04.03.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Osmifinále • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.2 7.52 10.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:44:02)
Československá stopa v utkání:
Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.
Střely na branku: 25 – 19 (6:7, 9:4, 10:8).
Torpedo ani na druhý pokus velkého favorita na postup do konferenčního semifinále nepřekvapilo. A co hůř, opět nedokázalo vstřelit byť jediný gól. Těch podobností s prvním zápasem bylo mnohem víc. Moskvané díky trefám Karnauchova a Slepyševa vedli od první třetiny dvougólovým rozdílem a ve finále mohou slavit další čisté konto, o které se Sorokin znovu zasloužil devatenácti zákroky.

59:57

59:57 Kirill KAPRIZOV - 3:0

59:57

CSKA právě vstřelilo branku!
I druhé utkání této série bude mít výsledek 3:0! Slepyšev v obranném pásmu vypíchl puk ve prospěch KIRILLA KAPRIZOVA a ten jej v pohodě dovezl až do nikým nestrážené branky Torpeda. Asistence: Anton Slepyšev.

59:46

Přerušuje se pouhých čtrnáct vteřin před koncem. Oddechový čas o výsledku zápasu už asi nic nezmění.

59:32

Tichomirov konečně mohl odjet na střídačku, jenže jeho spoluhráči z pole se nedokázali usadit před Sorokinem.

59:02

Kiselevič mohutně napřáhl od modré. Gól z toho nebyl, nicméně ofenzivní snažení CSKA ještě pokračuje. O vítězi už je asi rozhodnuto.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:21

Tichomirov skončil v nehokejové pozici poté, co likvidoval nahození zpoza pravého kruhu. Ani po šesti minutách se však nepřerušuje.

57:55

Robinson od modré nahodil na zadní mantinel, kde kotouč vybojoval Šalunov. Domácí šetří další vteřiny!

57:36

Nástřel z obranného pásma skončil na hokejkách domácích obránců. Tichomirov proto nemůže odjet na střídačku.

56:55

S blížícím se koncem Torpedo přišlo o územní převahu. Sorokina dělí od čistého konta už jenom tři minuty.

56:27

Vyhození Moskvanů nebylo tak dlouhé, aby způsobilo icing. Hráči Novgorodu mají před sebou dlouhou cestu do útočné třetiny.

55:55

Hraje se dlouho bez přerušení, což logicky vyhovuje CSKA. Domácí se nyní nachází v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

55:18

Okulov si v pravém kruhu přehodil puk z bekhendu na forhend. Gólové parametry jeho střela ale neměla.

54:40

Moskvané rádi uklidňují hru a na vlastní polovině šetří čas, kterého do konce zápasu zas až tolik nezbývá.

3:0

Branky a nahrávky: 8. P. Karnauchov (Nestěrov, Šalunov), 15. Slepyšev (Nestěrov), 60. Kaprizov (Slepyšev)

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – A. Marčenko, Dahlbeck, Nestěrov (C), A. Romanov, M. Robinson (A), Kiselevič, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Mamin – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Alexandr Popov – Kalinin (A), P. Karnauchov, Světlakov – Sorkin.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Varnakov (A), Belevič, Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Szczechura, Shore, Gončaruk – Počivalov.

Rozhodčí: Lavrentěv, Fraňo – Nikolajev, Novikov

Diváci: 6 114

00:51 MOS 2 Kalinin, hákování
07:56 MOS 1:0 P. Karnauchov (Nestěrov, Šalunov)
13:55 NNO 2 Shore, vysoká hůl
14:07 MOS 2:0 Slepyšev (Nestěrov)