Litvínov – Kladno 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Moravčík (Pospíšil, Kudla), 26. V. Hübl (Pospíšil), 40. V. Hübl (Pospíšil, Moravčík), 46. Pospíšil (F. Lukeš), 53. Pospíšil (Gerhát, V. Hübl), 55. F. Lukeš (V. Hübl) – 20. Austin (Stach), 31. O'Donnell (Austin, Vampola)
Sparta – Olomouc 3:2
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 30. Buchtele (Pech, Jurčina), 38. Tomášek (Kalina, Sukeľ), rozh. náj. Rousek – 13. Nahodil (Klimek), 25. V. Tomeček (Vyrůbalík, Skladaný)
Mladá Boleslav – Zlín 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Lunter, 12. Ševc (Šťastný, Hrbas), 44. Skalický
K. Vary – Liberec 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. O. Beránek (Koblasa), 20. Černoch (V. Polák, Graňák), 59. T. Mikúš (D. Mikyska, Eminger) – 4. J. Vlach (Kotvan), 23. Ordoš (Lenc, J. Vlach), 26. A. Musil (Šír, T. Hanousek), 39. J. Vlach (Graborenko, Derner), 60. P. Jelínek (A. Musil, J. Vlach)
Kometa Brno – Pardubice 0:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Poulíček (Mandát, Svačina), 60. Rolinek
Třinec – Plzeň 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Martin Růžička (M. Stránský), 14. M. Stránský (Roth), 60. O. Kovařčík (M. Kovařčík)
Mountfield HK – Vítkovice 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Eklund (Jergl, Nedomlel), 25. Nedomlel (Orsava, R. Pilař), 41. Klíma (Jergl, Cibulskis), 55. Klíma (Smoleňák, Lev), 59. Orsava (M. Chalupa) – 16. Rosandić (Štencel), 34. Lakatoš (O. Roman, Trška)
Buffalo – Pittsburgh 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 10. McCabe, 42. Ma. Johansson (Kahun, Dahlin) – 8. Hörnqvist (Bjugstad, McCann), 13. M. Pettersson (Rust, Malkin), 34. Hörnqvist (Malkin, J. Schultz), 47. Crosby (Zucker)
Tampa – Montreal 4:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hedman (Kučerov, Černák), 13. Killorn (Cirelli), 39. Kučerov (Maroon, B. Point), 59. Hedman (Shattenkirk, Gourde)
Florida – Boston 1:2
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 27. Weegar (Connolly, Wallmark) – 31. Bergeron (Krug, Marchand), 65. Krug (Pastrňák, Krejčí)
NY Rangers – Washington 6:5
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Zibanejad (Panarin, DeAngelo), 26. Zibanejad (Fox, Bučněvič), 35. DeAngelo (Panarin, M. Staal), 41. Zibanejad (Bučněvič, Di Giuseppe), 59. Zibanejad (Kakko, Lemieux), 61. Zibanejad (Panarin, DeAngelo) – 8. Hagelin (Jensen, Kovalčuk), 33. Kovalčuk (Eller, Pánik), 35. Hathaway (Kempný, Pánik), 50. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 60. Ovečkin (Carlson, Bäckström)
Philadelphia – Carolina 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Provorov (Laughton, D. Grant), 30. M. Raffl (Pitlick, Laughton), 45. Aube-Kubel (N. Thompson), 45. Couturier (Voráček, Giroux) – 43. Williams (J. Staal, B. McGinn)
Ottawa – NY Islanders 4:3
01:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Co. Brown (N. Zajcev, Reilly), 30. Boedker (Tierney), 35. Duclair (Hawryluk), 57. B. Tkachuk – 4. Lee (Barzal, Brassard), 25. Barzal (Eberle), 58. Pulock (Barzal, D. Toews)
