Kafka vstřelil nádherný gól! Dal si hokejku mezi nohy a vymetl šibenici.

Szathmáry rovněž položil Suchánka na zem, načež ale netrefil branku.

Vojtěch TOMI

Tomi zkoušel možná Forsbergovu kličku, ale vůbec se mu nepodařilo ji dotáhnout do konce.

Michal VODNÝ

2. série 1:2

Vodný sice brankáře Suchánka vymíchal, poté ale nedokázal kotouč poslat do branky.

Tak to byla velká paráda. Matiaško si počkal na poklek Jekela, načež poslal lehce puk přímo do šibenice.

1. série 1:1

Nedvídek si nabruslil z pravé strany, naznačil střelu golfem, načež přesně zasunul puk mezi betony Suchánka.

Pavel MATĚJ

1. série 0:1

Úvodní nájezd si vzal na starost Matěj a přesnou střelou propálil Jekela.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Tak to by byla velká paráda, kdyby to tam padlo. Matěj Psota jel zcela sám na branku, pokusil se zakončit s hokejkou mezi nohama do šibenice, ale Suchánek jeho pokus dokázal chytit!

64:01

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:04

Jakub Michálek se nyní dostal za obranu Třebíče, měl před sebou pouze Jekela, ale z mírného úhlu třebíčského gólmana překonat nedokázal. Jekel už toho dnes vychytal skutečně hodně.

61:52

Nedvídek předložil výbornou přihrávku Szathmárymu, který ji nasměroval mezi tři tyče Suchánkovy branky, ale právě gólman hostí dobře zasáhl a puk zastavil.

61:18

Třebíč sice držela kotouč lehce přes minutu, ale nedostala se ani k jedné střele.

60:01

Statistiky po třetí třetině:

Střely na branku: 37:44
Vhazování: 34:31
Tři třetiny nám nepomohly k tomu, abychom nalezli vítěze. Frýdek-Místek ve třetí periodě lehce přehrál svého soupeře a zaslouženě vyrovnal. Uvidíme, kdo získá druhý bod, který už vlastně nic neřeší.

60:00

59:41

Jekel drží nahozený kotouč z levé strany, vhazovat se bude v pásmu Horáků.

58:17

Pavel Jekel nyní skvělým reflexivním zákrokem podržel svůj tým. Střela Kafky neměla daleko od toho, aby poslala Frýdek-Místek do vedení.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08

Kowalczyk probruslil po levém křídle, vystřelil, ale Suchánek dobře zasáhl a drží remízový stav.

55:55

Velká šance i na straně Třebíče. Laš si narazil s Psotou, zívala na něj prázdná branka, ale na poslední chvíli vložil hokejku do přihrávky jeden z hostujících obránců.

54:58

Nechybělo moc a bylo to 3:4! Matiaško střílel mezi kruhy z první, ale Jekel si připsal famózní zákrok a kotouč zachytil.
Dnešní utkání sleduje 1 015 diváků.

54:23

Jekel máchl lapačkou proti střele z pravého křídla, vhazovat se bude po jeho levici.

53:00

53:00 Michal MATIAŠKO - 3:3

53:00

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Kotouč nějakou chvíli skákal před brankovištěm Třebíče, načež jej MICHAL MATIAŠKO zametl za ležícího Pavla Jekela. Asistence: Jan Hladonik, Roman Szturc.

52:06

To stejné se opakovalo ještě jednou, tentokrát střílel Vodný. I ten si ale po ráně z mezikruží vylámal zuby na Suchánkovi.

51:45

Šťovíček dostal nabito od Nedvídka a ihned střílel, ale Suchánek dobře zasáhl.

51:16

Jekel kryje nahození od modré čáry, nikdo z hostí se už k žádné dorážce nedostal.

50:01

Jekel vyrazil střelu od pravého mantinelu pouze před sebe. Tam naštěstí pro Horáckou Slavii Třebíč nebyl nikdo z hostů.

48:24

Bittner našel mezi kruhy Václavka, ten ihned střílel, ale jeho pokus neměl dostatečnou razanci.

