Litvínov – Třinec 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Pospíšil (Kudla), 18. Mahbod (Baránek), 22. Baránek (Kudla, Gerhát), 37. V. Hübl (Pospíšil), 54. Kudla (Trávníček) – 31. Dravecký (Adamský, Zahradníček), 33. Hrňa (Marcinko, Chmielewski)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 44. Třetina (Kadlec, Kliment), 59. Voříšek (Kulhánek, Třetina) – 12. Heinrich (Pleva), 47. Wasserbauer (Pleva), 62. Prokš (Spálovský, Jícha)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Bazala (Podlaha, Hovsepyan) – 27. Janás (Charvát), 35. Charvát, 41. Charvát (Hložánek), 49. Hložánek (Polák, Janás), 52. Luža (Jurča)
Šumperk – Opava 12:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Vachutka (Milfait, Drtil), 8. Horký (Urban, Sedlák), 12. Jaroš (Vachutka), 17. Gewiese (Vachutka), 20. Vachutka (Jaroš, Kabelka), 28. Kofroň (Vachutka, Spratek), 30. Milfait (Sedlák), 30. Gewiese (Spratek), 35. Krejčiřík (Antonov), 45. Spratek (Gewiese, Kabelka), 53. Gewiese (Kofroň, Kabelka), 60. Spratek (Hroch, Gewiese) – 21. Hendrych (Rousek), 39. Ficek (Herman, Hendrych)
Nový Jičín – Kopřivnice 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Macuh (TS) – 20. F. (T., Štěpánek), 30. Gebauer (Suchý, Mach), 33. Sluštík, 48. Štěpánek (Gebauer, Mach), 54. Fojtík (Sluštík)
Philadelphia – Columbus 5:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. K. Hayes (Farabee, Konecny), 5. Couturier (Giroux), 33. P. Myers (Sanheim, Aube-Kubel), 44. Konecny, 51. Voráček (Konecny, Giroux) – 38. Bjorkstrand (Bemström, Werenski)
Pittsburgh – Toronto 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Rust (Crosby, Letang), 18. Angello (Lafferty, M. Pettersson), 23. Zucker (Crosby, Rust), 28. Crosby (Hörnqvist, McCann), 33. Blueger (Rust, Crosby) – 37. Matthews (W. Nylander, Muzzin), 39. Clifford (Spezza, Marinčin)
Ottawa – Buffalo 7:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Naměstnikov (Pageau, Reilly), 16. Anisimov (N. Paul, Sabourin), 16. Batherson (White, Ennis), 18. Anisimov (Ennis, Reilly), 29. Pageau (B. Tkachuk, Duclair), 53. Pageau (B. Tkachuk, Batherson), 60. Duclair (Pageau) – 3. Montour, 11. Montour (Ristolainen, Olofsson), 23. Okposo (Jo. Larsson, Montour), 34. Olofsson (Dahlin, Eichel)
Detroit – Montreal 4:3
01:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Fabbri (Mantha, D. Larkin), 46. Athanasiou (Biega, Filppula), 51. Green (Mantha, D. Larkin), 55. Athanasiou (Bertuzzi) – 6. N. Thompson (Cousins, Byron), 17. Petry (Suzuki, Weal), 33. Suzuki (Weal, Tatar)
St. Louis – New Jersey 3:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Barbašev (Gunnarsson), 46. Barbašev (Blais, Sundqvist), 55. Schwartz (B. Schenn, R. O'Reilly)
Nashville – Carolina 1:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Johansen (Tinordi, Mikael Granlund) – 4. J. Staal (Williams, Foegele), 24. Svečnikov (Williams), 29. Niederreiter (Nečas, Haula), 45. Aho (T. van Riemsdyk)
Winnipeg – Los Angeles 6:3
02:10, konec
