Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha

2:1

konec (0:0, 1:1, 1:0)

15.08.2020, 13:00 • Rudolf Novák

Liberec si ve svém druhém dnešním utkání spravil chuť a zvítězil nad Spartou 2:1. Oba týmy předvedly kvalitní hokej, plný osobních soubojů, ale jen jeden si odnáší cenné 3 body. (14:38:30)

54:54

Na závěr ještě můžeme vidět menší potyčku, ale to je nejspíše vše co z tohoto utkání dnes uvidíme.

54:05

Sparta to zkouší hrou bez brankáře.

52:57

Sparta se ještě snaží v posledních minutách srovnat. Jejich akce ale nemají finální přihrávku, která by zapříčinila dobrou palebnou pozici.

51:44

Liberecký útočník dostal puk do jízdy a od levého kruhu dokázal vystřelit. Střela však šla do středu branky a Sluka ji lapil.

50:26

Liberec se dokázal dostat ze svého pásma, ale opět puk ztrácí a soupeř může znova přemýšlet, co s pukem.

49:37

Sparta tentokrát obsadila pásmo soupeře a snaží se něco vymyslet.

48:15

Tůma výborně vystihl přihrávku v útočném pásmu, gólman Král byl však pozorný a střelu dokázal zastavit.

47:20

Vágner se rozjel od své branky a snažil se zakončit. Jeho zblokovaná střela skončila až v ochranné síti.

46:01

Sparta se teď se třemi hráči kombinačně dostala před branku soupeře, ale zastavila je tyč Královi branky.

45:02

Rychlé tempo zápasu, ale jakmile se dostanou hráči před bránu soupeře, tak puk ztratí a musejí opět do svého pásma. A to všechny stojí mnoho sil.

43:18

Oba týmy opět bojovně pracují jak dopředu, tak dozadu.

41:15

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec ze začátku poslední třetiny vede. Prosadil se PUTZ, který propálil puk mezi betony Sluky – 2:1! Asistence: Zajíček.

40:01

Druhá třetina nám přinesla gól na každé straně. Sparta dokázala ubránit první oslabení a hned po něm i skórovala. Netrvalo dlouho a Liberec srovnal.

40:00

34:35

Puk se drží stejně daleko od obou branek a Sparta ani Liberec se nedokáží dostat do zakončení.

32:44

Oba týmy se teď snaží strhnout vedení na svoji stranu. Všechny pokusy ale končí u modrých čar.