5:4

po prodl. (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)

01.03.2020, 17:00 • Zimný štadión Detva • Skupina B • Tomáš Hládek sk

Tipsport: 2.3 4.3 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

165 prítomných divákov sa v Detve nemohlo nudiť. O zápase, v ktorom padlo deväť gólov, rozhodol Ladislav Ščurko v predĺžení. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok nedele. (19:26:01)

64:18

Detva dala gól!

LADISLAV ŠČURKO prešiel po pravej strane hracej plochy, zobral to na seba a presnou strelou rozhoduje o víťazstve Detvy. Ščurko tak zaznamenal v tomto stretnutí hetrik a do veľkej miery sa podpísal pod výhru Detvy.

63:42

Ani jeden z celkov nechce spraviť zbytočnú chybu a do útoku sa tímy príliš nehrnú.

62:30

Máme za sebou polovicu predĺženia.

61:27

Teraz to skúšal z ľavej strany Andrisík, no Zalivin vyrážačkou rýchlo zasiahol a puk vyrazil.

60:25

Obrovskú šancu mal Petr Obdržálek, ale Zalivin jeho bombu vykryl.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Víťaza tohto stretnutia sme po hodine hry nespoznali, pretože Rastislav Gašpar vyrovnal 61 sekúnd pred koncom tretej tretiny. Nasledovať bude predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:59

Nedáš – dostaneš. RASTISLAV GAŠPAR vyškolil zle brániaceho Drtinu a vyrovnáva na 4:4.

58:32

Definitívu zápasu mohol dať Andrisík, ale minul z medzikružia bránu.

58:01

Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:47

Zakázané uvoľnenie hostí vracia Detvu do útočného pásma.

57:32

Domáci sa snažia vyrovnať a zamestnávajú hosťujúceho brankára.

56:06

HC Nové Zámky dali gól!

Hatala našiel vyhodením z pásma na útočnej modrej čiare FILIPA BAJTEKA, ktorý Zalivinovi namieril pod lapačku. Nové Zámky opäť vedú.

55:50

Pred bránou hostí sa strhla veľká skrumáž, po ktorej museli rozhodcovia prerušiť hru.