0:3
konec (0:1)
15.08.2020, 10:15 • stadion pod Hankovým domem • 1. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Otradovský)
TJ Dvůr Králové nad Labem – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:3
konec (0:1)
Branky: 6. Tichý (pen.), 75. Chleboun, 87. Pinkava
Karty: 6. Tomeš (DVK), 8. Picha (DVK), 60. Vitebský (DVK) – 45. Chleboun (UNO), 53. Mikor (UNO), 69. Krátký (UNO)
Neproměněná penalta:
TJ Dvůr Králové nad Labem:
Matula – Picha (79. Mertlík), Tomeš, Hruška, Fejk, Karal (C), Dvořák (87. Prokůpek), Klazar, Vitebský (79. Vejnar), Macháček (46. Sojka), Jahoda
Náhradníci: Mazánek, Dobřichovský – Sojka, Prokůpek. Mertlík, Vejnar
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Krátký – Falta, Langer, Mayer (81. Pinkava), Mikor, Mukendi (65. Krátký), Tichý (87. Petrjánoš), Ptáček, Souček (C) (87. Jeřábek), Chleboun, Špatenka
Náhradníci: Petrjánoš, Krátký, Pinkava, Bohunek, Jeřábek
Trenér:
Rozhodčí: Martínek – Šťastný, Kvítek
Diváci: 250
Libiš – Vltavín 10:15 0:6
Motorlet – Meteor 10:15 1:0
Brandýs n/L – Domažlice 10:15 2:4
Kladno – Benešov 10:15 5:6
Dvůr Králové – Ústí n/O 10:15 0:3
Libčany – Chlumec n/C 10:15 0:7
Slaný – Hostouň • po prodl. 10:15 1:2
Kolín – Pardubice • po penal. (4:3) 10:15 1:1
Mar. Lázně – K. Vary 10:30 0:6
Kosmonosy – Aritma • odloženo 10:30 0:0
Chomutov – Povltavská 14:35 1:3
Březová – Zbuzany 16:00 3:2
Letohrad – Chrudim • odloženo 17:00 0:0
Velvary – Dobříš 17:00 5:1
Velké Hamry – Vlašim 17:00 0:2
Beroun – Žižkov 17:00 0:4
Náchod – Hr. Králové 17:00 0:6
Vysoké Mýto – Zápy • po prodl. 17:00 4:3
Srbice – Sokolov 17:00 3:0
Most/Souš – Králův Dvůr 17:00 2:0
Český Brod – Písek • po penal. (5:4) 17:00 1:1
Karviná – Třinec 10:00 1:1
Adm. Praha – Ústí n. L. • odloženo 11:00 0:0
Hartberg – Ostrava 16:00 1:4
Sturm Graz – Opava 16:00 1:1
Rapid – Liberec 16:00 3:0
Jablonec – Jihlava 16:30 2:1
Admira – Slovácko 17:00 3:2
Bohemians 1905 – Teplice 17:00 1:1
Příbram – Dukla Praha 17:00 1:3
Olomouc – Prostějov 17:00 3:0
Zlín – Brno 17:00 1:2
90
87
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Tichý, přichází Petrjánoš.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Jeřábek.
87
Autorem branky je PINKAVA.
81
79
Střídání v týmu TJ Dvůr Králové nad Labem: ze hřiště odchází Vitebský, přichází Vejnar.
75
Autorem branky je CHLEBOUN.
69
65
60
53
46
46
45+1
45
8
6
Autorem branky z pokutového kopu je TICHÝ.
6
1
TJ Dvůr Králové nad Labem: Matula – Picha, Tomeš, Hruška, Fejk, Karal (C), Dvořák, Klazar, Vitebský, Macháček, Jahoda
Náhradníci: Mazánek, Dobřichovský – Sojka, Prokůpek. Mertlík, Vejnar
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Falta, Langer, Mayer, Mikor, Mukendi, Tichý, Ptáček, Souček (C), Chleboun, Špatenka
Náhradníci: Petrjánoš, Krátký, Pinkava, Bohunek, Jeřábek
Rozhodčí: Martínek – Šťastný, Kvítek.