Play-off NHL

Washington Capitals – New York Islanders

2:5

konec (1:0, 1:3, 0:2) Stav série: 0:2

15.08.2020, 02:00 • Scotiabank Arena (Toronto) • Čtvrtfinále V. konference • Petr Sumbal

Tipsport: 2.27 3.9 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:21

58:21 Anders LEE - 2:5

58:21

Islanders právě vstřelili branku!
Islanders trefují prázdnou branku a je definitivně hotovo! Puk měl bezpečně pod kontrolou ve středním pásmu ANDERS LEE a neměl žádný problém s trefením prázdné branky. Asistence: Jean-Gabriel Pageau, Adam Pelech.

57:54

Holtby už zamířil na střídačku a Washington to ještě zkouší v šesti!

57:14

57:14 Cal CLUTTERBUCK - 2:4

57:14

Přišlo to, co už pár desítek sekund viselo ze vzduchu, Islanders se radují ze zvýšení na 4:2! Washington se několik střídání nedokázal dostat z vlastního oslabení a byl pod tlakem, což nakonec potrestal CAL CLUTTERBUCK, který střelou ze vzduchu překonal Holtbyho. Asistence: Jean-Gabriel Pageau.

55:31

Casey Cizikas dostal výbornou přihrávku zpoza branky do mezikruží a Braden Holtby předvedl skvělý a hlavně velice důležitý zákrok necelých pět minut před koncem třetí třetiny.

50:10

Kuzněcov našel skvělou přihrávkou přes brankoviště Ovečkina, který měl před sebou odkrytou branku, ale puk mu sjel po čepeli a nedokázal branku trefit.

48:41

Andy Greene podrazil Kuzněcova a jde si odpočinout na trestnou lavici.

43:15

Capitals si zahrají první přesilovku utkání, po podražení Pánika je vyloučen Ryan Pulock.

33:42

Už podruhé ve dnešním utkání je Washington potrestán dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:15

Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Martin – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Garnet Hathaway – 2 min., vražení na hrazení + 2 min., nesportovní chování). Trest odpyká Richard Pánik.

26:54

26:54 Brock NELSON - 2:3

26:54

Islanders jdou zpět do vedení! Pod tuto branku se podepsal útočník Washingtonu Vrána, který ztratil na modré čáře puk a BROCK NELSON pak už uháněl sám na Holtbyho, kterého překonal přesnou střelou mezi vyrážečku a beton. Bez asistence.

26:39

26:39 Alexandr OVEČKIN - 2:2

26:39

Washington právě vstřelil branku!
Přestřelka na začátku prostřední třetiny pokračuje a je znovu vyrovnáno, tentokrát se raduje Washington. Dillon si napoprvé střelu od modré rozmyslel, ale nakonec přeci jen vypálil a dobře udělal, protože před brankou už byl připraven ALEXANDR OVEČKIN a skvělou tečí překonal Varlamova. Asistence: Brenden Dillon, Dmitrij Orlov.

25:51

Islanders málem přidali další branku, střela Komarova trefila tyčku Holtbyho branky!

25:01

25:01 Matt MARTIN - 1:2

25:01

Během prvních pěti minut druhé třetiny Islanders otáčejí skóre na 2:1! Washington zaváhal v obranném pásmu, k puku se dostal Mayfield a našel před brankou výbornou přihrávkou MATTA MARTINA. Tomu stačilo nastavit hokejku a nasměrovat puk do branky. Asistence: Scott Mayfield.

22:56

22:56 Nick LEDDY - 1:1

22:56

Islanders bleskově využívají přesilovou hru a je srovnáno na 1:1! Bailey posunul podél modré čáry kotouč na NICKA LEDDYHO, který se do kotouče opřel pořádnou silou. Holtby kotouč sice lehce škrtl lapačkou, ale chytit ho nedokázal. Asistence: Josh Bailey, Anthony Beauvillier.

22:38

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nic Dowd – 2 min., vysoká hůl).

15:20

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., faul loktem).

13:10

Islanders se usadili v útočném pásmu a Holtby musel znovu dvakrát zasahovat, pokaždé proti střele Anthonyho Beauvilliera z bezprostřední blízkosti.

05:13

Vyloučení v týmu Washington Capitals (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

03:46

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jakub Vrána – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anthony Beauvillier – 2 min., krosček).

00:56

00:56 Alexandr OVEČKIN - 1:0

00:56

Už v první minutě jdou Capitals do vedení! Prosazuje se kapitán týmu a jeho největší útočné eso ALEXANDR OVEČKIN. Ruský útočník vybojoval v útočném pásmu kotouč, z pravé strany se natlačil před branku a bekhendem překonal Varlamova. Asistence: Tom Wilson, John Carlson.

2:5

Branky a nahrávky: 1. Ovečkin (T. Wilson, Carlson), 27. Ovečkin (Dillon, Orlov) – 23. Leddy (Jo. Bailey, Beauvillier), 26. M. Martin (Mayfield), 27. B. Nelson, 58. Clutterbuck (Pageau), 59. Lee (Pageau, Pelech)

Washington Capitals: Holtby (Vaněček (A)) – Carlson, Kempný, Orlov, Dillon, Jensen, Siegenthaler – T. Wilson, Kuzněcov (C), Ovečkin (A) – Oshie (A), Eller, J. Vrána – Kovalčuk, Boyd, Hagelin – Hathaway, Dowd, Pánik.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Pageau, Brassard – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: Hanson, Furlatt – Brisebois, Cormier

00:56 WSH 1:0 Ovečkin (T. Wilson, Carlson)
03:46 WSH 2 J. Vrána, sekání