13.02.2020, 15:00 • WERK ARENA • 15. kolo • Martina Sikorová

Konec zápasu. (17:16:38)

61:46

Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté se radují minimálně z velmi sporného gólu a tím i celkového vítězství v zápase. Přestože si hlavní rozhodčí Denis Čahoj nebyl jistý tím, zda puk přešel za brankovou čáru a vypadalo to, že střelu Deje zastavila horní tyč, rozhodl se nakonec Litvínovu rozhodující gól přisoudit. Autorem "trefy" je Daniel Dej. Bez asistence.

61:04

Petrovský se blýskl individuální akcí a dostal se až k zakončení, to ale nemělo potřebnou přesnost a razanci.

60:08

Pánek se vrací do hry, domácí jsou kompletní a do přerušení budeme hrát čtyři na čtyři.

60:01

Litvínov vstoupí do prodloužení v přesilové hře, z trestu Halouzky, respektive Pánka, už však zbývá pouze osm sekund.
Třinec se v poslední třetině dočkal vyrovnání po gólu Przybyly a jelikož další branka už v základní hrací době nepadla, čeká nás prodloužení.

Nastavený čas začne přibližně v 17:07.

60:00

59:59

Oddechový čas Vervě vůbec nepomohl. Hostující hráči se za více než minutu ani neusadili v útočném pásmu.

58:50

Przybyla s Petrovským dostali Litvínov z útočného pásma, do konce základní hrací doby zbývá 70 sekund.

58:08

Před startem početní výhody sahají litvínovští trenéři po oddechovém čase.

58:08

Litvínov má skvělou šanci na rozhodnutí zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění si totiž vykoledoval domácí brankář Halouzka. Trest pro třineckého brankáře odpyká Pánek.

55:48

Tomiczek vytlačil Martínka za modrou čáru a hosté musí vyklidit útočné pásmo.

54:19

Volas si na modré čáře počíhal na Wernera a tvrdým zákrokem poslal litvínovského hráče k ledu. Hra následně musela být přerušena, jelikož se Werner dlouho nezvedal, teď už ale míří na střídačku.

54:04

Od vyrovnání Ocelářů jsme na ledě mnoho šancí neviděli a hra se po většinu času jen stěhuje z jednoho pásma do druhého.

51:22

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se nakonec přece jen radují z vyrovnání. Servác Petrovský naservíroval puk před branku, odkud zakončoval PETR PRZYBYLA a jelikož se Čermák nepřesunul včas, svítí na světelné kostce skóre 1:1: Asistence: Servác Petrovský, Patrik Buják.

51:13

Žabka opět vyprášil jen lapačku Čermáka, protože však litvínovský brankář kotouč neudržel, mohou Oceláři pokračovat ve hře.

49:18

Pokus Vyhlídala z úhlu trefil jen hruď připraveného Halouzky, vhazovat se bude po levici třineckého brankáře.

48:59

Oceláři se před Čermákem důrazně tlačili za dorážkou, puk ale za čáru nedostali.

48:20

Verva drží útočné pásmo a na pozoru musí naopak být Halouzka.

47:11

Pokus Bujáka tečoval Petrovský jen do betonu Čermáka a radovat se následně nemohl ani střílející Jánoš.

46:31

Hlávka dostal puk před odkrytou část klec na Tomiczka, vyrovnáno ale není ani teď.

45:51

Špaček byl dobře bráněn Andrlem a Halouzku tak příliš neohrozil.

44:57

Prudká rána Žabky od modré opět končí u pozorného Čermáka, čeká nás další vhazování.

44:54

Na ledě už je také Kočárek, třinečtí hráči dobrou šanci na vyrovnání nevyužili.

44:35

Hosté se dokázali osvobodit a další útočnou akci bude Buják rozjíždět od vlastní branky.

44:08

Buják od modré branku ani netrefil a opět duní jen mantinel za ní.

43:30

Oceláře v zakončení trápí velká nepřesnost, což se ukázalo i teď, kdy jeden z domácích hráčů trefil pouze hruď Čermáka.

43:24

Hora se vrací zpátky do hry, hosté jsou ve čtyřech.

43:13

Po střele Žabky se puk ocitl u pravé tyče, kde však Przybyla s dorážkou neuspěl.

42:54

Domácí trenéři před startem dvojnásobné výhody sáhli k oddechovému času.

42:54

Vervu čeká třicet sekund ve třech. Za držení je vyloučen hostující Kočárek.

42:36

Jánoš pálil od modré čáry nepřesně a trefil jen mantinel za brankou.

41:24

Hora se vrátil z trestné lavice na led, ve hře však strávil pouhou sekundu a míří zpátky. Dle rozhodčího se totiž opět provinil nedovoleným bráněním.

41:10

Skvělou práci na modré čáře odvedl Ročák, který udržel puk před modrou čárou a Oceláři mohou pokračovat před Čermákem.

40:45

Domácí se drží v útočném pásmu, střela Petrovského však zamířila příliš vysoko.

