To už je z mé strany vše. Někdy příště se u NHL těším opět na počtenou! (04:33:14)

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.
Střely na branku – 35:26 (13:11, 14:8, 8:7)
Zblokované střely – 7:3
Vyhraná vhazování – 15:15
Trestné minuty – 4:6
Hity – 11:10
Hokejisté Winnipegu poráží Buffalo 3:1 a připisují si do tabulky důležité dva body v boji o play-off. Hrdinou zápasu je především Kyle Connor, který se dvakrát trefil a jednou asistoval a díky němu vedli domácí na začátku druhé třetiny už 3:0. Za Sabres snížil v polovině duelu Rasmus Ristolainen, ale další gól už v utkání nepadl. Třetí dvacetiminutovku zvládli Jets takticky velmi dobře, když soupeře nepustili do žádného velkého tlaku.

59:26

Kyle Connor nedokázal zamířit na opuštěnou branku hostí. Šanci mu sebral Rasmus Dahlin!

58:58

Hostům bylo odpískáno postavení mimo hru. Následuje jejich time-out.

58:54

Nabídku Victora Olofssona netrefil před odkrytou brankou Wayne Simmonds! Hosté teď byli blízko kontaktnímu gólu.

58:35

Sam Reinhart střílel z první z levého kruhu. Hellebuyck byl připraven.

58:24

Zakázané uvolnění domácích.

57:44

Sekundy hostům rychle utíkají. Carter Hutton zamířil na střídačku a Sabres to zkoušejí v šesti!

56:38

Zakázané uvolnění Buffala. Domácí tak získali buly v útočném pásmu.

55:56

Jeff Skinner si vybruslil do střelecké pozice. Bekhendové zakončení mu ale nesedlo.

55:29

Eichelovu střelu srazil do ochranné sítě Pionk. Následuje poslední reklamní přestávka.

55:03

Sabres by potřebovali tlačit na pilu, ale v posledních minutách hrají především domácí.

54:12

Josh Morrissey střílel z levé strany kluziště. Hostující branku přestřelil.

53:42

Nathan Beaulieu vypálil od modré čáry. Carter Hutton má puk v lapačce.

53:09

Mark Scheifele našel rozjetého Blakea Wheelera. Jeho střelu z pravé strany vyrazil Hutton. Tryskáři se nadále snaží hrát aktivně.

3:1

Branky a nahrávky: 14. Connor (Wheeler), 17. Poolman (Connor, Copp), 24. Connor (Scheifele, Wheeler) – 31. Ristolainen (Okposo, Jo. Larsson)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, D. Kulikov, Poolman, Beaulieu – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Eakin, Ehlers – Roslovic, Copp, Harkins – Appleton, N. Shore, G. Bourque.

Buffalo Sabres: C. Hutton (J. Johansson) – Ristolainen, Montour, Jokiharju, McCabe (A), Pilut, Dahlin – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Kahun, Ma. Johansson (A), Vesey – Simmonds, Lazar, Skinner – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Murphy, Brisebois

Diváci: 15 325

07:49 WPG 2 Roslovic, hákování
13:59 WPG 1:0 Connor (Wheeler)
14:46 WPG 2 N. Shore, sekání
16:05 WPG 2:0 Poolman (Connor, Copp)