Nashville – Dallas 2:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 20. F. Forsberg (Josi, Turris), 34. Duchene (Järnkrok, Arvidsson)
Chicago – Edmonton 4:3
02:30, konec
Branky a nahrávky: 15. P. Kane (D. Strome, A. Nylander), 21. J. Toews (D. Kubalík, Boqvist), 25. DeBrincat (Boqvist, Keith), 34. DeBrincat (Määttä, Dach) – 26. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Nurse), 49. J. Archibald (Kassian), 49. Yamamoto (Draisaitl, Nurse)
San Jose – Minnesota 2:3
04:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Noesen (Gregor, Heed), 50. J. Thornton (Sörensen, Meier) – 9. Suter (Hartman, M. Koivu), 32. Galchenyuk (Parise, Suter), 35. Parise (Kunin, Fiala)
Novosibirsk – Jekatěrinburg 4:3
13:30, po prodl. (OF, série 3:0)
Branky a nahrávky: 8. Puustinen (Šarov, Jokipakka), 12. Puustinen (Ruohomaa, Jokipakka), 46. Puustinen (Šarov, Jokipakka), 70. Šaškov (Timašov, Šarov) – 10. Berezin (Bělousov, Dacjuk), 29. Holland (Dawes, Kučerjavenko), 56. Platt (Trjamkin)
N.Novgorod – CSKA Moskva 1:2
17:00, po prodl. (OF, série 0:3)
Branky a nahrávky: 19. Belevič (Bočarov) – 9. Mamin (Nestěrov), 65. Slepyšev
Nižněkamsk – Kazaň 1:2
17:00, po prodl. (OF, série 0:3)
Branky a nahrávky: 57. Šiksatdarov – 44. E. Galimov (Jarullin, A. Galimov), 73. E. Galimov (Fisenko)
Spartak Moskva – Dynamo Moskva 5:4
17:30, po prodl. (OF, série 1:2)
Branky a nahrávky: 7. Zubov (Nikišin, Karsums), 20. Fjodorov (I. Višněvskij), 34. Chochlačov (Cyplakov), 58. Hersley (Kutějkin, Chochlačov), 76. Kotljarevskij (Juňkov, Cyplakov) – 1. Polygalov (Tarasov), 4. Ljamin (Tarasov, Šipačov), 5. Muranov (V. Kuljomin, Jefremov), 35. Čajkovský (Šipačov, Jaškin)
Detva – Michalovce 4:3
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Klíma (F. Fekiač), 19. Ščurko (Gachulinec), 50. Valent (Mons, Gašpar), 51. Podešva (Surový) – 11. Šimun (Phillips, Lalancette), 23. Galamboš (Ventelä), 56. Štrauch (Hvila)
Trenčín – Banská Bystrica 1:3
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 48. Sládok (Špirko, Hecl) – 20. Hickmott (Jääskeläinen, Southorn), 22. Mlynarovič (Kriška, Stupka), 52. Ďatelinka (Mlynarovič, Jääskeläinen)
Zvolen – HC Slovan 2:3
18:00, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Tibenský (M. Halama, Žilka), 17. Zuzin (Corrin) – 2. St. Pierre (Basaraba), 54. Šedivý (Bondra), 62. Pance (Bondra)
Poprad – Košice 3:1
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Kramár (Ró. Huna, Matúš Paločko), 17. Handlovský (Lapšanský, Brejčák), 49. Réway (Handlovský) – 42. Paršin (J. Sukeľ, Pavlin)
Nové Zámky – Nitra 2:3
18:30, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 17. Jurík (Pavúk, Fábry), 46. Mikuš (Šille, Jurík) – 8. Scheidl (Morrison, Blackwater), 57. Morrison (Blackwater), 62. Buček (Mcnally)
MAC Budapešť – Miskolc 5:2
19:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 5. Orban (Szigeti, Carlisle), 10. Klempa (Stretch, Pitt), 37. Szigeti (Busenius, Bernard), 39. Klempa (Stretch, Busenius), 56. Nagy (Sofron, Carlisle) – 38. Vas, 45. Beauviller (Harrison, Vandane)
HC Turnov – HC Jičín 4:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Suska, 26. Kysela (Maděra, Isach), 55. Kotyza (Suska), 59. Isach (Kysela) – 49. Sedmík (Prokop, Mikolášek)
Pelhřimov – Strakonice 7:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hadrava Martin (Marek Hadrava), 5. Šulák, 33. Kopic, 42. Svoboda B. (Kasalý F., Hadrava Martin), 54. Svoboda B. (Votápek), 55. Bohumil Svoboda, 57. Votápek (Vysloužil) – 19. Šebesta (Ruda), 31. Hřebíček (Pašek), 39. Ruda (Müller, Řehoř)
Radomyšl – Soběslav 4:5
19:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Novák, 18. Strnad (Novák), 33. Vlk, 36. Slavík (Vlk, Hřebíček) – 9. Přibyl (Dančišin), 10. Tržil (Žákovský), 27. Hraňo (Liška), 41. Dančišin (Přibyl), 58. Dančišin (Přibyl)
SHKM Hodonín – Velké Meziříčí B 3:2
18:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 25. Dufek (Peš, Směřička), 27. Jajcay (Výmola), rozh. náj. Dufek (TS) – 9. Střecha (Křenek, Slabý), 42. Matov (Paták, Ambrož)
Uh.Ostroh – Boskovice 4:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Antonovič (Zalubil, Klimovič), 21. Galuška (Mika), 38. Mika, 60. Zalubil (Flora, Nevídal) – 3. Pelikán (Šebek), 7. Špok (Benýšek, Bednář), 48. Vágner (Štancl), 58. Pelikán, 68. Hasoň (Strýček)
Stadion Cheb B – Rokycany 10:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Troška (Strýček, Krejsa), 8. Fečo (Krutina, Krejsa), 22. Hlavatý (Troška), 28. Šafařík (Troška), 29. Fečo (Krejsa, Truhlář), 35. Krejsa (Šik, Fečo), 43. Račanský (Truhlář), 49. Krejsa (Černý, Fečo), 57. Černý (Račanský), 58. Čejka (Račanský, Šik) – 52. Nový (TS), 53. Švík (Geltner)
Klatovy – Nejdek 6:1
19:15, konec
Branky a nahrávky: 12. Čuban (Rajal, Vizinger), 20. Vondryska (Topinka), 36. Vizinger (Čuban), 37. Babka (Topinka, Kubeš), 41. Vondryska, 56. Čuban (Plánička, Vizinger) – 19. Šťastný (Gombár, Florian)
Stadion Cheb B – Brimstones 2:6
21:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Strýček (Nožička), 29. Moudrý (Strýček, Hála) – 10. Petr (Podhrázský, Jirka), 22. Dus, 25. Podhrázský (Vokoun, Petr), 27. Vokoun (Podhrázský), 32. Zámečník, 34. Vokoun (Petr)
Buldoci Stříbro – SAXANA Group 1:5
20:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Šůcha (Tinavský, Steiner) – 14. Holub (Jonák, Suchánek), 22. Šanda, 22. Suchý (Jonák), 33. Holub, 39. Jonák
Bílí Tygři Liberec – Benátky n/J B 7:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Daněk (Pažout), 22. Pažout (Pojsl), 24. Berka (Pojsl), 28. Pažout, 36. Pechar, 40. Šimek (Daněk, Duschka), 45. Pojsl – 13. Belas (Donini), 29. Málek (Čermák), 39. Douša
V.Popovice – Letňany 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Doležal (Racek), 22. Pádivý, 52. Buček (Ibl), 57. Luka (Racek), 60. Buček – 5. Gašpar (Kloutvor), 13. Fencl (Duchan), 51. Kalina
Frýdek-M. "B" – Opava 1:2
18:15, po s.n.
