konec (2:2, 1:0, 0:2)

19.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Eden • 22. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.1 4.3 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:25:35)
Domácí se už k zakončení nedostali, Piráti totiž v závěrečných sekundách zabarikádovali puk v útočném rohu a těsnou výhru 4:3 nakonec ubránili. Rozhodli o ní ve třetí třetině, když se v 55. minutě v pětiminutové přesilovce trefil exslávista Martin Šagát.

59:46

Ryzák pálil z mezikruží, ale netrefil.

59:30

Sešívaní hrají v šesti, zatím se ale nedokáží dostat ke střele.

59:07

Sešívaní vyrážejí do útoku, odvolají brankáře?

58:49

... a momentálně zdržuje hru v útočném rohu Rudovský.

58:30

Slávisté by se potřebovali dostat ke kotouči, Piráti ale brání skvěle...

58:10

Stloukal ujížděl sám na Michaljova, ale branku přestřelil! Jen aby to Chomutov nemrzelo.

57:08

Dnešní utkání sleduje 640 diváků.

56:57

A teď se slávistický obránce s 89 na zádech rozhodl vydat po vlastní ose a vystřelit, Pavlát si ale dobře vyjel a jeho střelu zlikvidoval.

56:34

Ryzák nahazoval puk na levé křídlo na některého ze svých spoluhráčů, puk ale přelétl mimo.

55:41

54:55

Kuťák už ujížděl do přečíslení, ale na poslední chvíli byl odstaven od puku chomutovským obráncem. Podle domácích fanoušků nedovoleným způsobem, rozhodčí však zůstává v klidu.

54:41

Další důležitý zákrok Michaljova přeruší hru, následovat bude komerční přestávka. Připomeňme, že Pirátům stále zbývá z početní výhody odehrát 58 sekund.

54:25

54:25 Martin ŠAGÁT - 3:4

54:25

Piráti právě vstřelili branku!
74 sekund před koncem početní výhody se Chomutov prosazuje a pět minut před koncem třetí třetiny se dostává znovu do vedení. Chloubovu střelu si po zákroku Michaljova našel exslávista MARTIN ŠAGÁT a dorazil ho do odkryté branky. Asistence: Roman Chlouba a Filip Suchý.

54:00

Do konce chomutovské přesilovky už zbývají méně než dvě minuty.

53:38

Chlouba poslal puk z levého křídla nad branku a slávisté se znovu osvobozují.

3:4

Branky a nahrávky: 18. J. Doležal (Bílek), 20. Hejda (Šmerha, Kuťák), 25. Ryzák (Bílek) – 1. Pitule (Hlava, Schaus), 4. Suchý (Šagát, Chlouba), 47. Chlouba (Suchý), 55. Šagát (Chlouba, Suchý)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Hejda, J. Novák, P. Hořava, Veber, Ryzák, Barák, T. Duda – J. Doležal, Vrdlovec, Bílek – M. Ondráček, Kuťák, Šmerha – Vlček, Kubík, Všetečka – Kubica, Kohút, Šteiner.

Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Schaus, R. Havel, Seemann, Žovinec, Štochl, Lang – Stloukal, Pitule, Hlava – Suchý, Chlouba, Rudovský – Llewellyn, Kverka, Tomica – Chrpa, Šagát, Matyáš Svoboda – J. Svoboda.

Rozhodčí: Sýkora, Hucl – Kotlík, Sedláček

Diváci: 640

00:18 CHM 0:1 Pitule (Hlava, Schaus)
02:25 SLA 2 Kohút, podrážení
03:59 CHM 0:2 Suchý (Šagát, Chlouba)
06:27 CHM 2 Suchý, podrážení
08:55 SLA 2+10 Kohút, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Šmerha
14:55 CHM 2 Hlava, krosček
17:46 SLA 1:2 J. Doležal (Bílek)
19:14 SLA 2:2 Hejda (Šmerha, Kuťák)
24:02 SLA 3:2 Ryzák (Bílek)
26:26 SLA 2 Barák, faul kolenem
32:24 CHM 2 Štochl, podrážení
33:36 CHM 2 Schaus, podrážení
38:57 CHM 2 Chrpa, podrážení