40:01

Ve druhé třetině se jako jediný prosadil litvínovský Iljuk a poslal svůj tým do těsného vedení.

Další třetina začne přibližně v 16:34.

40:00

39:23

Ne však na dlouho. Hora se ve středním pásmu provinil nedovoleným bráněním a odměnou mu jsou dvě minuty.

38:41

Litvínov se ubránil také tentokrát a na ledě už má opět pět hráčů.

38:35

V závěru početní výhody se domácí pokusili obranu soupeře zcela vykombinovat, proti střele Procházky se ale nakonec Čermák přesunul včas.

38:21

Pokus od modré tečoval Tomiczek, kotouč však zvedl o pár centimetr výše než bylo v danou chvíli potřeba.

38:00

Domácí sice drží útočné pásmo, zatím se však nedostali ke střele.

37:10

Střela Petrovského z levého kruhu skončila v lapačce Čermáka, hra je přerušena.

36:41

Vyhlídal se prezentoval faulem kolenem a čekají jej dvě minuty na lavici hanby.

36:09

Pánek už odpykal menší z trestu Wawrzkiewicze, domácí jsou kompletní.

36:02

Podobný zákrok na litvínovské straně zůstává bez trestu ze strany rozhodčích, což se pochopitelně nelíbí střídačce domácího týmu.

35:22

Střelu Hocelíka vyrazil Halouzka koncem své hole, Litvínov nadále zůstává v útočném pásmu.

34:09

Po boji za třineckou brankou se faulem provinil Wawrzkiewicz, který fasuje dvě minuty a osobní desetiminutový trest za vražení na hrazení. Menší z trest odpyká Pánek.

33:37

Litvínovští si opět vytvořili zajímavou šanci na dorážku, ani jeden z hráčů v černožlutém dresu se ale nezorientoval dostatečně rychle.

32:26

Po zmatcích v třinecké rozehrávce mohl opět skórovat Litvínov, nepřesná přihrávka ale nadějnou šanci zhatila.

31:46

Rychlý třinecký protiútok zastavuje ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:59

Tomiczek si pohrál s hostující obranou a následně dostal puk před Čermáka, který se měl co ohánět, aby kotouč ukryl včas před dotírajícími soupeři.

30:25

Otřesnou rozehrávkou se prezentoval litvínovský Beran, který sice měl dost času, přesto ale napálil puk jen na zakázané uvolnění.

29:10

Z rychlého třineckého přečíslení mohlo být vyrovnáno, Procházka si ale na Čermáka nepřišel.

29:06

Litvínov toho v další zkrácené početní výhodě moc nepředvedl a Halouzka ani nemusel zasahovat.

28:08

Do hry se vrací Adámek s Jánošem, Litvínov bude pokračovat v početní výhodě pět na čtyři.

27:25

Krocker se natahoval po dorážce do odkryté části klece, rychlejší postřeh ale prokázal Buják, který včas dostal puk z nebezpečného prostoru.

27:06

Podruhé v dnešním zápase míří na trestnou lavici Wawrzkiewicz, který se provinil hákováním. Litvínov čeká další zkrácená výhoda.

26:08

Za pozdní dohrání si menší trest vykoledoval Adámek a za hrubost bude pykat domácí Jánoš. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

25:46

Skóre na světelné tabuli se poprvé mění a do vedení jde Litvínov. Střelou z úhlu se prezentoval ERIK ILJUK a kotouč z jeho hole skončil v domácí síti. Bez asistence.

25:42

Filip se vrhl mezi třinecké obránce, kotouč mu ale těsně za modrou čárou utekl od hole a Halouzka přerušuje hru.

25:07

Przybyla se mezi kruhy dostal ke střele z otočky, až k Čermákovi ale puk nedoputoval.

24:51

Puk se nachází před třineckou střídačkou, kde o něj hráči dlouho sváděli lítý boj.

23:57

Pokus Deje od levého mantinelu byl před třineckou brankou tečován, cestu do sítě si ale kotouč nenašel.

22:20

Po zakázaném uvolnění se hra přesunula do útočného pásma Třince, kde se ve výborné pozici ocitl Przybyla. Ten ale z prostoru mezi kruhy klec přestřelil.

21:27

Hra se nadále přesouvá z jedné strany hřiště na druhou, na první větší šanci ale pořád čekáme.

20:16

Přihrávka Krockera postrádala přesnost a puku se tak chopili domácí Oceláři, kteří se však zatím nemohou dostat ze svého obranného pásma.

20:01

Úvodní třetina je minulostí, po dvaceti minutách na první gól stále čekáme.

Další třetina začne přibližně v 15:43.

20:00

19:01

Rána Ročáka od modré donutila Čermáka k dalšímu zákroku, litvínovský gólman vykopl puk do bezpečí.

18:39

Přihrávku Przybyly do brankoviště se snažil za záda Čermáka usměrnit Petrovský, ovšem neúspěšně.

17:33

Krocker chtěl překvapit Halouzku po rychlém objetí branky, u levé tyče ale nenašel prostor, kudy poslat puk do sítě.

