Tipsport: 3.27 4.26 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:30:00)
1. Jonathan QUICK (LAK) 36 zák., 0 gólů, 100%
2. Frederik ANDERSEN (TOR) 30 zák., 0 gólů, 100%

Martin FRK (LAK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:49

Martin MARINČIN (TOR) 0+0. 2 střely, čas na ledě 15:10
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Los Angeles Kings: 30

Toronto Maple Leafs: 36.
Utkání končí vítězstvím LA, které tak přidávají další vítězství a jen potvrzují zlepšenou formu. Naproti tomu pro Toronto je to druhá prohra v řadě, po předchozí třízápasové vítězné sérii.
V dnešním duelu kralovala na obou stranách defenziva. V zápase bylo k vidění i pár šancí, ale střelci v těchto situacích nedokázali uspět. Zápas tak ze hry gól nenabídl, rozhodly až nájezdy, v nichž byli úspěšnější domácí.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo o vítězi, po rychlé úpravě ledu nás tak čekají nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:15

Už se hraje ve třech na obou stranách, nyní ale nikdo nebude chtít riskovat.

64:00

Poslední minuta prodloužení, ani z jedné šance gól nepadl, zápas tak opravdu spěje do nájezdů.

63:47

William Nylander (Toronto) pláchl do brejku, je před brankou Kings, zkouší bekhendem přehodit pravý beton Quicka, což ale nedokázal.

63:30

Stále se hra nepřerušila, po skončení oslabení Toronta, to znamená, že se hraje ve čtyřech na obou stranách.

63:03

Adrian Kempe (Los Angeles) sám před brankou Toronta, Frederik Andersen jeho střelu vyráží.

62:31

62:10

Martin Frk (Los Angeles) si připisuje již třetí střelecký pokus, jeho dělovky ale buď končí vedle branky nebo na bránícím hráči... Andersen zasahovat ani jednou nemusel.

61:50

Puk míří ze třetiny Toronta, které může prostřídat bránící trojici.

61:33

Hostům se zatím, při tomto oslabení, daří zablokovávat střely soupeře.

61:20

Drew Doughty (Los Angeles) pálí z pravé strany, Andersen vyráží nad branku.

61:04

Martin Frk (Los Angeles) zachytil nepřesnou přihrávku Kopitara a díky tomu domácí získali útočné pásmo.

60:40

Zach Hyman (Toronto) i při vlastním oslabení zaútočil, dokonce nadvakrát ohrozil Quicka, ten jeho střely vyráží.

60:31

Oddechový čas pro domácí.

60:31

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (John Tavares – 2 min., hákování).

60:07

Na úvod prodloužení zblokovaná střela Nylandera, která končí nad brankou Kings.

60:01

Je to tak, gól v normální hrací době nepadl, zápas tak dospěl minimálně do prodloužení. V něm budou muset střelci obou týmů překročit svůj stín a konečně překonat gólmana. Je otázka, zda toho budou schopni, budou-li předvádět to, co doposud, pak nás čekají nájezdy...

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.

58:44

Jonathan Quick (Los Angeles) zasahuje po tečované střele Marnera, vypadalo to, že puk tečoval bránící Doughty.

57:50

Jenže útočící Dustin Brown (Los Angeles) upadl v souboji s obráncem, takže hrají hosté, zákrok byl v souladu s pravidly.

57:32

Kasperi Kapanen (Toronto) zastaven ve středním pásmu a útočit mohou domácí.

56:50

Ben Hutton (Los Angeles) s pukem za vlastní brankou, kde vyčkává na dostřídání svých spoluhráčů.

56:18

Třetí třetina spěje do svého závěru a vypadá to, že utkání skončí v normální hrací době fotbalově 0:0.

55:20

Trevor Lewis (Los Angeles) nezachytil pas na útočné modré, hrají tak hosté.

54:32

Kasperi Kapanen (Toronto) si nabruslil z pravé strany před branku, vypálil, ale branku přestřelil.

53:50

Rasmus Sandin (Toronto) dlouho krotil puk na své holi, než vypálil, stačil ho zablokovat bránící hráč Kings.

53:15

Diváci povzbuzují domácí tým, ale je to vyrovnaná partie, gól by mohlo vstřelit kterékoliv mužstvo.

