1:3

konec (1:2)

19.02.2020, 11:00 • M.C.Skłodowskej 1, Bratislava • Karel Jedlička

Tipsport: 5.08 5.0 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po Podbrezové porážejí brněnští fotbalisté v zimní přípravě dalšího slovenského soupeře, když na umělé trávě bratislavské Petržalky zvítězili góly Sedláka, Hladíka a Macha po pěkných kombinacích 3:1. Za domácí korigoval gólem do šatny po rohovém kopu Nemec. (12:49:34)

90+1

90

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

88

Petržalka ještě v závěru provádí jednu změnu: odchází Maník, pár minut si zahraje Krisztín.

87

Poprvé po změně stran se Petržalka dostala do zakončení, Gašparovič mířil z dobré pozice nepřesně.

85

Střídání v týmu FC Petržalka: ze hřiště odchází Kubík, přichází Žiga.

82

Po spolupráci se Šumberou střílel Miroslav Kroutil nad břevno.

81

Střídání v týmu FC Petržalka: odstupuje Nagy, na hřišti se objevuje brněnský odchovanec Marek Zúbek.

79

Po rychlé akci a nebezpečném centru Šumbery scházel Kroutilovi v pokutovém území k míči jeden krok.

77

Střídání v týmu FC Petržalka: ze hřiště odchází Kozlovský, přichází Horník.

74

Blíží se závěr zápasu, Brno s dalšími třemi hráči rezervy na hřišti kontroluje jeho průběh a domácí prakticky do ničeho nepouští.

68

Střídání v týmu FC Petržalka: ze hřiště odchází Bobček, přichází Lupták.

61

Miloslav Machálek mění v sestavě Zbrojovky čtyři hráče: ze hřiště odcházejí Vintr, Hladík, Štepanovský a Pachlopník, nastupují Slunský, Kroutil, Chyla a Ševčík.

56

Pumelici Marka Vintra s obtížemi vyráží Libor Hrdlička.

48

Brno právě vstřelilo branku!
Střelou po zemi k tyči se po Vintrově přiťuknutí prosazuje zkoušený hráč z béčka MAREK MACH a vylepšuje si tak své dnešní "kanadské bodování" na 1+1. Hrdlička si na prudký míč stačil pouze sáhnout.

46

O přestávce vystřídala Zbrojovka Brno: místo Jiřího Flodera si do brány na druhý poločas stoupl Martin Šustr.
U domácích odstupuje Juraj Piroska, jehož střídá Gašparovič.

46

45+1

45+1

Petržalka právě vstřelila branku!
Prakticky v poslední vteřině prvního poločasu ze série rohových kopů snižuje ze skrumáže JAKUB NEMEC, zatímco hostující Mach ležel po neodpískaném úderu do obličeje na umělé trávě.