Mountfield HK – HC Litvínov

3:2

po s.n. (1:0) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

20.02.2020, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 17. kolo • Daniel Krátký

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK. O rozhodnutí se postaral MATYÁŠ BUDINA, který jako jediný překonal soupeřova brankáře, a Lvi tak berou dva body!

64:37

V obrovské šanci trefuje Havlíček tyč! Následně se však bude vylučovat, protože Daniel Dej fauloval protihráče, provinil se držením.

62:45

Novotný s Pajerem získali kotouč, první jmenovaný jej chtěl předložit Pajerovi, ale to se nepovedlo. Zblokovanou přihrávku ještě ze vzduch baseballově zkoušel Pajer zakončit, ale to se nepovedlo.

61:12

Hradecký kapitán Havlíček v přečíslení dvou na jednoho zvolil střelu. Z levé strany však minul Čermákovu klec.

60:40

Na druhé straně to z dobré pozice zkoušel Jakub Kuchař, ale těsně minul.

55:30

Aktivní David Brožek nejprve z pravé strany vyprášil betony Davida Čermáka. Následně si sjel před branku, kde neskutečně šikovně tečoval nahození svého spoluhráče a litvínovský brankář měl hodně velkou kliku, že ho puk trefil. Jinak by to byl jistý gól.

53:15

Oba týmy již jsou v plném počtu a Jakub Kuchař se hnal sám na branku Žalčíka. Litvínovský bek chtěl hradeckého brankáře vymíchat, to se mu však nepovedlo!

51:30

Litvínov právě vstřelil branku!
Opět začínáme od začátku, protože se trefil litvínovský LUKÁŠ HOCELÍK, jenž po skrumáži na brankovišti dorazil střelu svého spoluhráče Jakuba Kuchaře – 2:2. Asistence: Jakub Kuchař, Jan Vopat.

50:44

Lukáš Pajer inkasoval tvrdou ránu od Jakuba Kadára, který je následně vyloučen za napadení. Faul litvínovského hráče šel ještě trochu potrestat Matěj Beneš, ale nic vážného se nestalo. Bude se hrát čtyři na čtyři.

50:03

David Brožek je vyloučen na dvě minuty za zákrok, který hraničil s pozdním dohráním. Nakonec je jeho prohřešek označen jako nedovolené bránění. Po jeho srážce ještě vznikla menší mela, ale nikdo další se vylučovat nebude.

49:23

Jan Vopat si vybruslil do dobré pozice, jenže ze střeleckého slotu nechal vyniknout pouze lapačku Maria Žalčíka. Výborný zákrok hradeckého brankáře!

44:28

Hradec právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé, za minutu jdou domácí opět do vedení. DAVID BROŽEK se krásně uvolnil a poslal kotouč neméně pěknou střelou do horní části branky. Čermák neměl nárok a Hradec si bere zpět ztracený náskok. Asistence: Otakar Beran.

43:01

Chemici srovnávají! Skrumáže u mantinelu využili Adámek se Skuhrovcem, kteří předložili kotouč do ideální pozice JANU VOPATOVI a ten neměl problém srovnat. Začínáme od začátku. Asistence: Martin Adámek, David Skuhrovec.

37:27

Na druhé straně se i hosté mohli dočkat srovnání, jenže jeden z Litvínovských netrefil pěknou přihrávku v dobré pozici.

34:23

Hodně se přitvrdilo, byli jsme svědky několika ostrých soubojů. Přehnal to však Matěj Hora, který je vyloučen za napadení.

27:52

Jeden z nejmladších na ledě Jan Šprynar teď málem vyrovnal, když střílel z dobré pozice. Jenže Mario Žalčík si poradil.

25:12

Ta však trvala pouze čtrnáct sekund, protože následně fauloval Matěj Pinkas, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

24:58

Po střele od modré čáry, se kterou si Čermák poradil, vznikla menší šarvátka. Po ní je vyloučen hostující Kadár a domácí si zahrají přesilovku pět na tři.

24:25

Velké šance domácích! Z pravé strany dostal do ideální pozice kotouč Šimon Táborský, ale Čermák si poradil. Následně to ještě z otočky zkoušel Giesl, jenž minul branku.

23:28

Jan Vopat po vhazování podrazil protihráče, a tak si odsedí dvě minuty.

19:47

Budina to z pravé strany zkoušel na branku, hostující Čermák si však poradil a jeho pokus vychytal. Následně se píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

18:37

Otakar Beran vyrazil na výlet do útočného pásma, u pravého mantinelu jej však podrazil hostující Adam Werner, ten si nyní za svůj prohřešek odsedí dvě minuty.

11:09

Riskantní rozehrávku Skuhrovce málem vystihli domácí. Jenže se tak nestalo. V následném přechodu do útočného pásma fauloval domácí Jakub Jerman, který si odsedí dvě minuty za držení.

10:24

Domácí jdou do vedení! Do skvělé pozice ve střeleckém slotu si najel MICHAL BENEŠ a střelou na lapačku překonal brankáře Davida Čermáka. Ten si sice na jeho střelu sáhl, ale to mu nestačilo – 1:0. Asistence: Lukáš Pajer a Adam Jirků.

07:16

První vyloučení dnešního zápasu je tu. Otakar Beran dostává dvě minuty za hákování.

06:47

Budina ujel do samostatného úniku, svojí šanci však neproměnil. Čermák výborně zasáhl pravým betonem!

04:50

Budina vystihl rozehrávku hostů a z levé strany se řítil sám na branku! Orazítkoval však pouze břevno Čermákovy svatyně.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Michal Beneš (Pajer, Jirků), 45. Brožek (O. Beran), rozh. náj. Budina – 44. Vopat (Adámek, Skuhrovec), 52. Hocelík (Kuchař, Vopat)