52:15

Martin Marinčin (Toronto) chtěl odpálit puk ze své třetiny, ale pouze nastřelil soupeře ve středním pásmu.

51:29

Také Frederik Andersen (Toronto) zasahuje na druhé straně, ale stále to nejsou nějaké velké šance, pouze střely ze strany.

51:16

Mitchell Marner (Toronto) prověřil Jonathana Quicka, ten jeho střelu vyráží.

50:22

Začala již poslední desetiminutovka třetí třetiny, stále gól nepadl a nepadne ani nyní, při akci LA, která končí ofsajdem.

49:27

Diváci pískají, rádi by se již také dočkali gólu, což se stále nekoná.

48:38

Vhazování před Andersenem, kterého následně doslova porazila dělovka Kempeho.

48:08

No, ani ve třetí třetině to nevypadá na nějakou gólovou nadílku... zápas tak může rozhodnout jediná branka.

47:35

Králové útočí po levé straně, Michael Amadio zaváží puk do útočného pásma.

46:45

Kyle Clifford (Toronto) bekhendem tečuje puk před brankou Kings, ale branku přestřeluje.

45:29

William Nylander (Toronto) v podstatě jen poslal puk na branku Kings, Quick v pohodě chytá a přerušuje hru.

45:00

Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) ztrácí puk, ten ale vzápětí vybojoval Kurtis MacDermid, který ho dostal ze třetiny Kings.

44:41

Auston Matthews (Toronto) prověřil Quicka, ten jeho střelu z mezikruží vyráží do rohu.

43:45

Frederik Andersen (Toronto) zastavuje puk za vlastní brankou, pomáhá tak s rozehrávkou.

43:13

42:38

Auston Matthews (Toronto) zkusil sám projet do útočného pásma, což se mu ale nepovedlo.

42:20

Toronto opět v útočném pásmu, ale Jonathan Quick (Los Angeles) zatím moc práce neměl.

41:52

Drew Doughty (Los Angeles) ale nabral puk na hůl a poslal ho ven ze třetiny.

41:41

Vhazování po pravici Quicka, puk získávají hosté.

41:13

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., sekání).

40:54

Frederik Andersen (Toronto) chytá střelu Huttona, od modré, hra přerušena.

40:38

Domácí se od úvodních vteřin třetí třetiny ženou do útočení.

40:01

Další třetina začne přibližně v 6:21.
Také druhá třetina gól nenabídla a do kabin tak odchází oba týmy za fotbalového stavu 0:0. Lepší vstup do této části měli hosté, kteří si však nějaké vyložené šance vytvořit nedokázali. Stejné ale platilo i pro domácí, kteří vyrovnali hru zhruba po deseti minutách, ale ani oni Andersena příliš prověřit nedokázali.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:32

Dva bývalí spoluhráči, Drew Doughty (Los Angeles) a Kyle Clifford (Toronto), svádí nyní souboj u mantinelu... to je asi tak všechno, co se událo ve třetině Maple Leafs.

39:18

Uvidíme co nyní, kdy jsou domácí v útočném pásmu.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny a stále nepadl gól...

38:24

38:14

Posledních deset vteřin přesilové hry stráví hosté mimo obranné pásmo Los Angeles.

37:43

Puk míří za branku Toronta, unavená bránící čtveřice Kings odchází střídat.

37:27

Až John Tavares (Toronto) vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval bránící Alex Iafallo.

37:15

Mitchell Marner (Toronto) sjel blíže k brance, ale nevystřelil.

36:54

Hosté mají na ledě elitní přesilovkovou formaci s Matthewsem.

36:38

Toronto od úvodních vteřin v útočném pásmu.

36:24

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., podrážení).

35:58

William Nylander (Toronto) vypálil z levé strany, Jonathan Quick (Los Angeles) ale máchl lapačkou a puk v ní ukryl.

35:50

Trevor Moore (Los Angeles) upadl v útočném pásmu a dopředu jdou hosté.

35:09

Anže Kopitar (Los Angeles) neudržel puk v útočném pásmu, znovu tento slovinský internacionál předvádí, jak se mu vůbec nedaří.

34:45

Dělovka Seana Walkera (Los Angeles) končí na bruslích jednoho z bránících hráčů Maple Leafs.

33:40

Vypadá to, že se Králové probudili a nyní se více tlačí do útočení, než v prvních zhruba deseti minutách druhé třetiny.

