07.07.2020, 22:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • 35. kolo • Vojtěch Tůma

Tipsport: 4.71 3.23 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Filip Bradarić.

88

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Ivan Šaponjić.

87

Villar teď podržel domácí tým! Kousek za šestnáctkou si nachystal balon na levačku Thomas Lemar, jehož ránu vytěsnil střídající gólman Celty na rohový kop.

81

A Rubén Blanco nemůže v dnešním utkání kvůli zranění pokračovat. Na zbývající minuty jej mezi třemi tyčemi nahradí Iván Villar.

79

Žlutou kartu dostává José Giménez (Atlético Madrid).

73

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Thomas Lemar.

69

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Manu Sánchez.

68

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Héctor Herrera.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Vitolo.

60

Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Rafinha.

59

Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Santiago Mina.

51

Žlutou kartu dostává Jeison Murillo (Real Club Celta de Vigo).

49

Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Brzkého gólu jsme se dočkali také v úvodu druhého poločasu. Tentokráte se prosazují domácí a srovnávají tak na 1:1. Opět v tom měl prsty Méndez, jehož prudký centr si ve vápně našel FRAN BELTRÁN a poměrně netradičním způsobem uklidil míč za Oblakova záda.

47

Žlutou kartu dostává Jorge Sáenz (Real Club Celta de Vigo).

41

Žlutou kartu dostává Nolito (Real Club Celta de Vigo).

41

Brais Méndez už jednou ukázal, že umí vypálit. Nyní to pouze potvrdil, když vyslal technicky zdařilý pokus levačkou, který se zakroutil těsně vedle Oblakovy branky.

23

Žlutou kartu dostává Renan Lodi (Atlético Madrid).

22

Žlutou kartu dostává Brais Méndez (Real Club Celta de Vigo).

1

Atlético právě vstřelilo branku!
No vida, lepší začátek zápasu si hostující tým asi nemohl přát, protože už v první minutě se ujímá vedení! Po pravé straně se protáhl Arias a přihrál Correovi, jehož centr našel před brankou stojícího ÁLVARA MORATU a ten už měl snadnou práci.