK Viktoria Žižkov:
Švenger (C) – Muleme, Skopec, Diviš (46. Žežulka), Pázler, Urbanec, Súkenník (46. Richter), Quintero (58. Tusjak), Březina(46. Auer), Nabijev (58. Bazal), Pudil
Náhradníci: Hrubeš, Žežulka, Tusjak, Richter, Bazal, Auer
Trenér:
Rozhodčí: P. Franěk – M. Vitner, P. Vlasjuk
Diváci: 500
Libiš – Vltavín 10:15 0:6
Motorlet – Meteor 10:15 1:0
Brandýs n/L – Domažlice 10:15 2:4
Kladno – Benešov 10:15 5:6
Dvůr Králové – Ústí n/O 10:15 0:3
Libčany – Chlumec n/C 10:15 0:7
Slaný – Hostouň • po prodl. 10:15 1:2
Kolín – Pardubice • po penal. (4:3) 10:15 1:1
Mar. Lázně – K. Vary 10:30 0:6
Kosmonosy – Aritma • odloženo 10:30 0:0
Chomutov – Povltavská 14:35 1:3
Březová – Zbuzany 16:00 3:2
Letohrad – Chrudim • odloženo 17:00 0:0
Velvary – Dobříš 17:00 5:1
Velké Hamry – Vlašim 17:00 0:2
Beroun – Žižkov 17:00 0:4
Náchod – Hr. Králové 17:00 0:6
Vysoké Mýto – Zápy • po prodl. 17:00 4:3
Srbice – Sokolov 17:00 3:0
Most/Souš – Králův Dvůr 17:00 2:0
Český Brod – Písek • po penal. (5:4) 17:00 1:1
Karviná – Třinec 10:00 1:1
Adm. Praha – Ústí n. L. • odloženo 11:00 0:0
Hartberg – Ostrava 16:00 1:4
Sturm Graz – Opava 16:00 1:1
Rapid – Liberec 16:00 3:0
Jablonec – Jihlava 16:30 2:1
Admira – Slovácko 17:00 3:2
Bohemians 1905 – Teplice 17:00 1:1
Příbram – Dukla Praha 17:00 1:3
Olomouc – Prostějov 17:00 3:0
Zlín – Brno 17:00 1:2
78
Střídání v týmu Český Lev-Union Beroun: ze hřiště odchází Novák, přichází Soukup.
58
58
54
46
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Richter.
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Březina, přichází Auer.
Střídání v týmu Český Lev-Union Beroun: ze hřiště odchází Šebek, přichází Hůla.