16:40

Przybyla si sjel mezi kruhy a odtud vyslal ostrou ránu, ani teď se ale skóre nemění.

16:19

Tomiczek pálil z hodně ostrého úhlu a trefil jen boční konstrukci.

16:01

Domácí vyslali na Čermáka několik střel zblízka, cestu za brankovou čáru si ale nenašla žádná z nich.

15:11

Janoš se vrací do hry, domácí jsou v plném počtu a okamžitě se stěhují do útočného pásma.

15:06

Z podobné pozice pálil také Adámek, i jeho pokus zvládl Halouzka vyrazit mimo tři tyče.

14:20

Střela Deje z pravé strany se stala kořistí lapačky Halouzky, hra je opět přerušena.

13:52

Dej už je zpátky na ledě, začíná zkrácená přesilovka Litvínova.

13:31

Střela Andrleho od modré čáry skončila v lapačce Čermáka, vhazovat se bude v útočném pásmu Třince.

13:11

Ani Oceláři si ale nepohlídali střídání a také jejich početní výhoda končí předčasně. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Janoš.

12:28

Oceláři začali ve druhé přesilovce aktivně, následně jim ale byl odpískán ofsajd a vhazovat se bude ve středním pásmu.

11:52

Hra je přerušena a na trestnou lavici odjíždí Dej, který si u rozhodčího vykoledoval dvě minuty za pozdní dohrání.

11:45

Halouzkova branka je prázdná a to znamená jediné. Domácí si zahrají další přesilovku.

11:10

Puk se ocitl ve skrumáži před hostující brankou, kde se opět o dorážku pokoušel Wawrzkiewicz. Ani tentokrát jsme se ale gólu nedočkali.

10:20

Petrovský se dostal ke střele z úhlu, trefil však pouze mantinel za litvínovskou klecí.

09:25

Oceláři se dopustili zakázaného uvolnění a hra se stěhuje před Halouzku.

08:20

Wawrzkiewicz se před Čermákem nedostal k dorážce a ani další dobrá šance tak úvodním gólem neskončila.

07:32

Buják si ve středním pásmu připsal dobrý obranný zákrok a k ledu čistě poslal unikajícího hráče soupeře.

06:37

V tuto chvíli už je na ledě také litvínovský Kočárek, pokračujeme v pěti na obou stranách.

06:15

Nechybělo moc a početní výhoda Ocelářů mohla být využita. V přečíslení dva na jednoho to na sebe vzal Volas, branku soupeře ale minul.

05:27

Wawrzkiewicz už míří z trestné lavice na střídačku, začíná zkrácená přesilová hra Třince.

04:37

V tuto chvíli je přesilová hra Vervy u konce. Hostů totiž bylo na ledě příliš mnoho a trest pro hráčskou lavici míří odpykat Kočárek

04:15

Oceláři se zapomněli u modré čáry a málem za to pykali! Přihrávku Krockera v přečíslení dva na jednoho však zablokoval Žabka a uchránil Třinec od pohromy.

03:27

Po špatné rozehrávce se Oceláři dostali v obranném pásmu do potíží a nakonec si museli pomoci faulem. Dvě minuty za hákování si odpyká Wawrzkiewicz.

02:47

Kapitán Litvínova Krocker byl zcela sám před Halouzkou, puk ale do sítě nedostal a radovat se hosté nemohli ani po následném závaru.

02:01

Oceláři se však daleko nedostali a poté, co skončil puk mimo ledovou plochu, byla hra přerušena.

01:49

Andrle dojel puk za brankou Třince a rozjíždí novou útočnou akci domácího týmu.

00:59

Čermák měl na opačné straně hřiště mnohem více práce po střele Žabky od modré, kterou vyrazil pouze před sebe. K dorážce se ale nikdo z Ocelářů nedostal a hra se opět obrací.

00:30

Litvínovští dostali puk do útočného pásma, s pukem se ale motali pouze u mantinelu a Halouzka zasahovat nemusel.

00:01

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Mošnička, Andrle, Ročák, Žabka, P. Buják – Šutý, Pánek, Petrovský (C), Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Volas, Hlávka, Procházka

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Vyhlídal, Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Hora, Martínek – Špaček, Postl, Beran, Bár, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker (C), Šprynar, Dej

Rozhodčí: Čahoj – Janoško, Zicháček.
Pěkné odpoledne z třinecké WERK ARENY! Na programu dne je další zápas dorostenecké ELIOD Extraligy, v Třinci se tentokrát představí hosté z Litvínova. Duel začíná v 15:00.

27:06 TRI 2 Wawrzkiewicz, hákování
34:09 TRI 2+10 Wawrzkiewicz, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Pánek
36:41 LIM 2 Vyhlídal, faul kolenem
39:23 LIM 2 Hora, nedovolené bránění
41:24 LIM 2 Hora, nedovolené bránění
42:54 LIM 2 Kočárek, držení
51:22 TRI 1:1 Przybyla (Petrovský, P. Buják)
58:08 TRI 2 Halouzka, nedovolené bránění, odpyká Pánek