33:15

Závar před brankou Toronta, který nakonec vyřešil Kyle Clifford (Toronto), který odvezl puk ven ze třetiny.

31:52

Toronto s pukem ve vlastní třetině, hosté rozehrávají na pravou stranu.

31:18

Martin Frk (Los Angeles) přihrává z levé strany před branku, kde ale nedokázal puk zkrotit Gabriel Vilardi.

30:26

Jsme ve druhé polovině utkání, v němž stále čekáme na první gól, blíže k němu měli, v dosavadním průběhu druhé třetiny, hosté.

29:45

Souboj o puk za brankou Jonathana Quicka, puk vybojovali hosté.

28:05

John Tavares (Toronto) netrefuje z pravé strany branku Kings.

27:30

Jonathan Quick (Los Angeles) nyní předvedl zajímavý výjezd z branky, kdy nakonec zavrávoral, upadl na led a pak měl co dělat, aby se včas vrátil do brankoviště...

27:08

Toronto útočí po levé straně, puk míří za branku Kings, kde ho získává Drew Doughty (Los Angeles).

26:14

Tyson Barrie (Toronto) to zkusil zápěstím, Jonathan Quick (Los Angeles) chytá a přerušuje hru.

25:38

Povedený útočný výpad domácích, zakončení tečovanou střelou Browna, s níž si Andersen dokázal poradit.

25:10

Toronto opět v útoku, bekhendová střela Hymana míří vedle branky Kings.

24:45

Zatím ojedinělá útočná akce domácích, v dosavadním průběhu této třetiny, končí neúspěšnou střelou Amadia, z levé strany.

24:05

Až za vlastní branku odcouval Rasmus Sandin (Toronto), odkud rozehrává.

23:35

Toronto opět v útočném pásmu, po střele Marinčina, od modré, z levé strany, zasahuje Quick, který přerušuje hru.

22:55

Frédérik Gauthier (Toronto) nezachytil přihrávku na útočné modré a hosté tak přišli o puk.

22:28

Dustin Brown (Los Angeles) pouze odpaluje puk z vlastního pásma, Torontu vyšel vstup do druhé třetiny.

22:12

Jonathan Quick (Los Angeles) zastavuje nahozený puk za vlastní brankou, domácí jsou při rozehrávce pod tlakem.

21:05

Toronto ale udrželo útočné pásmo, Auston Matthews netrefuje branku z mezikruží a domácí poté dostávají puk ze třetiny.

20:50

Kasperi Kapanen (Toronto) vybojoval puk v útočném pásmu, následuje nepřesná střela od modré.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:29.
Ne, gólu jsme se v této části zápasu nedočkali. Na obou stranách dominovaly obrany a hlavně dobře postavené branky. Skóre se nezměnilo ani při přesilových hrách, takže si musíme počkat na další průběh zápasu. Zatím je to celkem vyrovnané utkání.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:19

19:00

Poslední minuta první třetiny, puk míří až za branku Jonathana Quicka.

18:51

A Andersen si poradil i se střelou Doughtyho, po níž hosté dostali puk ze třetiny.

18:30

Králové již znovu v útočném pásmu, se střelou Kopitara si Frederik Andersen (Toronto) poradil.

18:10

Drew Doughty (Los Angeles) neudržel puk na útočné modré, hosté ale tentokrát nestihli prostřídat.

17:45

Králové ztrácí útočné pásmo, Adrian Kempe musí až za svou branku.

17:19

A právě český forvard, který osamoceně bojoval za brankou, vybojoval faul a domácí si zahrají další přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Timothy Liljegren za držení právě Martina Frka.

17:10

Rozehrávka domácích, puk míří za branku, kde souboj podstupuje Martin Frk.

16:23

16:08

Branky jsou dne evidentně velice dobře postavené... stále čekáme na první gól.

15:41

A také na druhé straně zazvonila branková konstrukce, to po střele Martina Frka!

15:18

Kasperi Kapanen (Toronto) pláchl při vlastím oslabení, je sám před Quickem... a trefuje horní tyčku!

14:53

Zach Hyman (Toronto) vyváží kotouč do středního pásma, jeho spoluhráči spěchají na střídačku.

14:23

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Martin Marinčin – 2 min., sekání).