Branky a nahrávky: 34. Harkins (Laine, Roslovic), 38. Appleton (Roslovic), 39. Wheeler (Scheifele, Ehlers), 46. Ehlers (Scheifele, Wheeler), 58. Laine (Connor, Copp), 59. Wheeler (Pionk, Ehlers) – 1. D. Brown (J. Ryan, Kopitar), 42. Frk (J. Carter, A. Kempe), 56. D. Brown (Roy, Kopitar)
Čeljabinsk – Vladivostok 5:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Fatějev (Tridčikov, Šarov), 16. Osnovin (Borodkin), 30. Kosov (Glinkin, Menšikov), 48. Kosov (Glinkin), 59. Bailen (Isajev)
Čerepovec – Dynamo Moskva 3:2
17:30, po s.n. (4:3)
Branky a nahrávky: 20. Kudako, 49. Petunin (Kodola, Kinrade), rozh. náj. Kodola – 5. Brjukvin (Jefremov, Jerjomenko), 33. Jefremov
Nová Paka – Bílina 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Půlpán (Müller, Hnik), 44. Hnik (Malík, Hric), 47. Půlpán (Hidveghy, Abraham) – 15. Mašek (Tyurin, Běhula), 16. Mašek (Tyurin, Běhula), 27. Šmejc (Kobes, Urban), 29. Mašek (Tyurin), 30. Běhula (Mašek, Tyurin), 51. Kobes (Urban, Šmejc), 60. Pavlíček (Mašek, Tyurin)
Mostečtí Lvi – Vrchlabí 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Smolka (Bakrlík, Urbánek), 27. Bečvář (Kuběna), 44. Bečvář (Kuběna, Urbánek) – 17. Chalupa (Niko), 47. Hozák (Kastner)
Jablonec n/N – Děčín 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Nevyhoštěný (Pavlů, Kačírek), 49. Bouřil (Jursa, Kotyza), 51. Kotyza (Pilař, Pavlů) – 4. Tůma (Faigl), 23. Smola (Ineman, Fojt), 41. Volráb (Zicho), 60. Fojt (Smola), 60. Zajan
Trutnov – Řisuty 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Krsek (Vácha), 15. Tatar (Poul, Junek), 36. Planý (Fedulov, Starý) – 14. Patyk (Petráš), 42. F. Novák (Patyk, Petráš), 45. Petráš (Patyk, Potechin), 55. Formánek (Petráš, Patyk)
Písek – Kolín 2:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Dilisi (Arnošt, Novotný), 46. Arnošt (Petřík, Novotný) – 1. Šafránek (Jankovský, Stehlík), 16. Jankovský (Šafránek, Malý), 29. Malý (Šafránek), 44. Šafránek (Malý, Jankovský), 48. Procházka (Stehlík, Jelínek)
Martin – Skalica 5:2
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Nauš (Dírer, Korím), 6. Cíger (Poliaček, Matejka), 31. Paulíny (Tabaček, Bernát), 49. Poliaček (Burzík, Žiak), 52. Tabaček (Poliaček, Murček) – 12. Šmída (Škápik, Štumpf), 25. Šmída (Škápik, Štumpf)
Levice – Trnava 5:4
18:00, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. G. Olejník (Klenko, A. Sloboda), 20. Kohút (Tužinský), 23. Špankovič (Tužinský, Themár), 43. Šturdík (Tábi), 61. Tábi – 7. Dávid Baránek (Daniel Baránek, Jakab), 9. Lukačovič (Kamenický), 10. Schmidt, 45. Kamenický (Burian, Lukačovič)
Pov. Bystrica – Žilina 0:5
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Macek (M. Leško, Coma), 14. Surán (Dubeň, Markovič), 16. Gálik (Patlevič, Valášek), 32. S. Rehák (Valášek), 35. M. Minárik (Húževka, Markovič)
Bratislava Capitals – Topoľčany 2:3
18:30, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 36. Sloboda (Slovák, Buc), 43. Šalka (Smolka, Juriga) – 6. Pätoprstý (Miklík, Novák), 11. Hřebíček (Mihalík, Koyš), 63. Novák
