19.02.2020, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.07 4.3 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (03:49:06)
Dominik Simon (PIT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:13
Martin Marinčin (TOR) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:23
Tři hvězdy utkání
1. Sidney Crosby (PIT) 1+3
2. Bryan Rust (PIT) 1+2
3. Anthony Angello (PIT) 1+0
Pittsburgh uspěl na svém ledě v souboji s Torontem, které porazil 5:2, a posunul se díky tomu do čela Metropolitní divize před Washington. Domácí opanovali první polovinu zápasu a dostali se do vedení 5:0. Totální debakl hosté odvrátili nakonec dvěma brankami ve druhé třetině, ale na výraznější zdramatizování zápasu se nezmohli.

59:04

Ani další pokus o brejk nevyšel, další zakázané uvolnění hostů.

58:41

Zakázané uvolnění Toronta po nepřesné rozehrávce skrz střední pásmo.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:05

Navíc Penguins ve třetí třetině dobře brání své pásmo. Důležité také je, že se vyhýbají vyloučením.

56:40

Utkání se blíží ke svému závěru. Toronto už nemá moc času na to, aby s výsledkem něco udělalo. Ani případný jeden gól jim už příliš šancí na zvrat nedá.

55:50

Pittsburgh vyhodil na zakázané uvolnění.

55:08

Timashov z dobré pozice před brankovištěm minul klec Pittsburghu.

54:37

Marinčin stříel zpoza pravého kruhu. Jarry kotouč chytá a přerušuje hru. Komerční přestávka.

53:45

Toronto se snaží vytvořit na soupeře tlak. Dvě střely v krátkém sledu byly zblokovány obranou domácích.

52:49

Hornqvistovo prudké nahození ze středního pásma, Andersen puk rychle rozehrál.

51:53

Komerční přestávka.

51:53

Toronto se dostalo do postavení mimo hru. Hostům se velmi rychle krátí čas na to, aby zápas mohli zkusit ještě zdramatizovat.

51:04

Zakázané uvolnění Pittsburghu.

5:2

Branky a nahrávky: 12. Rust (Crosby, Letang), 18. Angello (Lafferty, M. Pettersson), 23. Zucker (Crosby, Rust), 28. Crosby (Hörnqvist, McCann), 33. Blueger (Rust, Crosby) – 37. Matthews (W. Nylander, Muzzin), 39. Clifford (Spezza, Marinčin)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, J. Schultz, Riikola, Ruhwedel – Zucker, Crosby, Simon – McCann, Rust, Kahun – Hörnqvist, Blueger, B. Tanev – Angello, Agozzino, Lafferty.

Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Muzzin, Holl, Sandin, Barrie, Marinčin, Dermott – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – Engvall, F. Gauthier, Kapanen – Clifford, Spezza, Timashov.

02:19 PIT 2 Lafferty, podrážení
11:27 TOR 2 Timashov, sekání
11:41 PIT 1:0 Rust (Crosby, Letang)
17:03 PIT 2:0 Angello (Lafferty, M. Pettersson)
21:18 TOR 2 Kerfoot, sekání
22:52 PIT 3:0 Zucker (Crosby, Rust)