48:15

Nedbalovu střelu se ještě snažil tečovat Bittner, ale marně. Puk končí v náruči Suchánka, vhazovat se bude v pásmu hostí.

47:01

Szathmáry měl dostatek času na zakončení od modré, ale těsně minul branku Frýdku-Místku.

46:36

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kryštof Stuchlík – 2 min., podrážení).

46:22

Nedbalova střela od modré prosvištěla kolem levé tyče Suchánkovy branky.

45:27

Jeden z hostujících hráčů si našel prostor v útočné třetině, vystřelil, ale nemířil přesně.

44:44

Václav Čejka si nabruslil od modré blíže k brance, vystřelil, ale Suchánek jeho pokus zneškodnil.

44:10

44:10 Petr KAFKA - 3:2

44:10

Pěkně jsem to zakřikl. PETR KAFKA dostal přihrávku za obranu Třebíče, jel zcela sám na branku a dokázal prostřelit Jekela mezi betony. Asistence: Vojtěch Tomi.

43:45

Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do větší šance, ze které by mohl udeřit.

41:40

Laš střílel od modré, jeden z domácích kotouč ještě tečoval, ale ten nemířil mezi tři tyče.

40:59

Frýdek-Místek vysílá od modré jednu střelu za druhou, jen málo z nich se ale dostane až k Jekelovi.

40:08

40:01

Statistiky po druhé třetině:

Střely na branku: 25:28
Vhazování: 21:23
Druhá třetina nabídla opět dva góly. Tentokrát se prosadili pouze domácí, když se nejprve v šestadvacáté minutě prosadil Szathmáry, o čtyři minuty později pak Nedvídek. Na obou týmech je mírně znát, že už je o postupujících do předkola rozhodnuto.

40:00

39:51

Vodný vyslal další střelu na branku soupeře, ani tentokrát ale nepřekonal brankáře Suchánka.

39:35

Vodný dostal nabito mezi kruhy, vyslal tvrdý projektil, ale Suchánek srazil betony a puk zastavil.

39:24

Václav Čejka zavezl puk do útočné třetiny, kde jej chvíli podržel. Frýdek dnes nehraje početní výhody příliš dobře.

39:12

Třebíč znovu vyhazuje puk z vlastního pásma.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:46

Třebíč vyhazuje puk přes všechny čáry a ukrajuje část přesilovky soupeře.

38:25

Střelu Hladonika zblokoval Nedbal do ochranné sítě, vhazovat se bude po levici Jekela.

38:08

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Šimon Szathmáry – 2 min., podrážení).

37:46

Na druhé straně se znovu blýskl Pavel Jekel. Ten si dokázal poradit s dalším samostatným únikem hostů a vysloužil si ovace domácích fanoušků.

37:30

Třebíč nyní mohla vstřelit snad čtyři góly. Kotouč poskakoval před brankou Suchánka, který likvidoval jednu dorážku za druhou.

37:05

Suchánek nyní hned dvakrát zasahoval proti střelám od modré čáry. Nejprve pálil Čejka, poté Mlčák.

36:37

Suchánek kryje přízemní střelu od modré čáry, následně se hosté dostali z vlastního pásma.

36:05

Frýdek-Místek byl vykázán z útočného pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

34:02

Psota si nabruslil za obranu soupeře, hledal zadovkou Laše, ale jeho záměr vystihl obránce Bartko.

32:03

Kratochvíl si nabruslil před branku, kam také dostal přihrávku. K zakončení se sice přes obránce dostal, ale dle mého názoru to byl spíše odraz od brusle třebíčského hráče.

31:33

Podlaha nedobruslil nahození, a tak je tu zakázané uvolnění Třebíče.

29:53

29:53 Lukáš NEDVÍDEK - 3:1

29:53

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Tohle musí Frýdek-Místek nesmírně mrzet. Nejprve totiž prováhal dvojnásobnou přesilovku a ihned po skončení početní výhody inkasoval. LUKÁŠ NEDVÍDEK dostal kotouč mezi kruhy a přesnou střelou propálil brankáře Suchánka. Asistence: Martin Šťovíček.

