Tipsport extraliga

Mountfield HK – HC Olomouc

0:4

konec (0:1, 0:2, 0:1)

01.03.2020, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 50. kolo • Anna Marie Kokrhounová

Tipsport: 1.83 4.3 3.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z Hradce pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost, přeji vám krásný nadcházející týden a u dalších onlajnů ze soutoku Labe a Orlice se budu těšit na počtenou. (18:27:17)
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec – 12 (36)
Olomouc – 7 (26)
Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni Jan Lukáš (OLO) a Richard Nedomlel (MHK).
Je dobojováno. Olomouc měla navrch už od první třetiny, ve které se dostala do vedení už v 7. minutě. Hradec měl v následujících minutách sice šance na vyrovnání, ve druhé periodě mu však Hanáci utekli úplně, když přidali další dvě branky. V poslední dvacetiminutovce to byli domácí, kdo se hnal do útoku, čtyřicet sekund před koncem však hosté přidali ještě čtvrtou branku a zpod Bílé věží odjíždějí se třemi body a posunem v tabulce.

59:20

59:20 Tobiáš HANDL - 0:4

59:20

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak přece jen hosté přidávají čtvrtou branku. Lukáš Klimek projel útočnou třetinou na pravý kruh, odkud našel skvěle postaveného TOBIÁŠE HANDLA v mezikruží. Ten vyslal na Mazance přízemní střelu, se kterou si domácí gólman nedokázal poradit a puk mu projel mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Klimek, Zbyněk Irgl.

58:44

Olomouc měla v závěru zápasu ještě šanci na navýšení. Krásnou kombinační hru Hanáků v provedení Koloucha zakončoval Lukáš Nahodil střelou, kterou Mazanec dokázal vyrazit vysoko nad branku.

58:16

Domácí zakládají útok až od své branky, to se jim ale nedaří a puk ve své moci mají hosté.

57:56

Hosté vyhodili až na zakázané uvolnění, vhazování před Lukášem.

57:44

Další Eklundova střela. Tentokrát byla na brankovišti ještě několikrát tečovaná, svou cestu do branky si ale přesto nenašla.

57:27

Eklund si na svou střelu sjel až na pomezí kruhů, jeho pokus vyrazil Lukáš do ochranné sítě.

56:52

Hanáci vyhnali domácí až k Mazancovi, dobrým forčekováním drží hru za hradeckou brankou.
Dnešní utkání sleduje 4288 diváků.

56:22

Lvi se snaží zvedenou k závěrečnému náporu, po postavení útočícího hráče v brankovišti se hra ale znovu přesouvá do střední části hřiště.

55:05

Richard Nedomlel projel celé hřiště až do útočné třetiny, svou prudkou střelu však napálil pouze do hostujícího gólmana.

54:20

Petr Kolouch si krásně nabruslil až do útočné třetiny a před sebou měl už pouze Mazance. Střelou k pravé tyčce se však trefil pouze do brankové konstrukce a puk vyletěl druhou stranou pryč.

54:14

Po střele jednoho z domácích udržel Lukáš puk ve své výstroji, před jeho brankou se ale strhla mela několika hráčů. Vylučovat se nebude.

53:54

Domácí vyhráli vhazování a drží se v pásmu, zatím ale gólmana Hanáku neohrožují střelami.

0:4

Branky a nahrávky: 7. J. Knotek (Škůrek, P. Musil), 25. J. Knotek (Ostřížek), 31. Nahodil (Klimek, Irgl), 60. Handl (Klimek, Irgl)

Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Nedomlel (A), Eklund, Cibulskis, Čáp, F. Pavlík (A), Šalda – Jergl, Klíma, Perret – Orsava, Lev, M. Chalupa – Smoleňák (C), Cingel, R. Pavlík – Žejdl, Koukal, Miškář – Dragoun.

HC Olomouc: Lukáš (Mokrý) – Škůrek, Valenta, Dujsík, Ondrušek (A), Jaroměřský, Vyrůbalík (C) – P. Musil, Nahodil, Klimek – Irgl, J. Káňa, Burian – Olesz, J. Knotek (A), Ostřížek – Skladaný, Kolouch, V. Tomeček – Handl.

Rozhodčí: Šír, Úleha – Ganger, Klouček