Branky a nahrávky: 40. Piskoř (Kolder) – 12. Horný (Kadula), rozh. náj. Buršík (TS)
Kadaň – HC Rokycany 4:3
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 22. Baier (Jakab, Salač), 32. Mojžíš (Psar), 38. Jakab, 60. Mojžíš (TS) – 15. Hošek (Matoušek, Brůha), 39. Koukolík (Matoušek), 43. Černoch (Brůha)
HC Vajgar – Č. Krumlov 12:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Tržil, 3. Dúška, 5. Brázda (Tržil, Kocar), 6. Fiala (Kohout), 7. Štrajt (Tržil, Brázda), 24. Brázda, 25. Štrajt, 29. Brázda, 39. Fiala (Michal, Kohout), 50. Kocar (TS), 53. Březina (Michal, Glejtek), 58. Štrajt – 11. Hanák (Lamač), 14. Lamač (Hanák), 34. Lochmann (Hanák, Novák), 35. Štrobl (Hanák), 51. Fučík (Lamač, Novák), 54. Štrobl (Král, Kalista), 60. Hanák (Kozák)
Děčín – Louny 8:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Horák (Arnold, Tenkrát), 32. Horáček (Bošek, Kadlec), 32. Weis (Tůma, Černohorský), 34. Horák (Tenkrát, Kouřil), 36. Tenkrát (Kouřil, Černohorský), 38. Kouřil (Petrlík, Dvořák), 46. Arnold (Weis, Tůma), 46. Lehký (Petrlík, Tenkrát) – 6. Kašpar (Čonka), 28. Kašpar (Čonka)
SK Karviná – Orlová 6:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Krul (Chmiel, Plánka), 12. Kulawiak (Mendlík, Kriščák), 20. Bogár (Chmiel, Krul), 35. Hladil (Kulawiak, Krul), 46. Krul, 60. Šarközy – 23. Špacír, 35. Zielinski, 51. Rambousek (Macurák)
Technika Brno – Uh.Brod 4:1
19:15, konec
Branky a nahrávky: 19. Oujeský (Lysoněk, Hubáček), 34. Hubáček (Lašák, Válek), 55. Ognar (Lašák), 56. Ognar (Kelbl) – 41. Bouček (Kužílek)
Frýdlant – Smíchov 1913 9:4
19:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Jakubec, 27. Kožarik (Švadlenka, Matějka), 35. Matějka (Öszi), 37. Folda (Matějka, Kožarik), 40. Matějka (Folda, Kožarik), 41. Kožarik (Öszi), 52. Mikan (Čepelík, Švadlenka), 53. Kožarik (Matějka), 59. Kožarik (Jakubec, Čepelík) – 33. Harsh (Kolluch, Drokin), 52. Harsh (Uhlíř), 54. Harsh (Kněžek, Galitskii), 60. Harsh
Litoměřice – Plzeň 1929 B 4:7
19:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Damašek (Vaněk, France), 39. Smola (Brandejský), 46. Tomšík (Smola, Macel), 48. Brandejský (Hák) – 9. Šiller (Brtník), 15. Fořt (Kvasnička, Říha), 29. Kvasnička (Valeček), 34. Ženíšek (Kovářík, Adamec), 44. Soukup (Princl), 59. Ženíšek, 60. Princl (Staněk)
Strakonice – HC DDM Č. Budějovice 2:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Císař, 44. Smetana (Kolařík) – 37. Klimeš
Třebechovice p. O. – Opočno 2:7
19:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Chvojka (Kopecký), 50. Hloušek (Valkoun, Labuť) – 13. Hvězda (Kopecký), 20. Volf (Hvězda), 26. Krejzl (Paštika), 26. Hladík (Zelený, Hrudík), 38. Hvězda, 41. Zelený, 47. Jiruška (Vašata)
Jaroměř – Lokomotiva Č. Třebová 7:0
19:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Záliš (Hynek), 14. Vávra (Netolický), 35. Tomášek (Hynek, Jušta), 43. Záliš (Hynek), 50. Záliš (Jušta, Duben), 51. Jušta, 59. Hynek (Záliš, Jušta)
Mostečtí Lvi – Karlovy Vary B 4:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Dohnal (Žítek), 19. Žižka (Uher, Dohnal), 35. Dohnal (Svoboda), 47. Žižka (Žítek, Uher) – 36. Korčmaroš (Machyna, Pašek)