29:40

29:39

Jekel kryje střelu od levého mantinelu, tohle už vypadá pro domácí celek dobře.

29:30

Frýdek hraje tuhle přesilovku skutečně tragicky. Třebíč se znovu dostává vyhozením z pásma.

29:00

Čejka naskočil do hry, ihned dostal kotouč, ale přes bránícího hostujícího hráče se dostat nedokázal.

28:45

Třebíč se po nepřesné střele jednoho z hostí dostala k puku a znovu jej vyhodila z vlastního pásma.

28:25

Ofsajd Frýdku-Místku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

28:09

Jekel vytáhl bravurní zákrok betonem, kotouč se odrazil k Lašovi, jenž jej ihned vyhodil za branku Suchánka.

27:40

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Michal Vodný – 2 min., podrážení).

27:24

Třebíč málem dala gól ve vlastním oslabení. Vodný zachytil přihrávku jednoho z obránců Frýdku-Místku a ujel s Nedvídkem do přečíslení dva na jednoho. Zakončení vzal na sebe a orazítkoval tyčku. Suchánkovi ještě teď zvoní v uších.

27:00

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., zdržování hry).

25:58

25:58 Šimon SZATHMÁRY - 2:1

25:58

Třebíč otáčí vývoj dnešního zápasu. ŠIMON SZATHMÁRY dostal nabito na hranici kruhu a vyslal dělový projektil, který rozvlnil síť za zády brankáře Suchánka. Asistence: Ladislav Bittner, Marek Laš.

25:43

Hráči Frýdku byli nyní až příliš rychlí při přechodu přes modrou čáru, ofsajd.

24:15

Střelecky aktivní Podlaha se dostal k další střele, ale ani tentokrát se nezapsal do análů dnešního duelu.

23:58

Frýdek-Místek se osvobodil vyhozením puku na icing.

23:12

Třebíč se dostala do útočné třetiny, kde nyní kombinuje. Ke střelbě to ale zatím nevede.

22:26

Od modré čáry střílel Hrachovký, ale beton Jekela byl na místě. Následně se ještě k dorážce tlačil jeden z hostujících, ale ani ten nerozvlnil síť.

20:59

Hladonik se dostal k dalšímu zakončení, ale ani tentokrát nepřekonal gólmana Třebíče.

20:40

Hladonik se dostal do samostatného úniku, ale svižnou střelou na připraveného Jekela nevyzrál! Třebíčský brankář je v poslední době skutečně ve výtečné formě.

20:01

Statistiky po první třetině:

Střely na branku: 13:18
Vhazování: 7:15
První perioda je za námi a viděli jsme v ní dva góly. Frýdek se dostal v sedmé minutě do vedení po milimetrovém projektilu Hladonika, Třebíč pak vyrovnala v minutě devatenácté po dorážce Karla Nedbala.

20:00

19:35

Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele od modré čáry, ale brankář Jekel drží remízový stav.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:04

18:04 Karel NEDBAL - 1:1

18:04

Je vyrovnáno. KAREL NEDBAL se střelecky celou sezónu trápil, ale teď dává druhý gól ve dvou zápasech! Suchánek vyrazil střelu z levé strany pouze před sebe, kam si šikovně sjel právě bek Třebíče. Ten z bezprostřední blízkosti dokázal dorazit touš za záda hostujícího gólmana. Asistence: Marek Laš, Ladislav Bittner.

17:38

Laš to nyní udělal výborně. Dostal puk do útočného pásma, ale neměl jej komu předat

16:39

15:36

Haman trefil od modré čáry vlastního spoluhráče, Jekel tak zůstal bez práce. Frýdek nadále drží pásmo.

15:13

Třebíč vyhazuje puk přes všechny čáry a může střídat.

14:48

Hamanova střela Jekela nemohla příliš ohrozit, neboť třebíčský brankář dobře viděl.