HC MUNI – Black Dogs Budweis 5:1
20:00, konec (18)
Branky a nahrávky: 25. Florek (Biolek, Kučera), 39. Grman (Grygera), 41. Račičký (Hasoň, Florek), 55. Gonos, 60. Kučera (Biolek, Říčka) – 34. Kříž (Vochozka)
UK Kings Prague – BO Ostrava 4:0
20:30, konec (18)
Branky a nahrávky: 9. Havelka (Gremlica), 22. Havelka (Čmejla), 25. Kaleta, 45. Čmejla (Havelka)
N. Město n. M. – Nový Bydžov 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Borovec (Lelka), 51. Reichmann (Mlateček) – 10. Chára (Kubišta, Kulhánek), 20. Eis (Nedbal, Kubišta), 20. Jebavý, 29. Štěpán (Divíšek, Jebavý), 40. Štěpán (Hladík, Šuvara), 53. Pilný, 56. Jebavý
Opočno – Hronov 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Komárek (Rail), 45. Burdych (Veselý) – 13. Škoda (Hylena), 14. Štelzig, 44. Škoda (Hašek)
Náchod – Trutnov 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Řezníček (Havrda, Chaloupka), 26. Oppelt (Škoda, Vondřejc), 37. Škoda (Plíhal), 58. Vanát (Řezníček), 60. Rojšl (Macháň) – 14. Chytráček (Smékal, Klust), 48. Chytráček (Kozák)
Třebechovice p. O. – Jaroměř 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Drašnar (Drašnar, Šeda), 11. Jušta (Šeda, Drašnar), 14. Matouš (Zahradník, Kostka), 28. Šeda (Drašnar), 29. Jušta (Bartoň), 30. Šeda (Menyhárt, Drašnar), 51. Wolf, 54. Beránek (Jušta, Filip), 55. Drašnar (Šeda) – 24. Hamáček (Světlík, Mišinec), 53. Karel (Kotrč)
Kadaň – Louny 5:6
18:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 6. Limberg (Stoklásek, Toman), 17. Tenkač (Psar, Tichý), 19. Krpenský, 39. Tenkač (Hrdlička, Krpenský), 60. Krpenský (Nguyen, Krstev) – 4. Kousek (Hloucha, Dalecký), 13. Kousek (Salač), 14. Salač (Prokeš, Vavrica), 18. Dittrich (Szakal, Hloucha), 33. Prokeš, 60. Kousek (TS)
Roudnice – Klášterec nO 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Kuchař (Pokorný, Kalla), 28. Barcal (Lauko), 51. Pokorný (Kuchař), 52. Kuchař (Pokorný, Čichovský), 55. Pokorný (Kuchař) – 48. Bárta (Vlk, Procházka), 53. Nerad (Koblitz, Blažek)
Uh.Brod – HC Boskovice 9:2
16:50, konec
Branky a nahrávky: 7. Kužílek (Macharáček), 15. Juračka (Macík), 23. Martinec (Liss), 26. Martinec (Uhříček), 29. Kužílek, 29. Martinec (Vítek), 35. Bouček (Uhříček), 35. Martinec (Vítek), 46. Zalubil (Fuga) – 42. Pospíšil (Vodák, Ošlejšek), 47. Pospíšil
Jaroměř – Litomyšl 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Rind (Křeček), 11. Sýkora (Křeček), 12. Štohanzl (Hájek), 31. Dušek (Mach), 47. Štohanzl (Hájek), 58. Glos (Sýkora) – 2. Zezula (Lipavský, Flídr), 38. Adámek (TS)
Klášterec nO – Louny 9:7
18:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Vrhelová, 4. Dautovský (Mihálik), 16. Gruntová (Barantál), 30. Ševčík (Pešek), 40. Dautovský, 41. Barantál (Mihálik, Kokman), 41. Gruntová (Veverková), 45. Dautovský (Karhan), 54. Kroupar (Kokman) – 2. Kladivo (Vimr), 37. Kopelent (Pokorný), 43. Velhartický (Vimr), 50. Velhartický (Kašpar, Vimr), 53. Kašpar, 53. Pokorný, 57. Velhartický (Benešovský)
