2:1
konec (1:1)
15.08.2020, 19:00 • 3. kolo • Milan Huppert
Tipsport: 7.29 4.98 1.38 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.29 - 4.98 - 1.38
FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava
2:1
konec (1:1)
Branky: 25. Duga, 47. Apau (vla.) – 31. Ožbolt
Karty: 77. Balaj (ZMO), 81. Ďubek (ZMO), 90+7. Tkáč (ZMO) – 29. Bajrić (SBA), 57. Petrák (SBA), 90+7. Henty (SBA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 21:19.
FC ViOn Zlaté Moravce:
Chovan – Čögley, Menich, Moško, Chren – Duga, Grozdanovski – Hrnčár, Ďubek (C) (90+5. Haspra), Kovaľ (83. Orávik) – Balaj (90+3. Tkáč).
Náhradníci: Lukáč – Tkáč, Orávik, Haspra, Mihálik, Vujić, Šmatlák.
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava:
Šulla – Pauschek, Apau, Bajrić, Lovat – Nono (C), Petrák (70. de Kamps) – Weiss (59. Henty) – Daniel (82. Medveděv), Ožbolt (70. Medved), Ratão (59. Čavrić).
Náhradníci: Ružinský – de Kamps, Henty, Medveděv, Medved, Čavrić, De Marco.
Trenér:
Rozhodčí: Filip Glova – Branislav Hancko, Milan Štrbo
Diváci: 2 003
Libiš – Vltavín 10:15 0:6
Motorlet – Meteor 10:15 1:0
Brandýs n/L – Domažlice 10:15 2:4
Kladno – Benešov 10:15 5:6
Dvůr Králové – Ústí n/O 10:15 0:3
Libčany – Chlumec n/C 10:15 0:7
Slaný – Hostouň • po prodl. 10:15 1:2
Kolín – Pardubice • po penal. (4:3) 10:15 1:1
Mar. Lázně – K. Vary 10:30 0:6
Kosmonosy – Aritma • odloženo 10:30 0:0
Chomutov – Povltavská 14:35 1:3
Březová – Zbuzany 16:00 3:2
Letohrad – Chrudim • odloženo 17:00 0:0
Velvary – Dobříš 17:00 5:1
Velké Hamry – Vlašim 17:00 0:2
Beroun – Žižkov 17:00 0:4
Náchod – Hr. Králové 17:00 0:6
Vysoké Mýto – Zápy • po prodl. 17:00 4:3
Srbice – Sokolov 17:00 3:0
Most/Souš – Králův Dvůr 17:00 2:0
Český Brod – Písek • po penal. (5:4) 17:00 1:1
Karviná – Třinec 10:00 1:1
Adm. Praha – Ústí n. L. • odloženo 11:00 0:0
Hartberg – Ostrava 16:00 1:4
Sturm Graz – Opava 16:00 1:1
Rapid – Liberec 16:00 3:0
Jablonec – Jihlava 16:30 2:1
Admira – Slovácko 17:00 3:2
Bohemians 1905 – Teplice 17:00 1:1
Příbram – Dukla Praha 17:00 1:3
Olomouc – Prostějov 17:00 3:0
Zlín – Brno 17:00 1:2
90+5
90+3
83
82
70
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ondřej Petrák, přichází Joeri de Kamps.
59
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Ezekiel Henty.