To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:50:05)

Filip CHYTIL (NYR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:25

Jakub VORÁČEK (PHI) 0+2, 4 střely, čas na ledě 15:38
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

New York Rangers:: 26

Philadelphia Flyers: 26.
Je konec, Jezdci také ve druhém utkání po sobě dostává od Philadelphie pět gólů a po prohře 2:5 prohrávají tentokrát na svém ledě 3:5. Dvěma body se v dresu Letců blýskl také Jakub Voráček, naproti tomu Filip Chytil toho v dresu Rangers zase tolik nepředvedl.
Hosté hrají ve velké pohodě, bylo to vidět téměř po celou dobu zápasu a zaslouženě berou všechny body.

59:27

Dostat puk ven ze třetiny se hostům nedaří, nicméně domácí na víc, než na pár střel, zatím nemají.

59:15

Je to velký tlak domácích, ale hosté stále odolávají.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, Rangers stále v útočném pásmu, při power play.

58:41

Mika Zibanejad (NY Rangers) se při otočce u branky trochu zamotal a ztartil puk.

58:10

Artěmij Panarin (NY Rangers) nastřeluje puk do útočného pásma a domácím se podařilo zůstat ve třetině Flyers.

57:47

Ten okamžik přichází právě nyní, branka Rangers prázdná, domácí to zkouší v šesti.

57:35

Henrik Lundqvist (NY Rangers) stále v brance, ale okamžik, kdy zasprintuje na střídačku, se blíží.

57:15

Travis Sanheim (Philadelphia) zachytil puk, po nepřesné rozehrávce soupeře.

56:35

Čas se ale domácím povážlivě krátí, Letci rozehrávají.

56:05

Na druhé straně pohotová střela van Riemsdyka, kterou bránící Fast srazil do rohu.

55:45

Mika Zibanejad (NY Rangers) to opět bere na sebe, z mezikruží netrefuje branku.

3:5

Branky a nahrávky: 33. Zibanejad (Panarin, DeAngelo), 46. Bučněvič (DeAngelo, Zibanejad), 53. Zibanejad (Panarin, B. Howden) – 2. Niskanen (Aube-Kubel, Sanheim), 12. Couturier (Voráček, Konecny), 18. M. Raffl (D. Grant), 22. D. Grant (Pitlick, Sanheim), 36. Konecny (Voráček, Provorov)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Br. Smith, Trouba, M. Staal (A), DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Di Giuseppe, Zibanejad (C), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast (A) – B. Howden, Chytil, Kakko – Lemieux, McKegg, J. Gauthier.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Laughton, K. Hayes (A), Konecny – Giroux (C), Couturier (A), Voráček – J. van Riemsdyk, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Knorr, Nagy

Diváci: 18 006

00:23 NYR 2 R. Lindgren, hákování
01:52 PHI 0:1 Niskanen (Aube-Kubel, Sanheim)
05:36 PHI 2 Laughton, hákování
10:46 NYR 2 R. Strome, hákování
11:19 PHI 0:2 Couturier (Voráček, Konecny)
16:16 PHI 2 K. Hayes, podrážení
17:53 PHI 0:3 M. Raffl (D. Grant)
21:23 PHI 0:4 D. Grant (Pitlick, Sanheim)
28:39 NYR 2+10 Lemieux, nesportovní chování+nesportovní chování, odpyká Bučněvič
32:17 PHI 2 N. Thompson, vysoká hůl
32:34 NYR 1:4 Zibanejad (Panarin, DeAngelo)
33:20 PHI 2 Sanheim, podrážení
35:29 NYR 2 R. Strome, sekání
35:34 PHI 1:5 Konecny (Voráček, Provorov)
37:13 NYR 2 B. Howden, podrážení
45:21 PHI 2 Niskanen, nedovolené bránění
45:33 NYR 2:5 Bučněvič (DeAngelo, Zibanejad)