Kroměříž – Polsko U18 5:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Světlík (Hubík), 25. Hubík (Nesrsta), 26. Kopčil (Prčík, Vohrabal), 49. Světlík (Tkadlec, Hubík), 59. Kopčil (Kudlička) – 16. Kociszewski (Kasprzyk), 18. Krzyzek (Wroblewski, Dworazny)
Nový Bydžov – Polička 0:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Prokopec (Augustin, Cihlář), 53. Cihlář (Augustin)
Náchod – Třebíč 4:1
20:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Vanát (Prouza, Lebeda), 29. Haklička (Prouza), 54. Haklička (Vanát, Müller), 59. Lebeda (Müller) – 11. Spilka (Patočka)
Čerti Ostrov – Děčín 5:4
16:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 9. Fuksa (Pater), 13. Blau, 35. Fuksa (Svoboda), 42. Svoboda (Fuksa), 60. Pišna (TS) – 10. Holec (Pospíšil, Hruška), 22. Kurel (Hruška), 31. Pospíšil (Holec), 35. Slavík (Fryc)
Sokolov – Klášterec nO 10:3
18:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Blecha (Černý, Jurča), 17. Neubert (Strnad), 25. Blecha, 31. Rybár (Blecha), 34. Jurča, 44. Jurča (Černý), 49. Sobotka (Blecha), 53. Kratochvíl, 57. Blecha (Jurča, Černý), 58. Krnáč (Černý) – 44. Zahradník (Gruntová), 54. Gruntová (Dautovský), 55. Dautovský
HC DDM Č. Budějovice – Smíchov 1913 5:4
18:40, po s.n.
Branky a nahrávky: 7. Vokůrka, 23. Pajer, 31. Kretschmer (Dosek, Čevora), 57. Melichar (Nosek), 60. Ondřich (TS) – 32. Vrba (Kilarský), 40. Vrba (Lytvynov), 49. Hora (Smetana), 51. Pressler (Lytvynov)
Benátky n/J B – Písek 5:3
18:55, konec
Branky a nahrávky: 11. Drbout (Müller, Toman), 12. Příhoda (Kuna), 33. Müller, 34. Drbout, 35. Štípek (Müller) – 3. Sládek (Koška), 23. Lechnýř (Kozlík), 38. Rottenberg (Bejšák)
Pardubice – Litomyšl 5:0
19:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Macas (Pazdera), 10. Jaša, 29. Sopoušek (Matýs), 41. Pilař (Kubant, Jaša), 51. Bárta (Sopoušek)
Žďár n/S – Lanškroun 5:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Sedlák (Machovský), 43. Doležal (Elis), 49. Sedlák (Machovský), 54. Kantor (Kunstmüller), 59. Šantora – 13. Hrdina (Zedníček), 29. Bureš (Novotný), 46. Jáneš (Bureš)
Kolín B – Jaroměř 8:0
19:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Svoboda (Kratochvíl, Kopecký), 23. Váňa (Häusler), 24. Houžvička, 25. Vondrášek (Svoboda, Terč), 31. Svoboda (Häusler, Kopecký), 49. Novotný, 49. Svoboda (Kopecký), 52. Novotný (Vondrášek)
Frýdek-M. "B" – SK Karviná 22:5
14:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Poloch (Balvín), 17. Kandrák (Doupal, Žižka), 23. Merta (Biolek), 26. Balvín (TS), 27. Kosík (Vodička), 31. Kandrák (Doupal), 33. Žižka, 35. Balvín, 36. Balvín (Poloch), 37. Kandrák (Doupal), 38. Žáček (Biolek), 40. Doupal, 40. Doupal (TS), 41. Dostál (Merta), 42. Kosík (Kandrák), 45. Dostál, 45. Poloch (Balvín, Žídek), 54. Poloch (Balvín), 56. Dostál (Biolek), 56. Balvín, 58. Kandrák (Žižka), 60. Doupal – 13. Papavasiliu (Kovár), 18. Papavasiliu (Chrobok, Volf), 22. Chrobok (Papavasiliu), 47. Kovár, 52. Boniatti