Letňany – Slavia 1:9
16:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Horáček (Helus), 55. Horáček (Helus) – 4. Skalský (Nemes), 4. Skalský (Nemes), 12. Hřídel (Tomas, Kubánek), 12. Hřídel (Tomas, Kubánek), 21. Skalský (Nemes, Vosmík), 21. Skalský (Nemes, Vosmík), 34. Tomas (Kříženecký), 34. Tomas (Kříženecký), 41. Nemes (Kubánek), 41. Nemes (Kubánek), 42. Sudenko (Tichý, Routa), 42. Sudenko (Tichý, Routa), 55. Chludil (Tomas), 55. Chludil (Tomas), 56. Kubánek (Vosmík), 56. Kubánek (Vosmík), 56. Skalský (Vosmík), 56. Skalský (Vosmík)
Sparta – Plzeň 1929 B 4:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Křišťan (Stepanchuk, Vašíček), 4. Křišťan (Stepanchuk, Vašíček), 31. Křišťan (Stepanchuk), 31. Křišťan (Stepanchuk), 53. Stepanchuk (Vašíček), 53. Stepanchuk (Vašíček), 53. Žmola (Odehnal), 53. Žmola (Odehnal) – 16. Havlíček (Kačírek), 16. Havlíček (Kačírek), 30. Hořejší (TS), 30. Hořejší (TS), 42. Uhlík (Melich), 42. Uhlík (Melich), 54. Křemen (Uhlík, Buzek), 54. Křemen (Uhlík, Buzek)
Studénka – Metropolia Silesia 6:6
16:45, konec
Branky a nahrávky: 17. Žaloudek (Binar), 19. Binar (Foldyna), 22. Binar (Rusek), 26. Žaloudek (Foldyna), 59. Binar (Rusek), 60. Foldyna (TS) – 6. Langner, 17. Langner (Drabik), 25. Majchrzak (Stolarski), 31. Majchrzak, 33. Stolarski, 34. Drabik (Milewski)
Kolín B – Mladá Boleslav 2:5
16:45, konec
Branky a nahrávky: 53. Franc (Vyvial), 53. Franc (Vyvial), 53. Franc (Vyvial), 57. Štěpánek (Franc, Vyvial), 57. Štěpánek (Franc, Vyvial), 57. Štěpánek (Franc, Vyvial) – 2. Šimek (Kraus), 2. Šimek (Kraus), 2. Šimek (Kraus), 21. Zbudil, 21. Zbudil, 21. Zbudil, 31. Havránek (Zumr), 31. Havránek (Zumr), 31. Havránek (Zumr), 56. Zbudil, 56. Zbudil, 56. Zbudil, 56. Jirka, 56. Jirka, 56. Jirka
Olomouc – Orlová 12:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Šulgan (Pastrnek, Pekař), 9. Nemerád (Pippal), 11. Dostál, 13. Polcr, 27. Šulgan, 47. Pastrnek (Šulgan), 49. Fehér (Pippal), 51. Šulgan (Pekař, Zimovčák), 54. Pekař (Fehér, Kasal), 56. Šulgan (Pekař, Zatloukal), 59. Pastrnek (Dostál), 60. Kasal (Fehér, Pippal) – 22. Vaštyl, 49. Smieško, 56. Vild (Smieško)
Opava – SK Karviná 7:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 3. Tesař (Trupar), 11. Juroš, 22. Vincker (Minarčík), 34. Minarčík (Vincker), 35. Němec (Berkus), 35. Lebeda (Juroš), 42. Václavek – 12. Dvořáček (TS), 14. Volf (TS), 18. Volf (Helis), 55. Volf (TS)
Chrudim – Moravská Třebová 6:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Peřina, 24. Vašák (Velinský), 25. Novotný, 30. Chrbolka (Roušar), 32. Velinský, 39. Dlouhý (Velinský, Peřina) – 1. Holub (Sekáč), 13. Dirbák (Zecha), 33. Dirbák (Schober), 54. Holub (Troják)
Val. Meziříčí – Vsetín 4:7
17:30, konec
Branky a nahrávky: 34. Veselá (Zádrapa), 35. Hub, 44. Klein (Veselá), 59. Janík (Hub) – 9. Šedlbauer (Maliňák), 12. Bláha (Černý), 18. Krupa, 19. Maliňák (Bláha), 19. Krupa (Černý), 24. Koňařík (Drozd, Krupa), 35. Nedzynski (Spitzer)