14:14

Adrian Kempe (Los Angeles) se dostal do brejku, z pravé strany ale netrefuje branku Maple Leafs.

13:41

Frederik Andersen (Toronto) nadvakrát likviduje střelu Bena Huttona (Los Angeles), hra přerušena.

13:02

Auston Matthews (Toronto) zachytil nahozený puk v útočném pásmu, ale znovu hosté branku neohrozili.

12:05

Nicméně zatím ani Frederik Andersen (Toronto) neměl tolik práce, v brance Maple Leafs, není divu, že je skóre stále bezbrankové.

11:38

Je to ale souboj v rohu, z něhož vychází jako vítězové domácí, stále tak platí, že Králové hrají v defenzivě zatím parádně.

11:25

Pierre Engvall (Toronto) nastřeluje puk za branku Kings.

10:33

10:20

Tato přesilová hra se domácím vůbec nevydařila, Jonathan Quick (Los Angeles) čelil jediné střele.

09:40

Auston Matthews (Toronto) pouze vyprášil betony Quicka, který chytá a přerušuje hru.

09:18

Zatím nemusel Jonathan Quick (Los Angeles) zasahovat, při této přesilové hře hostů.

08:58

Přesilová hra Toronta, John Tavares ale neudržel útočné pásmo.

08:33

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., držení).

07:47

Auston Matthews (Toronto) neprostřelil před sebou stojícího bránícího hráče a domácí poté vybojovali puk.

07:05

Travis Dermott (Toronto) netrefuje z levé strany branku Kings.

06:35

Trevor Moore (Los Angeles) nedokázal vystřelit z pravé strany, puk získávají hosté.

05:30

I tentokrát se hosté ani nedostali ke střela, takže Jonathan Quick je zatím naprosto v klidu, v brance Kings.

05:10

Toronto bojuje o puk v útočném pásmu, zatím se ale domácím v defenzivě daří.

04:10

Anže Kopitar (Los Angeles) úplně snadno přišel o puk na pravém křídle.

03:45

Vhazování po levici Andersena, puk vybojovali domácí, kteří hned zkouší střílet od modré, branku ale Kurtis MacDermid netrefuje.

02:58

Frederik Andersen (Toronto) neudržel dělovku Prochorkina, ale pomohl mu spoluhráč, hra přerušena.

02:01

Adrian Kempe (Los Angeles) a jeho pohotová střela od modré, kterou Andersen vyráží.

01:15

Justin Holl (Toronto) nastřeluje puk do třetiny soupeře, je to ale pouze darování puku domácím.

00:38

Rozehrávka domácích zpoza vlastní branky, puk získává za brankou Frederika Andersena Justin Holl.

00:01

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – B. Hutton, Doughty, MacDermid, Walker, M. Anderson, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Lizotte, Frk – Moore, Vilardi, Lewis – Prochorkin, Amadio, Wagner.

Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Dermott, Holl, Marinčin, Barrie, Sandin, Liljegren – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, I. Michejev – Clifford, Kerfoot, Kapanen – Engvall, F. Gauthier, Spezza.

Rozhodčí: Sutherland, Lee – Daisy, Nagy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

TORONTO MAPLE LEAFS
Toronto se ve Východní konferenci statečně pere o play off. Aktuálně mu patří osmá příčka s tříbodovým náskokem před devátou Carolinou. Ta má ovšem hned o tři odehrané zápasy méně, takže z tohoto pohledu je náskok Maple Leafs malý. V posledním ligovém duelu Toronto prohrálo 2:5 na ledě San Jose, čímž skončila třízápasová vítězná série. Stejná, jakou drží Králové z Los Angeles, bude Toronto katem série pro LA stejně, jako bylo v posledním zápase San Jose právě pro Maple Leafs?
LOS ANGELES KINGS
Králové jsou stále druhým nejhorším týmem základní části NHL, když horší je jen otloukánek ligy z Detroitu. Nicméně poslední výsledky dávají tušit parádní formu LA, když z devíti posledních zápasů hned šest vyhráli! Prohráli pouze dva zápasy, s Edmontonem 2:4 a s Coloradem těsně 1:2 na nájezdy. Jinak jsou ale výsledky Králů parádní, do duelu s Torontem jdou posíleni třízápasovou vítěznou sérií!
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítají na svém stadionu TORONTO MAPLE LEAFS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.