14:39

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Martin Šťovíček – 2 min., držení).

13:46

Podlaha má další střelu ve statistikách, tentokrát pálil z levé strany. I tentokrát ale z tohoto souboje vzešel vítězně brankář.

13:19

Jekel kryje nahození z levé strany, vhazovat se bude v pásmu Třebíče.

12:15

Třebíčská druhá lajna nyní pěkně zamotala hlavy hostující obraně, ke střele se ale poté nedostala, a tak mohl zůstat Suchánek klidný.

11:56

11:27

Lukáš Nedvídek byl hodně blízko k vyrovnání. Třebíčský forvard se dostal k puku v útočné třetině, měl před sebou pouze Suchánka, ale prostřelit jej nedokázal.

10:47

Klimša nepříjemně tečoval střelu před Jekelem, ten ale byl připravený a puk za svá záda nepustil.

10:21

Pavel Jekel dokázal udržet nepříjemnou střelu ve své výstroji, vhazovat se bude po jeho levici.

10:16

Frýdek-Místek kooperuje s kotoučem v útočné třetině, zatím se ale ke střele nedostal.

09:56

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., podrážení).

08:38

Laš vyslal od modré čáry solidní střelu, Suchánek toho příliš neviděl, ale přesto dokázal zasáhnout.

07:15

Podlaha si nabruslil do útočné třetiny, pěkně si pokryl puk před obráncem a následně i vystřelil, ale Suchánek střelu dokázal zneškodnit.

06:50

06:50 Jan HLADONIK - 0:1

06:50

Hosté se ujímají vedení. Frýdek-Místek vyhrál vhazování, vydal se do velmi rychlé akce a profituje z ní! JAN HLADONIK se prezentoval přesnou střelou a propálil Pavla Jekela. Asistence: Jan Bartko.

06:41

Laš našel mezi kruhy volného Bittnera, který vyslal štiplavou střelu, ale brankář Suchánek ji dokázal zlikvidovat.

06:22

Úmyslný ofsajd Třebíče.

06:11

Jelínkova střela nemohla ohrozit branku Jekela, neboť neměla absolutně žádnou razanci.

05:31

A další nebezpečná střela Mlčáka, v ochozech to jen zahučelo. Brankář Frýdku-Místku má další úspěšný zákrok.

04:59

Střela Podlahy nebyla vůbec špatná, ale Suchánek ji dokázal vyrazit.

03:23

Pokus Sturcze byl hodně nepřesný a končí za brankou Pavla Jekela.

03:02

To by byl debut. Mlčák střílel od modré čáry a Suchánek jen tak tak srazil betony k sobě.

02:05

Král našel na pravém křídle Kratochvíla, ten nabruslil do třetiny a vyprášil lapačku Suchánka.

01:30

Ferda hezky přenechal Michálkovi, ten se sice zbavil jednoho obránce, toho druhého už ale přelstít nedokázal a o puk přišel.

00:34

Szturc střílel také ihned po buly, ale ani jeho střela nemířila mezi tři tyče.

00:26

Ihned po vhazování pálil jeden z hostujících hráčů, ale puk byl sražen do ochranné sítě.

00:25

Jenáček střílel od modré čáry, ale kotouč končí v náruči připraveného Jekela.

00:01

Úvodní vhazování vyhráli hosté, kteří nastoupili v červených dresech. Domácí mají bílé.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Szathmáry, Furch, Nedbal, Padrnos, Mlčák, V. Čejka (C), Kowalczyk (A) – Vodný (A), Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, Psota – Michálek, Václavek, Ferda – Podlaha, Tadeáš Král, P. Kratochvíl.

HC Frýdek-Místek: Suchánek (G. Hubáček) – Haman, Jenáček, J. Michálek, Bartko, Hrachovský, J. Adámek, Rufer – Tomi, Klimša (A), Kafka – Matiaško, Hladonik (C), R. Szturc – Matěj, Kaukič, Eret – Motloch, Stuchlík, Geidl.

Rozhodčí: Pavlovič, Pilný – Zídek, Pechánek.