1:2

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

13.02.2020, 15:00 • WERK ARENA • 15. kolo • Martina Sikorová

58:08

Litvínov má skvělou šanci na rozhodnutí zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění si totiž vykoledoval domácí brankář Halouzka. Trest pro třineckého brankáře odpyká Pánek.

42:54

Vervu čeká třicet sekund ve třech. Za držení je vyloučen hostující Kočárek.

41:24

Hora se vrátil z trestné lavice na led, ve hře však strávil pouhou sekundu a míří zpátky. Dle rozhodčího se totiž opět provinil nedovoleným bráněním.

39:23

Ne však na dlouho. Hora se ve středním pásmu provinil nedovoleným bráněním a odměnou mu jsou dvě minuty.

36:41

Vyhlídal se prezentoval faulem kolenem a čekají jej dvě minuty na lavici hanby.

34:09

Po boji za třineckou brankou se faulem provinil Wawrzkiewicz, který fasuje dvě minuty a osobní desetiminutový trest za vražení na hrazení. Menší z trest odpyká Pánek.

27:06

Podruhé v dnešním zápase míří na trestnou lavici Wawrzkiewicz, který se provinil hákováním. Litvínov čeká další zkrácená výhoda.

26:08

Za pozdní dohrání si menší trest vykoledoval Adámek a za hrubost bude pykat domácí Jánoš. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

13:11

Ani Oceláři si ale nepohlídali střídání a také jejich početní výhoda končí předčasně. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Janoš.

11:52

Hra je přerušena a na trestnou lavici odjíždí Dej, který si u rozhodčího vykoledoval dvě minuty za pozdní dohrání.

04:37

V tuto chvíli je přesilová hra Vervy u konce. Hostů totiž bylo na ledě příliš mnoho a trest pro hráčskou lavici míří odpykat Kočárek

03:27

Po špatné rozehrávce se Oceláři dostali v obranném pásmu do potíží a nakonec si museli pomoci faulem. Dvě minuty za hákování si odpyká Wawrzkiewicz.

1:2

Branky a nahrávky: 52. Przybyla (Petrovský, P. Buják) – 26. Iljuk, 62. Dej

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Mošnička, Andrle, Ročák, Žabka, P. Buják – Šutý, Pánek, Petrovský (C), Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Volas, Hlávka, Procházka

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Vyhlídal, Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Hora, Martínek – Špaček, Postl, Beran, Bár, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker (C), Šprynar, Dej

27:06 TRI 2 Wawrzkiewicz, hákování
34:09 TRI 2+10 Wawrzkiewicz, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Pánek
36:41 LIM 2 Vyhlídal, faul kolenem
39:23 LIM 2 Hora, nedovolené bránění
41:24 LIM 2 Hora, nedovolené bránění
42:54 LIM 2 Kočárek, držení
51:22 TRI 1:1 Przybyla (Petrovský, P. Buják)
58:08 TRI 2 Halouzka, nedovolené bránění, odpyká Pánek