konec (1:1, 0:2, 1:0)

06.03.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.76 4.18 2.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká a slovenská stopa v utkání
Radim Šimek (SJS) – 0+0, 1 střela na bránu, +/- 0, čas na ledě 21:23. (07:07:17)
Tři hvězdy utkání
1. hvězda: Alex Stalock (MNS) – %ús 95.2.
2. hvězda: Ryan Suter (MNS) – 1+1
3. hvězda: Zach Parise (MNS) – 1+1
Domácí celek dokázal ve třetí třetině snížit, ale vyrovnat San Jose nedokázalo. Minnesota Wild bere z tohoto zápasu dva body za výhru 3:2.

58:53

Domácí celek hraje aktivně, usadil se v útočném pásmu.

58:12

Domácí hrají bez brankáře.

57:25

Mario Ferraro (San Jose) pálil jako správný obránce od modré čáry, jeho pokus kryje Alex Stalock.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:37

Timo Meier (San Jose) obkroužil branku a pokoušel se o rychlé zakončení. Jeho pokus vyrazil hostující brankář.

55:53

Marc-Édouard Vlasic (San Jose) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho rána končí vedle branky.

55:15

Brent Burns (San Jose) rozehrává od své branky, Joe Thornton (San Jose) protečoval kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hráči prohrávají o jednu branku.

54:29

Komerční přestávka.

54:10

Sharks prohrávají o jednu branku, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu, ale schází jim rychlost.

53:45

Evander Kane (San Jose) pálil z velmi dobré pozice, jeho tvrdou ránu kryje Alex Stalock.

2:3

Branky a nahrávky: 15. Noesen (Gregor, Heed), 50. J. Thornton (Sörensen, Meier) – 9. Suter (Hartman, M. Koivu), 32. Galchenyuk (Parise, Suter), 35. Parise (Kunin, Fiala)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns (A), Vlasic, Ferraro, Davidson, Heed – E. Kane, Couture (C), Gregor – Meier, J. Thornton (A), Labanc – Sörensen, Kellman, Gambrell – M. Karlsson, Suomela, Noesen.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Hunt, Pateryn – Parise (A), Kunin, Fiala – Mayhew, J. Eriksson Ek, Greenway – M. Foligno, Galchenyuk, Zuccarello – Donato, M. Koivu (C), Hartman.

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Cormier, Shewchyk

Diváci: 14.517

08:34 MNS 0:1 Suter (Hartman, M. Koivu)
13:02 MNS 2 Hunt, hákování
14:40 SJS 1:1 Noesen (Gregor, Heed)
28:39 MNS 2 Pateryn, vysoká hůl
31:30 MNS 1:2 Galchenyuk (Parise, Suter)